Opinie o Ammer Zeit Arbeit w Przywory

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ammer Zeit Arbeit. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Ammer Zeit Arbeit o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ammer Zeit Arbeit w Przywory

SZATANESKO Nowy wpis

WSPANIAŁA FIRMA SERDECZNIE POLECAM

Natalia Nowy wpis

@nick a to za mało Ci wypłacili?

marosl Nowy wpis

witam! Czy ktos na grupie orientuje sie ile przez Ammera zarabia lakiernik samochodowy?

nick

Nie polecam ten agencji. Płaci jak chce i za co chce.

Taa Nowy wpis
@nick

Dokładnie śmiech nq sali ta ich matematyka

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Ammer Zeit Arbeit spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Straszny (usunięte przez administratora) ksiegowe chyba po podstawowce niedosc ze liczyć jie unia gubią sie w swoich zapiskach to jeszcze nie dopełniają obowiązków na początku miałem dobre zdanie qlw po 2 wypłatach i pomyłce przy każdej z nich stwierdzam ze to żenada.

@kotek94 a jak zakwaterowanie było?

@Marek

Tak ale ja miałam swoje mieszkanie

Kotek 94
@Marek

I jakoś ludzie byli zadowoleni z pracy.a teraz pomyje wylewaja na firmę.wyplata na konto w terminie.to jest moja opinia A ludzie są różni.

Kotek94

Pracowałem w firmie Ammer 7 lat mój mąż 15 i co z tego wynika.ze nie było źle byli koordynatorzy (usunięte przez administratora)którzy byli pomocni czy wszystkim nie wiem.mieszkanko mieliśmy swoje.(usunięte przez administratora) co mogę powiedzieć miał swoich pupilkow ale w sumie też jakoś dało się żyć.a Polacy którzy przyjeżdżali przeważnie z opolskiego to większość pilo na umur. Niedziela w Polsce co tydzień lub 2 to żona kosciol i w niedzielę po południu bus i do Niemiec. W busie już pół litra i tak dalej.ten kto chce pracować i potrafi żyć w grupie da sobie radę A o biblii zawsze będą narzekać.pozdrawiam wszystkich którzy to czytają.

Głos z Simbach

Witam, pracowałem u AMMERA ok. 3 miesięcy (Wiosna 2018), ale spotkałem ludzi którzy tam pracują np.: ponad 5-6 lat - więc może nie jest chyba tak źle. Ja zacząłem tam pracę z marszu (byłem już w Niemczech i to w okolicy ale bez pracy i meldunku). Ktoś ze znajomych z Taufkirchen powiedział mi o AMMER, zadzwoniłem i wysłałem Cv. Po kilku dniach telefoniczne zaproszenie na Vorstellungsgesprach. Rozmawiałem z P. Walterem (pozdrawiam) - i już od nastepnego dnia miałem pracę w Simbach z noclegiem (odciągali z wypłaty ale tyle to bym chciał dziś płacić u innych) mieszkanie na poddaszu coś ze 100 m2, trafiły się nam 3 pokoje we trzech (akurat tak wyszło- nie zawsze musi), wspólna kuchnia (z jakimiś garnkami i patelniami,płyta ceramiczna), łazienka, co do sprzątania to trzeba się dogadać ze współmieszkańcami. Warunki w tym miejscu nawet znośne, choć słyszałem - że nie zawsze jest tak różowo. A co najważniejsze, to że do pracy był ok. 1 kilometr więc kto chciał mógł iść pieszo. Pracowałem tam ok. 3 miesięcy, stawki ... standard. Praca nie wymagała specjalnych kwalifikacji (Ślusarz) to i nie mogłem wymagać za dużo. Znajomość j. niemieckiego przydaje się bardzo. To co uzgodniłem z nimi - dostałem. Firma płaci, nie są to (usunięte przez administratora) o jakich możecie sobie poczytać w internecie. Dla tych co pracują gdzieś bliżej Taufkirchen mają całkiem przyzwoity hotel pracowniczy na niezłym poziomie. Dostawałem rozliczenia miesięczne, byłem zgłoszony do AOK, kasa na koncie (również polski bank z Euro) coś koło 15stego. Rozstaliśmy się w zgodzie - poszedłem do nowej pracy - bardziej wymagającej - ale i lepiej płatnej. Polecam przed podjęciem pracy wszystko sobie dokładnie omówić - stawki, diety, opłaty i co z tym zrobić. Pozdrowienia dla Pań z księgowości. (m)

Leszek

@papa mobile, rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w Ammer Zeit Arbeit. A co mógłbyś poradzić osobom, które dopiero rozważają możliwość wyjazdu za granicę do pracy? Czy naprawdę bez znajomości języka można liczyć na pomoc i zrozumienie?

@Leszek

smialo facet wsiadaj w byke lub najmuj busa i jed ztam mnostwo polakow za sluska jest i jezyk to najmni istotna sprawa oni chlopy pomoga ci nei musisz znac jezykaniemniecjieo abyss umial swoj zawod jaki mas z a do sklepu blisko aldi lidl itd w koszyk kladziesz i do kasy finit jest tam koordynator on wszystkie sprawy latwi taak ustalono i a raciborza kobitka mi powiedziala jest ich czlowiek on ma dopilnowac wszystkiego dobra firma polecam kasa mogla byc wieksza jeszacze i płatne ponadgodziny no w koncu pojechalismy tam zarobic a nie na wczasy se jechax milego dnia

Adaś

Witam, czy ktoś wie co dzieję się z firmą Ammer Zeit Arbeit, może prowadzą aktualnie rekrutację?

@Adaś

wsiadaj jedz do ammer 84416 taufkirchen vils veldenstrasse 20 tam jest biuro hotel praca w himoli meble robia do wielu zakladzikow potrzebuja spawaczy stolarzy tez i sprzataczki szereg ofert napewno cos znajdziesz jest tez kordynator polak mateusz hotel nowy na wysokim poziomie sklepy blisko lidl aldi teheman nie tak tragicznie spokojnie

jest ok

muru
@Piotr

jak na poczatku i w czasie pracy bylo nalezycie wspaniale ale na koniec pracy zaczely sie schody kasa jak kasa mogla byc wieksza i ponadgodziny platne nie bank godzin za wybranie emerytury to sie nie na chlapiecie bo od tego roku tylko 160e a bylo 360e opiekunki 95eurusow otrzymaja szkoda czasu troche porobic i do kraju tu zarabiac na przyszlosc

@Piotr

piotr czemu pracujesz u amera w niemczech jak ys mial studia ukonczone to tu w polsce bys wiecej zarobil a jak masz zawodowke to tyrasz i dorabiasz niemcow po informatyce w polsce a konkretnie w działdowie kolegi syn zarabia miesiecznie 13,5 tysiaca inna firma mu proponuje 18tysiecy natomiast brat jego w angli pracuje i ma polowe tego wiec nauka poplaca na zachodzie emerytury sie nie dorobisz i kasy tez za duzo kiedys xxxlat temu marka zachodnia miala wartosc a teraz euro to za duzo sie nie nachlapiesz gruby pejter pozdrawiam piotr

mm

poczytaj inne wpisy ludzi co pracuja w niemczech himola doma riko itd kasy za duzo tam niema z aok emerytki nie bedziesz mial tylko 150euro jaka rewelacja zarobisz miesiecznie 1000e

Pisze się Ammer Zeitarbeit GmbH firma ok, dbają o pracowników

Firma w porządku, zawsze płacą na czas

Zostaw merytoryczną opinię o Ammer Zeit Arbeit - Przywory

• Jak się pracuje w Ammer Zeit Arbeit?

Zobacz opinie na temat firmy Ammer Zeit Arbeit tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Ammer Zeit Arbeit