Księgarnia

Wyszków

Opinie o Księgarnia

anonim 2009-01-04 11:37:22
Księgarnia przy ulicy Sowińskiego 79, na przeciw Galego jest super zaopatrzona, można tam naprawdę znależć dużo ciekawych pozycji. Poza tym bardzo miła i fachowa obsługa. Polecam Anna.
anonim 2009-01-04 18:11:40
Ja tez polecam tą właśnie księgarnię.Pani, która tam pracuje bardzo uprzejma i sympatyczna. Jak brakuje jakiegoś tytułu, na drugi dzień już jest.W innych księgarniach w tym mieście jest wrażenie pustych półek.
Polecam Adrian
anonim 2009-01-06 11:48:46
Najlepiej zaopatrzona ksiegarnia w Wyszkowie i okolicach...Z uwagi na ogromny profrsjonalizm oraz przesympatyczną obsługę, polecam Wszystkim zakupy w księgarni przy ulicy Sowińskiego 79 w Wyszkowie...
hubik 2009-09-23 09:11:20
[usunięte przez moderatora] Znam inne księgarnie w Wyszkowie i na pewno są lepiej zaopatrzone
Klient 2010-03-11 20:33:13
Uważam,że księgarnia przy ul Sowińskiego jest super zaopatrzona,są wszystkie nowości.Polecam
lodi 2016-05-17 20:34:14
Witam serdecznie. Nie mam jeszcze zbyt dużego doświadczenie w pracy na w tej branży jednak to co mogę powiedzieć , po kilku miesiącach to że nie jest to to co chce w życiu robić. Niemniej aplikuje na inne stanowisko też w tej księgarni, ale już kierwonicze
Zostaw swoją opinię o Księgarnia - Wyszków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Księgarnia