S.M. Salwator

Kraków

Opinie o S.M. Salwator

kasia 2013-01-22 16:48:34
dobrze, że strona już nie działa bo wydaje mi się, że był to twór konkurencji bo aktualnie Salwator oferuje jedne z najniższych cen mieszkań na rynku małopolskim co zdecydowanie przyciąga rzeszę potencjalnych nabywców. poza tym Salwator to laureat wielu prestiżowych nagród z branży deweloperskiej więc nie może być tu mowy o jakichkolwiek oszustwach bo każdy deweloper, który jest brany pod uwagę w tych konkursach jest dokładnie i wnikliwie prześwietlany.
Mika 2013-01-24 11:05:01
Jak dla mnie mieszkania oferowane przez Salwator są jednymi z ładniejszych, poza tym projekty budynków wyglądają naprawde ładnie, więc nie dziwię, że dostali wyróznienie.
Nick 2013-04-10 00:33:28
Sulowski to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i arogant. Brak szacunku do czlowieka.[usunięte przez moderatora]
Kris 2013-04-16 13:06:22
No właśnie o to chodzi, że skoro firma zdobywa nagrody jako jeden z czołowych developerów w Polsce to nierealne staja się zarzuty o tym, że firma jest nieprofesjonalna niewypłacalna, a już wgl że sprzedaje zadłużone mieszkania. Zanim zdecyduje sie na publiczny komentarz na temat danej firmy zorientujcie sie czy na pewno tak jest. Mija juz 2 lata odkąd mieszkam na swoim, współpracowałem z firma Salwator i nie mam wobec niej żadnych zarzutów.
Ana 2013-06-17 13:28:01
Dokładnie musze sie zgodzić, na dzien dzisiejszy firma ta oferuje najlepsze mieszkania. Praktyczne mieszkania z nowoczesnym designem. Jestem zdecydowanie na tak
anonimek 2014-10-24 10:14:23
To może ja się wypowiem na temat przewodni, czyli dotyczący pracy a nie mieszkań tej firmy. Byłam w tym tygodniu u nich na rozmowie w sprawie pracy. Regułą jest, że jeżeli ktoś dzwoni i umawia się z nami na rozmowę to podaje nazwę firmy, a tu nie, pan podał tylko swoje nazwisko i nazwę ulicy, nic poza tym. Samo ogłoszenie ukazało się na jako od spółki tylko jako osoba prywatna bez żadnych dodatkowych informacji dlatego nie miałam okazji sprawdzić przed rozmową co to za firma. Na rozmowę przyszedł dyrektorek finansowy, oczywiście nie przedstawił się kim jest znalazłam po rozmowie w necie, bo udało mi się usłyszeć jak ma na imię. Pan nie powiedział zupełnie nic kim są i czym się zajmują, wielka tajemnica, człowiek idzie na rozmowę i nie ma pojęcia z kim ma do czynienia, a chyba nie o to chodzi. Dyrektorek, młody ale straszny pewniak i cwaniaczek. Przyniósł kartkę z kilkoma pytaniami do przetestowania kandydata. No i oczywiście kolejny etap to kwestia wynagrodzenia. Jak na spółkę developerską płacą marniutko. Najpierw mówił, że on woli wyłożyć większa kasę i zainwestować w pracownika, żeby mieć pewność że nie będzie szukał lepszej pracy, a później głupio gada, że ma ograniczoną pulę którą dysponuje i jak się w nią "wstrzelisz" to ok a jak powiesz za dużo to on ci powie gdzie możesz szukać pracy z takimi oczekiwaniami finansowymi jak masz. Ponieważ na rozmowie nie dowiedziałam się nic o firmie postanowiłam poszukać czegoś w necie i udało się, byłam zaskoczona, że byłam na rozmowie w firmie developerskiej i zaproponowali takie śmieszne warunki płacowe, oczywiście, żadnych informacji na temat na jaki czas pierwsza umowa i co później. Widać, że dyrektorek nie ma pojęcia jak się prowadzi rozmowy rekrutacyjne ale cwaniaka umie grać.
antyszukała 2015-09-21 08:22:25
jeśli ktoś pracuje kilka lat w księgowości, a nie potrafi odpowiedzieć na proste i średnie pytania z zakresu podatków i księgowości, a z drugiej strony oczekiwania finansowe z wyższej półki to niestety w pełni rozumiem rozgoryczenie...
pytający 2015-09-21 14:16:38
zastanawiam się czy to portal dla osób które pracowały w danej firmie, czy dla osób które odpadały na etapie rekruracji?
pytający 2015-10-09 19:50:43
a jaką stawkę proponują na stanowisku księgowego? ok. 2300 netto? więcej czy mniej?
aaa 2016-01-16 11:13:44
to nie prawda, tutaj wynagrodzenie w dziale księgowości nie jest zależne ani od wcześniejszego doświadczenia ani od posiadania ukończonych studiów.
zzz 2016-02-26 18:36:25
pracę może i dostaniesz ale ze swoimi studiami i doświadczeniem będziesz i tak zarabiać mniej niż koleżanka obok która nie posiada ani jednego ani drugiego odradzam
zibi 2016-04-24 18:13:48
Firma ta jak każda inna ma swoje mocne i słabe strony, tutaj jest porządna sprzedaż, mocny dział prawny i bardzo słaby dział finansowy na czele którego stoi "doradca podatkowy" którego nie ma na liście KIDP.
do zibi 2016-05-29 10:45:19
pewno kolejna rozgoryczona osoba, która nie przeszła rekrutacji.
gość 2016-06-02 10:09:36
Jakiś czas temu tam pracowałem i faktycznie gościu podawał się za doradcę podatkowego, czyli zrobił wszystkich w balona? ale lipa...
gość 2016-06-28 08:51:58
tak, to że gość nie ma zdanego egzaminu to widać pomijając fakt, że świadczenie usług doradztwa podatkowego bez uprawnień podlega karze.
adam 2016-10-12 15:57:47
Trochę to dziwne że taka firma jak SM Salwator nie posiada doradcy podatkowego ale widocznie nie potrzebują..
adam 2016-10-13 11:07:57
może się nie rozwijają to nie potrzebują kolejnych pracowników. Tak jak piszesz gdyby potrzebowali doradcę podatkowego to by mieli.
teraesa 2016-10-16 14:13:16
adam, jak komus zależy na tym by dowiedzieć się czy poszukują kogoś czy nie to można do nich zadzwonić i zapytać czy nie poszukuja kogoś
Zostaw swoją opinię o S.M. Salwator - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S.M. Salwator