Polskie drewno

Pyskowice

Opinie o Polskie drewno

anonim 2009-05-22 12:45:28
Witam,

czy ktoś może pracował za pośrednictwem tej firmy we Francji albo gdzieś indziej? Jeśli tak to proszę o informację. Mam z nimi jechać do Francji na zbiór sałaty ale nie wiem czego się spodziewać.

Pozdrawiam,
fILIP 2009-12-16 13:00:03
Praca w polskim drewnie w Lyon Francja to jedno wielkie oszustwo. Firma oferuje 5 euro na ręke.Tydzień pracy we Francji to 35 godzin. więc wychodzi ok 700euro na ręke na miesią .Śmiech na sali.Kto by za tyle pracował i to we Francji? A harówa to mało powiedziane za takie pieniądze.Jak najniższa krajowa Francuska od 1.stycznia 2008r. również dla polaków wynosi 1200 euro. Sprzątaczka zarabia 1500 euro minimum!!! Więc POLAKU zastanów się czy chcesz być kolejną oszukaną i wykorzystaną osobą!!!Nie polecam.I dodaje że więcej to można zarobić w otto w Holandii w najgorszej i najbardziej złodziejskiej firmie jaka istnieje.
Jarosław 2010-01-31 21:54:21
za takie pieniądze jak płacą to nawet kilku dni nie przeżyjesz !!!chyba że będziesz na samej sałacie żyć jak królik !!!!!odradzam !!! zresztą jak masz rozum to pomyśl i sprawdz na co będzie cie stać.Oni w tej agencji to nawet francuskiego minimum nie zapewniają.!!!!!
LALA 2010-02-07 16:13:50
Byłem i powiem tak.Wypłat nigdy nie ma na czas!!! Zawsze brakuje kilku euro , a co najlepsze nikt nie zna powod dlaczego.Traktowanie jak w obozie pracy , zresztą wygląda to prawe tak samo.Woda zimna.Byłem w lepszych firmach.A ta to HORROR.
plxm 2016-05-22 22:00:02
dam, a możesz mi powiedzieć gdzie takie ogłoszenie widziałęś ? Szczerze zapoznaję się z tą firma, ale z zewnąrz naprawdę wyglądają bardzo ciekawie. może coś z tym dalej będize
Zostaw swoją opinię o Polskie drewno - Pyskowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polskie drewno