Ambit

Opinie o Ambit

anonim 2008-10-07 11:03:34
Solidna
uczciwy 2012-11-24 09:08:55
firma ,która głównie zasłyneła z tego , że na ich budowie w krótkim czasie zginęły dwie osoby ! . Pracuje tam trzech kierowników , którzy głównie przez cały dzień nic nie robią , przyjeżdzają do pracy jak chcą , siedzą w kontenerze i ciągle żrą a jak już wyjdą na teren budowy to głównym ich zajęciem jest ubliżanie ludziom i wyzywanie ich od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i a najgorsze jest to ,gdy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z uczciwego człowieka chce zrobić [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a . jest jeszcze dwóch studentów ( niby kierowników )ale to już są tak fałszywi ludzie,którzy żeby zaspokoić swoje chore rządze i ambicje sprzedaliby matkę i ojca .Jakby tego było mało do ochrony zatrudnili Tg securite , która zasłyneła z tego ,że szef tej firmy odsiadywał wyrok w więzieniu. i głównie żeruje na oszukiwaniu i okradaniu uczciwych naiwnych ludzi .ale jak to mówią gówno do gówna ciągnie . Powodowo ( k.Wolsztyna) 24 .11 2012
Martex 2014-10-02 14:35:11
Wykonywałem usługę dla tej firmy. Wszystko co opisałeś jest zaprzeczeniem tego z czym się spotkałem.
radzi 2014-10-31 11:22:36
zgadzam się z "uczciwym". ta firma to jeden wielki przekręt budowlany, który oszukuje, okrada i daje łapówki "tym co trzeba" żeby się kupy trzymać. z dala od ambitu, dobrze radze!!!!!!!!!!!!
zewa 2016-08-06 12:17:11
Pewnie mam głupie pytanie, ale może ktoś pomoże. Mam przed sobą ogłoszenie na lektora język niemiecki mój poziom to średni czy w trakcie nauki myślicie że mogą mnie zatrudnić?
Zostaw swoją opinię o Ambit - Leszno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ambit