logo Gierusz i Wspólnicy Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.

Gierusz i Wspólnicy Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.

Sopot

Opinie o Gierusz i Wspólnicy Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.

były pracownik 2013-09-05 18:38:24
W odniesieniu do pracownika mają duże wymagania, bardzo duże obciążenie pracą - nieadekwatne do wynagrodzenia.
Pensja - mierna podstawa + premia/ regularnie obcinana. Nie polecam.
obserwator 2013-09-18 15:52:29
A ja sądzę że zgodnie z zasadą: nie wyjmiesz więcej niż włożyłeś, to nie masz co narzekać - bo skoro praca była marnie wykonywana to i premii pełnej być nie mogło.
Jeszcze rozumiem, żebyś narzekał bo cię zwolniono. Ale odchodzić do innej firmy i robić czarny PR to bezczelność. Albo kompleksy?
obserwator 2014-12-05 22:48:07
Stresujące warunki mogą być dla tego, który nic nie robił, a nagle wymaga się od niego pracowitości i rzetelności. Fakt - to może go stresować. Ale na pewno nie ma mowy o poniżaniu. I to codziennym?
Praca w księgowości nie jest łatwa i lekka jak niektórzy myślą. To nie salon gier.
były pracownik 2014-12-06 22:52:15
Rzeczywiście praca w Pani biurze, to nie salon gier tylko Rosyjska ruletka. Serdecznie pozdrawiam obserwatora.
kolega h 2016-04-21 20:38:14
nie wierzę w żadne ruletki, naweet sądząc po stronie internetowej wydają się bardzo stabilną, prestiżową i ułożoną firmą. i bardzo widzę fajną opcję wprowadzili w postaci newsów ekonomicznych, teraz częściej wchopdzę
Zostaw swoją opinię o Gierusz i Wspólnicy Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. - Sopot
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gierusz i Wspólnicy Biuro Rachunkowe Sp. z o.o.