GANZ POLSKA Sp.z o.o.

Sianów

Opinie o GANZ POLSKA Sp.z o.o.

rolnik 123 2013-12-01 12:08:57
Ganz Polska z Sianowa Nie idzcie tam do pracy jeden wielki wał ciężka robota brak organizacji i wiele obiecanek a przy okazji to każdy tam jest dyrektorem niby kasa dobra ale co jak do czego to i tak dostaniecie w najlepszyn przypadku połowe za 200 godzin w miesiącu
T72 2013-12-10 19:00:24
Co za bzdury piszecie ! Pracowałem w tej Firmie i mam całkiem inne zdanie Czlowiek prowadzacy ta Firme jest rzetelną i konkretną osoba a przy tym znającym sie na swojej branży,Jezeli chodzi o rozliczenie za prace to jak mało kto w Polsce dotrzymuje danego słowa i rozlicza sie na czas .Jeżeli uda wam sie tam dostać do pracy ? To sami sie przekonacie o czym pisze . Atmosfera jest do poprawy pomiędzy pracownikami bo chyba nie doceniaja co maja Brdzo Polecam Jest to Rzetelna i Uczciwa Firma !!!!!!!!!
Kasia 2014-08-21 13:13:22
Pracowałam w tej firmie 5 lat i z całego serca polecam. Wszystko tak jak powinno wyglądać, wypłata na czas oczywiście zgodna z wcześniejszymi uzgodnieniami, atmosfera RODZINNA :). Nauczyłam się bardzo dużo, zawsze można było liczyć na pomoc w potrzebie, szefostwo suuuuper ludzie. Ogólnie najlepiej spędzone 5 lat !!!
inda 2015-10-19 23:04:30
nie wiem czy moja ocena jest wlasciwa czy nie, ale odnosze wrazenie, ze ludzie tu pracujacy to dwa rozne swiaty reprezentuja. Jedni po stokroc zadowoleni inni po stokroc zli na fime. Czy to konkurencji sprawka czy raczej jest to mozliwe, ze firma nie wszystkich rowno traktuje dlatego takie dysproporcje widac ? dajcie znac.
Zostaw swoją opinię o GANZ POLSKA Sp.z o.o. - Sianów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GANZ POLSKA Sp.z o.o.