Opinie o Leszek Wlekły Euspecjalista.Eu Leszek Wlekły w Ostrów Wielkopolski

Praca w Szwajcarii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leszek Wlekły Euspecjalista.Eu Leszek Wlekły w Ostrów Wielkopolski

EUSPECJALISTA sam sobie zaprzecza... Na swojej stronie internetowej sam informuje /cytuję/.... Umiejętności te będą weryfikowane 4 miesięcznym okresem próbnym, poprzedzonym rozmową kwalifikacyjną w deklarowanym przez Ciebie języku....więc skąd tu praca na stałe i gdzie rozmowa z pracodawcą!!! Nikt w ciemno i przez telefon nie będzie nikogo zatrudniał a tym bardziej Szwajcar!!!! Jestem ciekaw o ile procent spadło zainteresowanie waszym biurem....pewnie dość sporo.Tak to jest jak się coś mataczy i kombinuje. Praca może i jest dla specjalistów w Szwajcarii ale nie z tym biurem...

Znam niemiecki, mam praktykę w pracy za granicą i jak usłyszałem jest już dla mnie praca. Jadąc na rozmowę wiedziałem co tutaj ludzie napisali. Pomimo to złamałem zasadę że za ,,załatwianie ''pracy się nie płaci ! ! ! Kwota niewielka ale jak się znajdzie w miesiącu parę setek chętnych na drobne wydatki wystarczy. Kiedyś już ktoś oferował mi ,,załatwienie" pracy w Szwajcarii za jedyne 50 euro.Jak to usłyszałem podziękowałem. Tym razem świadomie wpłaciłem kaskę ryzykując i jak dotąd pracy nie ma i podejrzewam że już może nie być. Patent jest prosty zbiera się kasę od wszystkich chętnych i wysyła do pracy parę osób w razie czego jesteśmy kryci ,,My przecież ludzi do pracy wysyłamy" oferta ma być atrakcyjna a prawnicy tak mają wszystko ułożyć że w razie czego nie ma się do czego przyczepić. Jak ktoś ma zbędne 126zł. zapraszamy ! To i tak pikuś bo są i tacy co przyjeżdżają na ,,rozmowę'' parę setek kilometrów a to kosztuje. A więc POWODZENIA !

Tylko nie licz że Euspecjalista Ci ją znajdzie...szukają naiwnych i zdzierają kase.

gggggggggg

Czytajcie ludzie ze zrozumieniem... zal mi was naprawde. Koncze pisanie na tym portalu bo widze ze to nie ma sensu. Nie czuje potrzeby tlumaczenia sie, Czytając te wasze opinie nie dziwie sie ze nie macie pracy... powodzenia zycze

Czy po rozmowie w Leszek Wlekły Euspecjalista.Eu Leszek Wlekły rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.

Jak można pisać takie bzdury,że sobie wybrałeś prace między 2 firmami i że zarejestrowali cię na czas nieokreślony,nie ma takiej możliwości.Naprawdę myślałem że na tej stronie ludzie będą pisali prawdę,ale znowu okazało się że to jedna wielka ściema.A co z drugim pośrednikiem ile mu odpalasz z godziny.

Za chwile was będzie stać ale tylko na powrót do domu... A Pan Prawnik już zaciera ręce na Wasze pieniądze i się śmieje...

syn Marii i Huana

anonim - 2011-06-07 20:43:03 hehe - 2011-06-07 20:27:58 Koleś nie wiem o co Ci biega.. napisz po polsku.. ja napisałem, że pracuje po12h nie po 24, więc nie rozumiem Twojego pytanie \\ W takim razie jeżeli jesteś tam gdzie ja to podaj adres Dalej nie wierzycie ? to płacimy ja tylko 27 zł biorę ale tak wam naściemniam że taki tam he he to katastrofa. Ogólnie to tak wpłacać ja też w sumie coś z tego będe miał

hehe - 2011-06-07 20:27:58 Koleś nie wiem o co Ci biega.. napisz po polsku.. ja napisałem, że pracuje po12h nie po 24, więc nie rozumiem Twojego pytanie \ W takim razie jeżeli jesteś tam gdzie ja to podaj adres

hehe

Koleś nie wiem o co Ci biega.. napisz po polsku.. ja napisałem, że pracuje po12h nie po 24, więc nie rozumiem Twojego pytanie "co tu robię". Albo nie pisz juz najlepiej nic bo nie chce mi sie dyskutowac na takim poziomie.

inspektor oko

Ty gościu "jeden z 5 z fermy drobie" takie pierdoły to do [usunięte przez moderatora]pisz no niestety średnia spadła tyczy się wizyt i rozmów i płacenia. Pracujesz po 12 godzin to co tu robisz? zaraz odpisze Leszek zmiany przecież są tak tylko dla naiwnych...a Ty nim nie jesteś bo z tego kasa jest..

jeden z 5 z fermy drobie

Nie wiem kto pisze te opinie i skąd bierze te informacje, ale radzę zastanowić się sobą. Typowo polskie podejście siedzieć na (usunięte przez administratora) i siać domysły. Rusz 4 litery przyjedź i przekonaj się a nie wypisujesz brednie i zniechęcasz potencjalne osoby chcące zmienić swoje życie. Ja pojechałem do Szwajcarii zarobić więc fakt, że pracujemy po 12 h mnie cieszy, a nikt do nadgodzin mnie nie zmusza. Zeby rozwiać wszelkie wątpliwości. Podpisalismy umowy na czas nieokreslony na warunkach przedstawionych przez euspecjlanista. Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawce (bardzo dobre warunki - pokoje dwu lub trzy osobowe z internetem i polska telewizja). Powoli szukamy czegos nowego bo już zaczyna być nas na to stać. Pracodawca zapewnia jeden posiłek dziennie, wypłaty wypłacane na czas, w systemie tygodniowym. Jest to praca na stałe, nie tymczasowa, czy jakas sezonowa. Faktem jest ze coo miesiąc musimy płacic addcon swiss, ale co to 5 % z 11tys zł??? Z tego co wiem pośrednicy np Holandii biora ok 40%. Na zakończenie apeluję do wszystkich o umiar i rozsądek, Acha... faktem jest takze, że w 5 jest jedna osoba komunikatywnie mówiaca po niemiecku, ale mogę z czystym sumieniem stwierdzić, ze szwajcarzy doskonale sie porozumiewają w języku angielskim. Język niemiecki w tej pracy nie był wymagany...co jeszcze bardziej podnosi atrakcyjność tej oferty. jeżeli nie odpowiedziałem na jakies pytanie, wątpliwości to napiszcie jeszcze raz pod ta opinia, bo przyznaje sie ze nie czytałem wszystkich tych bredni!!! pozdrawiam:))

inspektor oko

Zygmunt - 2011-06-07 16:52:04 Powiem więcej, takiego pośrednika jeszcze nie spotkałem, w ubiegłym tygodniu wysłałem CV, w ten sam dzień dostałem zaproszenie na rozmowę, pojechałem do Grodziska z Norymbergii, gdzie do tej pory pracowałem, po 3 dniach dostałem oba zaproszenia ze Szwajcarii. Pełen profesjonalizm i kompetencje, choć podobnie jak Wy miałem wątpliwości, przyznam nawet, że w rozmowie po spotkaniu zarzuciłem Panu [usunięte przez moderatora]i, że chyba chciał wyciągnąć ode mnie wpłatę, teraz jest mi trochę głupio, ale już sobie to wyjaśniliśmy, oczywiście przeprosiłem za brak okazanego zaufania. Mam doświadczenie w CNC 9 lat w Niemczech, ukończone odpowiednie kursy i oczywiście bardzo dobrze mówię po niemiecku. Ludzie zastanówcie się za nim kogoś obrzucicie błotem, ponieważ to nie świadczy o osobie, którą obrzucacie, tylko o WAS !!! A Z TAKIMI LUDŹMI PO PROSTU SIĘ NIE DYSKUTUJE. TO TYLE W TEMACIE. Nie to ja Ci powiem więcej nie kombinuj i przestań ściemniać tryskasz fetorem i czuć go daleko -[usunięte przez moderatora]CNC

Zygmunt pewnie i na pewno !!! jesteś jednym z tysiąca dla których znalazła się praca...Pewnie i ostatnim...

gość

Pośrednik się boi, że klientów traci bo nikt nie przychodzi wiec pewnie sam sobie takie komentarze pisze. Znam dobrze język i złożyłem dokumenty...standardowo rozmowa, wpłacone pieniądze i cisza...szkoda mojego czasu. Zwykłe zdzierstwo !!!!!

Zygmunt

Powiem więcej, takiego pośrednika jeszcze nie spotkałem, w ubiegłym tygodniu wysłałem CV, w ten sam dzień dostałem zaproszenie na rozmowę, pojechałem do Grodziska z Norymbergii, gdzie do tej pory pracowałem, po 3 dniach dostałem oba zaproszenia ze Szwajcarii. Pełen profesjonalizm i kompetencje, choć podobnie jak Wy miałem wątpliwości, przyznam nawet, że w rozmowie po spotkaniu zarzuciłem Panu [usunięte przez moderatora] że chyba chciał wyciągnąć ode mnie wpłatę, teraz jest mi trochę głupio, ale już sobie to wyjaśniliśmy, oczywiście przeprosiłem za brak okazanego zaufania. Mam doświadczenie w CNC 9 lat w Niemczech, ukończone odpowiednie kursy i oczywiście bardzo dobrze mówię po niemiecku. Ludzie zastanówcie się za nim kogoś obrzucicie błotem, ponieważ to nie świadczy o osobie, którą obrzucacie, tylko o WAS !!! A Z TAKIMI LUDŹMI PO PROSTU SIĘ NIE DYSKUTUJE. TO TYLE W TEMACIE.

Zygmunt

A kim wy jesteście, żeby się wam tłumaczyć, pracuje jako tokarz CNC i dostałem 2 oferty, w poniedziałek byłem w jednej firmie a we wtorek w innej, wybrałem tą z poniedziałku i rozpoczynam w poniedzałek, dobra stawka i super obsługa.Polecam Firmę.

inspektor oko

Tak na pewno jest to tokarz - ostatnio kręci wałki z[usunięte przez moderatora] tacy naiwni, że emalia potrzebują to proszę: leszek.wlekly@addcon-swiss.pl

gość

pracujesz jako tokarz. Ok. Tylko w jakich godzinach? Pewnie w nocy bo teraz jeszcze powinieneś być w pracy! Ściema jakich mało. Pewnie ktoś Cię ,,nasłał,,

sylwia &grzegorz

albo podać maila to popiszemy o szczególach

sylwia &grzegorz

prosimy napisać coś więcej

Zostaw merytoryczną opinię o Leszek Wlekły Euspecjalista.Eu Leszek Wlekły - Ostrów Wielkopolski

Leszek Wlekły Euspecjalista.Eu Leszek Wlekły
1.3/5 Na podstawie 348 ocen.

Leszek Wlekły Euspecjalista.Eu Leszek Wlekły