Arch Magic

Opinie o Arch Magic

aaa 2015-09-03 20:52
Wysłałam CV. Oddzwoniła pewna Pani i od razu pierwsze pytanie "Ile chcialaby Pani zarabiać?" Dziekuję....
kowalski 2015-11-13 11:25
Plusy:
Płacą w terminie
Minusy:
9 zł/h na własną działalność...
Firma nie zatrudnia nikogo inaczej, w biurze brudno i bałagan, bluzgi na porządku dziennym. siedzenie po godzinach tak i jak najczęściej. Wyrywanie z obiadu bo szef przyszedł do biura. Nie polecam.
architekt 2016-03-10 11:23
Biuro, w którym pracowałem i radzę omijać je szerokim łukiem. Stawki są bardzo niskie a obiecane premie po prostu nie istnieją.
Brak kultury w pracy, atmosfera stresu i napięcia dla samego napięcia, wydumane terminy np. Zrób mi to na dzisiaj, kiedy rzetelnie wiesz, że bez kilkunastu godzin w pracy po prostu się nie da tego wykonać.. a potem okazuje się, że robota wcale nie była pilna.
Pracownik 2016-08-29 19:59
Radzę omijać to biuro, bluzgi inwektywy i brak szacunku do pracowników. Szkoda mówić szrf dobry architekt ale jako człowiek żenada i kompletna porażka....................................
mike 2017-02-09 15:45
Pracowałem tam parę lat temu.
plusy: swego czasu dość dobrze płacili i zawsze na czas
atmosfera - zależała od humoru szefa - faktycznie przekleństwa i brak szacunku nawet do najbliższych i najstarszych pracowników
terminy napięte jak wszędzie - praca po godzinach w weekendy - za wszystko jednak płacili.
Teraz ze starej kadry nie ma już nikogo tam - psychicznie wszyscy padli.
Zostaw swoją opinię o Arch Magic - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arch Magic