"ART OF FINANCE" DORADZTWO BIZNESOWE SZCZEPAN BRZESKI

Kraków

Opinie o "ART OF FINANCE" DORADZTWO BIZNESOWE SZCZEPAN BRZESKI

zainteresowany 2014-07-01 17:29:35
szukają kogoś do pracy - czy warto z nimi zaczynać? ;)
xyz 2015-06-09 19:40:26
Nie, nie warto :) Zero perspektyw i słaba kasa. Jednak największym problemem jest chyba właściciel...
Stazysta aof 2015-08-08 01:43:50
Ja akurat dobrze wspominam staż w aof. Zespół jest zgrany a właściciel nie zajmuje sie bezpośrednio kadrami.
zespół AOF 2015-08-25 11:18:19
W odpowiedzi na opinie p. xyz.: Wartościowym pracownikom staramy się zagwarantować jak najlepsze perspektywy oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności, branża w której działamy wymaga dynamicznego działania i elastyczności, także ze strony pracowników. Do naszego zespołu zapraszamy właśnie takich ludzi.
gutek 2016-04-18 21:10:16
Jak ja teraz szukałem ofert pracy od Art of finance to żadnych nie znalazłem, chyba nikogo nie poszukują w takim razie. Szkoda, bo podobno w firmie jest serio dobra atmosfera i dobry system socjalny. Pozdrawiam.
Zostaw swoją opinię o "ART OF FINANCE" DORADZTWO BIZNESOWE SZCZEPAN BRZESKI - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "ART OF FINANCE" DORADZTWO BIZNESOWE SZCZEPAN BRZESKI