PPUH Elektromont Leszek Gorol Sp. j.

Woźniki

Opinie o PPUH Elektromont Leszek Gorol Sp. j.

Kutanoid 2015-10-12 20:44:08
CHORY(usunięte przez administratora) ..12 godzin pracy dzinnie nie wypacaja nadgodzin i robia z ludzi debili a raczej mysla ze wszyscy to debile
suzuki 2015-10-30 19:58:12
100% prawdy tak jest chamstwo i buractwo praca po 12 a nawet 16 godzin a podpisujesz od 7 do 15 tej .
Jacek 2015-11-20 22:24:11
Ja pracowałem u Pana Leszka zawsze będę wspominał tą pracę bardzo dobrze. W stosunku do mnie był zawsze w porządku. Co innych pracowników również oczywiście piszę o sytuacjach których byłem świadkiem. A co do zarobków też zawsze były ok tylko nie rozliczał mnie z godzin tylko z efektów mojej pracy po prostu miałem premie za wykonane zadanie a czy zajęło mi to 8 godzin czy 12 to był mój problem nigdy nie odczułem żebym był stratny wypłata zawsze na czas, premia na święta itd.
Pracownik 2015-11-25 19:51:00
100 % prawdy tak jest chamstwo, buractwo, praca po 12, 16 godzin dziennie.
Pracowników mają za debili.
Nadgodziny nie wypłacane, dziennie wymagany podpis 8 godzinnego dnia pracy.
Poprzedni wpis szacun, jaka czytam wynagrodzenie z efekty mojej pracy to wole słowa musimy oszczędzać na zimę jak nie będzie roboty i będzie - 20.
Pracujmy pod 26 godziny na dobę to poprawimy efektywność pracy, a premię i tak dostanie ktoś (przeważnie ten kto uprzejmie donosi, nic nie robi cały miesiąc) - no przecież nie jakiś zwykły debil,a przepraszam pracownik.
Obecnie jak widać na stronie niektórzy pracują w Niemczech, ale mamy swoje Auschwitz na miejscu. Przydał się firmie PIP, Skarbówka.
Gienek 2016-01-19 23:01:00
Praca po 12 h, niewypłacane ndgodziny, stosunek do pracowników-tragedia jak toś napisał wczśniej " [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] quot;. Nie każe pracować nadgodzin sami planują tak pracę ze wykonanie zajeło by "26 h" na dobę.Naprawde niewykonalne w 8 h. Premię od przerobu/nadgodziny dla kierownictwa nie dla zwykłego pracowni. Wypłat to widzimisię czy przerobię 200 h czy 300 h taką samą wypłtę.
Wpisy od Jacka i Ruperta do dla [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
tolek 2016-04-24 16:30:03
Gienek, no nie brzmi to zbyt dobrze. Może niech ktos jeszcze się wypowie. Rozumiem, ze nadgodziny w takim razie do odbioru i zdarza się wolne w tygodniu, skoro pracujecie po 12h.
Zostaw swoją opinię o PPUH Elektromont Leszek Gorol Sp. j. - Woźniki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH Elektromont Leszek Gorol Sp. j.