Opinie o F.H.U. Makro w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie F.H.U. Makro. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie F.H.U. Makro na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Makro w Kraków

Qulson Nowy wpis

Pracował ktoś jako Pracownik Logistyki MAKRO Kraków, ul.Zakopiańska i mógłby się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Wiecie może, czy w F.H.U. Makro szukają chętnych na staż?

Czacha Nowy wpis

Firma już nie funkcjonuje. Na spółkę ,,wszedł" komornik. Wszystkie oddziały zamknięte.

Listonosz Nowy wpis

Firma w upadku, właściciel nie wypłaca wynagrodzenia, nie opłaca składek ZUS, winę zwala na innych, opowiada bajki i składa obietnice bez pokrycia. (usunięte przez administratora)

Młodszy Brat

Firma po restrukturyzacji, z komornikiem na majątku. Kolejni pracownicy zwalniani albo sami odchodzą. Co ważne właściciel obecnie rozkręca nowy biznes Eko-Instalacje Sp. z o.o. w Chrzanowie. Śmiało można powiedzieć że to nie tyle spółka córka co bezpośrednia kontynuacja działalności firmy z tego wątku. Wynajmuje te same lokale i zatrudnia tych samych ludzi, mentalność w stosunku do pracownika też ta sama.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w F.H.U. Makro się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
Olo

Pracowałem w tej firmie, musiałem się zwolnić bo mi na życie brakowało. Jak poprosiłem o niewielką podwyżkę usłyszałem " narazie nie jest to możliwe bo obroty spadły" Po zmianie pracy zobaczyłem dopiero jak dużo czasu straciłem będąc w makro.

Halina
@Olo

Cześć, czy możesz przybliżyć chociaż mniej więcej na jakie wynagrodzenie można liczyć w F.H.U. Makro? Jak wiadomo każdy ma odnośnie tego inne wymagania więc fajnie by było poznać stawkę jaka jest oferowana by każdy mógł sam ocenić czy mu ona odpowiada.

Zuzanna

@mikro co sprawia, że nie polecasz pracy w firmie? Bardzo cenne będą dla nas pełniejsze wpisy. Jeśli możesz to podaj również to jakie stanowisko w firmie zajmujesz/zajmowałeś. Warunki pracy i ocena pracodawcy mogą się w ramach jednej firmy zdecydowanie różnić w zależności od zakresu obowiązków, czy działu w jakim się pracuje.

Co
@Zuzanna

Sprawia to co zrobiłeś z hurtownią Marku

sumo

Opinie dotyczą kilku różnych firm. Ten profil nie ma sensu.

Nie
@sumo

Opinie dotyczą tylko i wyłącznie HURTOWNI ELEKTRYCZNYCH MAKRO FHU

Taa

szkoda czasu i nerwów firma rozsypka przez właściciela i wchodzących mu do .... kilku panów którzy dużo mówiąc nic nie robią. właścieciel widocznie lubi zabawę w prowadzenie biznesu nie szanując żadnych (usunięte przez administratora) pracowników jak i ludzi pracujących. mobbing, procedury, brak żadnego zarządzania i brak doceniania kogoś kto dla firmy zarabia. fimra nadaje się do zgłoszenia PiP oraz sądu pracy.

@Taa

Możesz jakieś przykłady podać ?

@Taa

Miej na uwadze, że każdy pracownik może swobodnie wybierać pracodawcę, ale pracodawca także może dobierać sobie pracowników. Żaden pracodawca nie zwalnia dobrych pracowników. Spojrzyj od czasu do czasu w lustro i postaw sobie pytanie : czy mając firmę zatrudniłbym takiego pracownika jak ja ?

Zenek
@sumo

Sytuację możemy odwrócić: pracodawco stań przed lustrem i zadaj sobie pytanie- co zrobiłem źle że pracownicy odchodzą z mojej firmy? Czy jak bym był pracownikom to wytrzymał bym z takim prezesem jakim jestem Ja? nikt z nas nie jest idealny, każdy kieruję się korzyściami dla siebie. Bądźmy bardziej obiektywni w tym co piszemy.

Bolek

Firma porażka pełna absurdalnych sytuacji. Niekompetencja i irracjonalne zarządzanie stawia pracownika na równi pochyłej. Uprzejmie nie donosisz ? Cenisz sobie szczerość i nie jesteś typem lizusa ? Masz swoje zdanie i nie boisz się go wyrażać ? Świetnie bo to miejsce nie jest dla Ciebie.

selfi
@Bolek

Na jakim dziale byłeś ? Wiele zależy od Team-Leadera.

hm

@hm

Zwolnili cię i jesteś sfrustrowany ? Jeśli jesteś takim świetnym pracownikiem , dużo zarabiasz dla firmy - to bez problemu znajdziesz nową pracę. Przecież to zwalniający cię pracodawca straci na zwolnieniu cię , a ty tylko na tym zyskasz u nowego pracodawcy. Powodzenia.

Karol

Może warto więcej uwagi skierować na własną pracę i jej efekty a niekoniecznie na innych. Firma dobra dla tych którym chce się pracować.

Fryzjer

Tak to są hurtownie elektryczne z lat minionej epoki

leti

Firma nie jest idealna, ale i tak lepsza od francuskich hipermarketów typu Carefour itd. oj tam to się dopiero dzieje....

On
@leti

Ludzie wy mylicie firmy!!!!!!!, tu są zamieszczane opinie o hurtowni elektrycznej a nie o hipermarkecie !!!!

Ambitny

Są jakieś szanse na podwyżki płac? bo to słyszałem że to różnie bywa w tej firmie ? prawda to ?

Alejka
@Ambitny

Jedyna podwyżka jaka jest to obowiązków, nie ma ludzi do pracy, makro jest czynne cała dobę więc praca na zmiany i marną płac niestety.

mariusz
@Alejka

Chyba pomyliłeś firmy.

xyz
@Ambitny

A ile teraz płacą (pracownik hali 2020)?

Tymek

A ja myślę, że trzeba spojrzeć obiektywnie na siebie, może nie spełniamy wymagań firmy?

Koordynator

Czy stanowisko "Koordynator stoiska" to zastępca kierownika działu?

k

Tylko jedno wejscie czynne, brak srodkow odkażających przy wejsciu i wyjściu!!!

Gra

Rekrutacja do pracy ustawiona, przeprowadzona tylko po to żeby były jakiekolwiek pozory. Nie polecam wogole starac się tam o pracę, szkoda czasu i nerwów.

@Gra

racja!

Tak

Tu nie zarobisz

Łukasz
@Tak

Powiesz mi jakie konkretnie są zarobki w F.H.U. Makro i na jaką pensję może liczyć początkujący pracownik? Twój wpis jest bardzo krótki, mam nadzieję że wspomnisz też czy firma oferuje jakieś benefity pozapłacowe. Daj znać!

Ja uważam że głos powinien zabrać właściciel firmy (usunięte przez administratora) I zachęcić do pracy w tej firmie, może też obalić mity na temat tej firmy. To wiele by zmieniło. Tak że zapraszamy do wypowiedzi. Bo każdy już coś od siebie dodał

sprawiedliwy

Najwyraźniej właściciel chowa głowę w piasek, nie chce się wypowiedzieć, a szkoda.

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Makro - Kraków

• Jak się pracuje w F.H.U. Makro?

Zobacz opinie na temat firmy F.H.U. Makro tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.H.U. Makro?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

F.H.U. Makro