Opinie o Leszek Wlekły Euspecjalista.Eu Leszek Wlekły w Ostrów Wielkopolski

Praca w Szwajcarii

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leszek Wlekły Euspecjalista.Eu Leszek Wlekły w Ostrów Wielkopolski

Tomasz Nowy wpis

Jest wpis że zarobki zachęcają. To znaczy że dobrze płacą. Piszcie ile, no chyba ze to tajemnica firmowa.

Kandydat Nowy wpis
@Tomasz

Nie widzę chętnych...

maniek Nowy wpis

@jaon nie wiem ile pracujesz w Sun Farm, ale podejrzewam, że długo. Twoja wypowiedź daje nadzieje na to, że firma dobrze traktuje pracowników a zarobki.. no mnie osobiście zachęcają jednak, warto przemysleć.

maciek Nowy wpis

reklamy to w dzisisjeszych czasach musza być obecne wszedzie, więc akurat tego nie brałbym im jakoś bardzo za złe @alwin, ale co do reszty sie zgodze, nie ma tutaj jakiś faktycznie dbrych ocen, wiec i jak sam zastnawiam się jak to wszystko powinno wyglądać jeśli chodzi o prace i jkie są u nich warunki?

alwin

Czy aby eurospecjalista.eu już nie istnieje? Bo jak patrze na ich stronę internatową, to składa się ona głównie z reklam. Jak tez patrze na ocene profilu 1/6 - ‎347 głosów to chyba zbyt dobrze, to oni nie traktowali ludzi. Cisza na tym forum tez wskakuje na to, że zamknęli działalność. Także kotek, niestety.

Czy po rozmowie w Leszek Wlekły Euspecjalista.Eu Leszek Wlekły rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
bywalec

Jezeli cie wykrecila agencja w szwajcarji to mozesz pieniadze odzyskac przez unia1 sa to zwiazki zawodowe w szwajcarji.Ja wyjechalem przez euspecjaliste i robie do dzis,jakos mi sie udalo a od 6 miesiecy pracuje w poteznej firmie bez posrednika i na stale umowa na szwajcarskich warunkach.Pozdrawiam z Wetzikon kolo Zuri (usunięte przez administratora)

ajmk

(usunięte przez administratora)jestem juz tutaj ladnych pare lat i ciagle kogos trzeba ratowac z opresji, przez takich pseudo posrednikow ! Czytajcie tutaj, co moze posrednik , a czego nie moze Prawdziwy posrednik pracy!! Ci co powplacali moga sie pozegnac z zaliczka, ewentualnie komus kto nie zna jezyka uda sie wyjechac do pracy i pracowac od 05 do 21 za grosze na roli !!! CZYTAC i Nie Dawac sie Naciagac ! Pytac o Certyfikaty firmy !!! (usunięte przez administratora)

zal mi was

(usunięte przez administratora)Jeżeli chcecie koniecznie pracować w Szwajcarii przyjedźcie w marcu... praca na pewno się znajdzie... Rolnicy potrzebują silnych mężczyzn do cebuli albo ziemniaków. Polaków z tego co wiem szczególnie sobie cenią. A jak już poznacie szwajcarskie realia, zdobedziecie kontakty to może trafi się coś lepszego.. pozdro

No jak...??.. przecież przez Pana ręce \\\"przechodziły\\\" osoby które wyjechały do pracy i nic Pan z nich nie ma?? Nie podobno, że wysyłając z (usunięte przez administratora) nic Pan nie zarabiał???

euspecjalista.eu

Szanwoni państwo, firma euspecjalista.eu nie pobiera opłat. Powyższe opinie dotyczą firmy(usunięte przez administratora) , z którą euspecjalista już nie współpracuje, a te opinie są dla nas zwyczjnie nie prawdzie i krzywadzące. Żadna z osób wypowiadających się na tym forum nie ma podpisanej umowy z euspecjalista, tylko(usunięte przez administratora) , dlatego to forum winno dotyczyć firmy addcon a nie euspecjalista.eu. Nie jest też prawdą, że trafia do nas 5% prowizja, ponieważ to nie my jesteśmy stroną umowy(usunięte przez administratora) z którym jak już zaznaczyłem nie współpracujemy.

szwajcar

Witam nie prawda ze inni pobieraja oplaty prosze podac jakie kolwiek namiary kto tak robi firma eurospecjalista wyslala pare osob do szwajcarji tylko zadna z tych osob nie wiedziala ze jedzie do nastepnego posrednika.Ja takze tak pracowalem w szwajcarskim biurze i wiem na czym to polega tez jak p(usunięte przez administratora) moge zalatwic prace malo tego (usunięte przez administratora) prowizji za kazdy miesiac przez rok a potem zarabia jeszcze po 3 miesiacach (usunięte przez administratora) za kazda glowe,i tak oto gosc bije fortune bez pracy.Ludzie dajcie mi tylko 5% przez miesiac i tez zarobie a co do tej prowizji kto wyjechal niech im nie placi nic wam nie zrobia,pozdrowienia (usunięte przez administratora) niech sie wypowiedza czy nie jest to prawda

anonim - 2011-09-01 17:15:17 skoro benq twietrdzi ze dzwoniono i proponowano mu prace to gdzie tu kant?, ja znam ludzi co wyjechali z euspecjalista i sobie chwala:) Nie na darmo tyle złych opinii krąży na ich temat, z powietrza się chyba nie wzięły!!!!

dmdmdm

Tak dzwonili ze Szwajcarii

Ja cały czas jestem tego zdania, że nikt nie zatrudnia drugiego człowieka przez telefon.... ściema jakich mało... ciekawe co się za tym kryje... większa opłata za mieszkanie niż obiecywał pośrednik? warunki nie takie? wyjazd zorganizowany na łapu capu? zastanów się czy te pieniądze są tego warte...bo i tak część z nich będziesz musiał zapłacić pośrednikowi i oszczędzać na czym się da bo życie w Szwajcarii jest drogie.

Tak to już jest jak się straciło klientów, trzeba jakoś się poratować :p

Od kiedy jesteśmy na TY, a po za tym Pan nie wie kto pisze...i nigdy nie będzie wiedział, bo pisać może każdy, zwłaszcza jak wie jak jest naprawdę z Waszym. Zajmij się w końcu czymś konkretnym i nie wciskaj ludziom ciemnoty albo nie organizuj wyjazdów na łapu capu....

Chyba Tobie żal (usunięte przez administratora) ściska bo coraz mniej ludzi puka do Twoich drzwi. (usunięte przez administratora) bo znam opinię tych co wyjechali. Nie dziwne, że uciekają do innych pośrednictw tam już na miejscu, bo ich ewidentnie wycykałeś i zorganizowałeś wyjazd tak jak zorganizowałeś. Oni kiedyś też zaczną mówić o tym , nawet szybciej niż Ci się zdaje... więc zastanów się dobrze. Ludzie wiedzą już dużo na temat tego co robisz i nie boją się o tym mówić i Twoje(usunięte przez administratora) wobec nich nic Ci nie pomogą!!!

Czytając wypowiedź z 05.07 z godz 18:20 nie nasuwa mi się żaden konkretny wniosek oprócz tego, że ta druga firma ma większy procent od wypracowanych godzin. Schemat jest ten sam... nie ufam żadnemu pośrednictwu bo każdy patrzy tylko jak zrobić sobie dobrze, na niekorzyść osoby wyjeżdżającej.

mini

To jakim cudem z Euspecjalista umowy są na stałe,przecież nikt nikogo tak nie zatrudni a zwłaszcza obcokrajowca widząc go ,,5 minut,, i po papierach . Nawet jesli taka umowa będzie do wglądu przed wyjazdem to i tak na miejscu może okazać się coś zupełnie innego, inna stawka, droższe mieszkamie ,,na kupie,,z pozostałymi...

Leszek - wczoraj o 17:39 ....''Dokładnie teraz się okazało, że nie jest Pan człowiekiem godnym zaufania i wartym współpracy, co przeczuwałem od pierwszego dnia kiedy Pana poznałem''... Wyjął mi Pan te słowa z ust. Też tak uważam o Euspecjalista i jego przedstawicielu !!!! Zwykła (usunięte przez administratora) i tyle.

Zostaw merytoryczną opinię o Leszek Wlekły Euspecjalista.Eu Leszek Wlekły - Ostrów Wielkopolski

Leszek Wlekły Euspecjalista.Eu Leszek Wlekły
1.3/5 Na podstawie 348 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042