Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Cooper Standard Automotive Piotrków Sp. z o.o.

Pracowałeś w firmie Cooper Standard Automotive Piotrków Sp. z o.o. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2015-07-31 14:10:54 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dobrze zarabia się w Cooper Standard Automotive Piotrków Sp. z o.o.? Wiesz jakie warunki oferuje firma? Napisz w komentarzu!
zdjecie uzytkownika
darek - 2015-08-08 11:05:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Od paru miesiecy słychać ,że zatrudniają i zatrudniaja a jak z kasa jakie warunki perspektywy i ogolnie atmosfera ?

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Cooper Standard Automotive Piotrków Sp. z o.o.!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cooper Standard Automotive Piotrków Sp. z o.o.

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: