Opinie o Gimplast w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gimplast. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gimplast o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gimplast w Sosnowiec

kandydattt

Jak tam praca na montażu? Dalej te same przodownice pracy ? Papierosek za zakładem co godzinę ? Można się było nabawić tam depresji przez takich ludzi . Robota prosta jak budowa cepa ale atmosferę psują oczywiście niektóre pracownice.

kk
@Agata

Tak wszytsko co do złotówki wypłacone nawet wypowiedzenia nie chciał mój niby kierownik ale chciałem mieć podkładkę na papierze że wszytsko zgodnie jest i zakończyła się współpraca

ciekawska

Oferta dla specjalisty ds. jakości Na jakie zarobki można liczyć, jak atmosfera w pracy? Chętnie się czegoś dowiem

Na czym polegają codzienne obowiązki i ile przerwy przysługuje? Chciałbym też wiedzieć, kiedy ta stawka rośnie i pod jakimi warunkiem?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Gimplast?

Pracownik Nowy wpis

Wystarczy przyjść, więcej warunków nie ma,

Aldona Nowy wpis

Serio biorą wszystkich? Ja widziałam w sieci stare ogłoszenie dla pracownika produkcji i zastanawiam się czy kobietę też by wzięli na produkcję. Czy nadal praca jest zmianowa, tak jak w tym starym ogłoszeniu pisano? Jeśli tak to chciałabym się dogadać o pracę bez nocek, bo źle znoszę pracę w nocy.

Rekru Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Witam, chciałabym się dowiedzieć czy w firmie są jakieś benefity? Prywatny lekarz? Multisport?

Gimplastunia

Widzę że P Gosia M nic się nie zmieniła Gwiazda dalej miesza między ludźmi Ona tak lubi z kimś pogadać a później (usunięte przez administratora) obrobić i szczuć ludzi na Siebie szkoda ze tyle osób się zwolniło przez Gwiazdę Gosię M.Praca była fajna tylko nie z tą Panią i szczerze Odradzam wdawać się z nią w relacje koleżeńskie.

Graźka
@Gimplastunia

A to ciekawe. I serio łatwiej było się zwolnić niż zagadać do szefostwa, że takie sytuacje miały miejsce? Próbowaliście w ogóle? Jak dyrekcja reaguje zazwyczaj na jakiekolwiek zgłoszenia?

Gimplastunia
@Graźka

Nie jedna osoba na tamten czas chciala rozmawiać z szefostwem nie mieli odwagi a na dzień dzisiejszy Ja zrobiła bym inaczej No cóż człowiek uczy się na błędach Mam tylko nadzieję że wkoncu P G Mika zostanie tsk potraktowana przez ludzi jak Ona ich traktuje .

Czy pracownicy w Gimplast dogadują się między sobą?

Tomasz

Podpisałeś się, jako były pracownik. Czyżby zatargi z tą Panią były powodem odejścia, o ile to była Twoja decyzja? Czy może złożyły się na to i inne czynniki?

Czy rekrutacja na stanowisko Inżynier ds. pomiarów - metrolog w firmie Gimplast odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
ciekawska

Alicja
@ciekawska

Jeszcze aktualne? Też bym chciała coś wiedzieć, zwłaszcza że mam już doświadczenie. I właśnie pytanie, czy biorą to pod uwagę i można ugrać wyższe stawki, jak się już pracowało w tej roli?

@zaciekawiony
@ciekawska

Czy ktoś z pracujących może coś więcej o dziale jakości powiedzieć? Czy fajna robota, jak stawki i atmosfera?

kandydattt

@kandydattt

Tak, nadal pozostały jednostki zatrute i zawistne.Najmądrzejsze rzecz jasna ,,rządzicielki".Gdzie im będzie tak dobrze jak tutaj

ktoś

Chyba wiem o kim mowa haha . Ale do takiego stanu rzeczy doprowadziły w dużym stopniu nieporadne liderki, które nie potrafiły i chyba dalej nie potrafią zarządzać ludźmi. Picie kawy i jedzenie na stanowisku pracy( w sumie razem z liderką), telefon w łapie, gadanie bez przerwy(darcie (usunięte przez administratora)), papierosy co godzinę, faworyzowanie koleżanek, dawanie im lepszych zamówień, pozwalanie na szczucie. Oczywiście, że nie miałyby nigdzie tak dobrze, ale dziwię się, że jeszcze pewnych paru osób nie wyrzucili. Montaż na 100 % by na tym zyskał. :)

Agata
@ktoś

Wszystkie działy mają taką atmosferę jak piszesz? Czy może gdzieś jest lepiej i warto tam składać podanie? Proszę jeszcze o informacje jak atmosfera na linii kierownik-pracownik. Jest ok?

Blabla
@Agata

Ja wogole odradzam gimplast . Tam nawet nie będziesz mieć gdzie zjeść śniadania . Chcesz jeść siedząc na podłodze ? Czy w szatni jak ktoś robi 2? Jadalnia zazwyczaj jest zajęta wiec gdzie indziej pójdziesz. Za moich czasów na wszystkich działach kierownicy byli słabi. Niekomunikatywni. Z kierownikami operator raczej nie ma kontaktu. Jest tyle zakładów naokoło

Alicja

A za co mogą zwolnić? Skoro już ten temat poruszyłeś, to napisz coś o tym, jakie są zasady w firmie odnośnie tej kwestii. Ogólnie praca jest w miarę pewna i stabilna, czy raczej nie można tego powiedzieć?

kkk
@Alicja

Ja pracowałem tam 4 dni nie podobało mi się sam się zwolniłem Dziwny są tam ludzie

Agata
@kkk

Możesz mi napisać czy pomimo tego że pracowałeś tylko 4 dni to zostało wszystko uregulowane? Wypłacili ci pieniądze? Wszystko tak jak powinno być?

kk

Beata

Czemu uważasz, że brak perspektyw? Nie ma możliwości awansu, szkoleń nie robią czy o co chodzi? Podwyżki jakieś z biegiem czasu chociaż są?

Magi

Zakład cienko przedzie a obło nad godzinki sobie robi mają i premie dostają ale nikt z nich się nie przyzna junior ty to masz szerokie plecy choć wąski jesteś

Kolo
@Magi

Tak masz rację na oblo same profity,5 koła na rękę,prywatna opieka medyczna,karta sportowa,bony wszystko jest ! ;-)

@Magi

Premię,nadgodziny....???? zapomniałaś jeszcze że samochody służbowe też mają ????, komórki.....oj tylko zatrudnić się na OBLO.

Bolo
@Magi

(usunięte przez administratora) mają trzymają się bo jest im dobrze boją się zmienić pracę żeby gorzej nie trafić junior zadowolony bo spoko posadka a i Włochowi podszeptuje w ucho jak ma z kimś problem

@Bolo

Czyli całe OBLO jedna klika.juniordobral sobie ludzi z którymi da się pracować.

@Karol

Ciekawe czy mam szanse żeby tam pracować.?

Bolo
@Karol

Poszukaj sobie lepiej płatnej roboty bo na obło dorobisz się kontuzji ciężka praca za (usunięte przez administratora) pieniądze nie polecam

Barra brawas
@Magi

Haha junior to kawał cfaniaka jak by upadł gimplast w innym zakładzie z takim podejściem nie popracował mądrzejsi ludzie by go zjedli

@Barra brawas

To nie jest śmieszne traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) najważniejsi są Ukraińcy.

Ona
@Magi

Obok chodzi o zakład Silesia? Jeżeli tak to jest dramat Tam tylko Ukraińcy mają nadgodziny .Płacą najniższa krajowa goła .Nigdy nie dostałam tak małej wypłaty tam ludzie pracujący po 20 lat nie zarabiają trójki

@Ona

Aha? No to chyba potrzebuję wyjaśnień, czemu tylko oni je dostają? Płacą im mniej i firmie by się to opłacało czy o co chodzi?

Figo

Ochrona obiektu daje w szyję ,zwłaszcza ,nocą

@Figo

I nikt do dziś by niczego jeszcze z tym nie zrobił? To nie byłoby zaskakujące? bo tak właściwie to skąd o tym wiesz?

Krystyna

Sam Twój nick sugeruje, że wkręcasz? A jako kto tu pracujesz tak właściwie, jak u was aktualnie z warunkami, było coś na święta już?

Edek
@Figo

To ochrona pije alkohol ,,,to co to za ochrona,,,

Zorik
@Edek

To nie jest profesjonalna ochrona tylko ludzie chorzy z grupami , przeważnie z chorobami które mają symbol 02p to co się dziwić że jeden czy drugi ma dziwne zachowanie

Kim
@Zorik

Ich zachowanie nie jest tak dziwne jak co poniektórych,którzy żyją tylko obrabianiem (usunięte przez administratora) innym chyba żeby się samemu dowartościować.Same ideały

Ela

A czy można wiedzieć co to za symbol O2P.

Darek
@Ela

Symbol O2P,,,jest to symbol chorobowy ,,oznaczający chorobę psychiczną.

@Darek

Z tego co mi wiadomo teraz jest praca w Gimplascie. Przyjęli nawet kilku nowych Ukraińców. Więc nie jest tak źle. Żeby tylko się nie popsuło zamówienia były to będzie ok. Miejmy nadzieję że nowy kierownik wprowadzi jakieś zmiany. Trzymam za niego kciuki.

@Karol

nowy kierownik, to już nie ma Sylwia?

Erwin
@Kim

No to trzeba uważać na takich ludzi co gorsza jak wypiją to mogą być agresywni.Ale żeby ochrona piła a gdzie kontrola zewnętrzna.

@Erwin

Jest nowy kierownik jakości ????

Alik
@Darek

Powinni obecną ochronę zmienić na inną ale to powinna zrobić dyrekcja albo właściciel firmy.

Kamila
@Zorik

No właśnie już od dawna zauważyłam dziwne zachowania u pracowników ochrony i te wulgaryzmy

Roberto
@Kamila

Zachowanie ochrony , aroganckie czas zmienić tych ludzi.

Zefir

Jak się ma dyrektor silvio

Julia
@Zefir

W jakim sensie jak się ma? Coś mu sie stało czy jak?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Gimplast?

Żadne

Długopis i kartkę

Ben
@Były

I jeszcze nożyk będzie pomocny :-)

Jak wygląda ścieżka kariery w Gimplast? Czy trudno jest zdobyć awans?

Nie ma takiej ścieżki.

@Były

nie? a jaka tu jest struktura tak wgl., jakie są wszystkie rodzaje stanowisk do obsadzenia?

Nieznajomy

Ostatnio nonstop ktoś co miesiąc odchodzi z pracy niedługo nie będzie miał kto pracować a ludzi garstka

@Nieznajomy

A czemu ludzie odchodzą? :/

@Nieznajomy

Kto odszedł?

@Beata

Marna pensja kiepska praca wymagania z kosmosu wolne piątki trzeba brać urlop nie polecam cztery lata w tym (usunięte przez administratora) to zdecydowanie za dlugo

Ja w zeszłym roku

@Olaf

Ano niezbyt fajnie to brzmi jeśli faktycznie tak by było. 4 lata i marna pensja? Tu są podwyżki stażowe czy coś? I te wymagania to jakie tak właściwie?

@Krystyna

Podwyżek to tylko chyba ciśnienia nie tylko tak było no nadal jest brak zamówień kasy na granulat nikt nie chce już dawać brak kartonów przekładek po trzy osoby ma zmianę po jednej osobie ma trzy maszyny tam sami desperaci zostali najniższa krajowa tyle do powiedzenia omijać

Zainteresowana

Dlaczego jest w opinii usuwane słowo (usunięte przez administratora) to jest prawda gdzie w zakładzie są tylko kary kary i jeszcze raz kary tu nikt nikogo nie docenia tu tylko 3 osoby dobrze pracują a jeżeli ktoś proboje się sprzeciwić to jest przez 3 osoby już napiętnowany i niema życia toczy dobrze się w takim zakładzie ludzia pracuje mnie to raczej przypomina (usunięte przez administratora)

@Zainteresowana

Ale mimo tego ludzie pracują.Gdzie będzie lepiej .Tu można w pracy korzystać z fona tyle ile się chcę.Ciagle wyjścia na papierosa, kawę. Ani kierownik ani dyrektor nikt z tym nic nie zrobi.A powinien. Rano do 7.30 samowolka może by w końcu ktoś w końcu się tym zajął......Dyrektorze przyjedź wcześniej i zobacz ja twoi ludzie pracują. Popołudniu to lepiej nie mówi co się dzieje. I gdzie tym ludziom będzie lepiej . Robią co chcą i kasę dostają za to . Może w końcu ktoś się tym zainteresuje

@Karol

Niewiem gdzie tak jest bo w gimplascie napewno nie ostatnio panuje terror i wykorzystywanie ludzi rano tak napewno nie jest a popołudniu dyrektor z p. A siedzą do późnych godzin i niema takich możliwości żeby pić kawę i chodzić na fajkę bynajmniej na wtrysku tu niema jak do WC iść a już nie mówię o fajce lub kawie

@Zainteresowana

Ha ha ha są inne działy. Gdzie jest luz. Nie sądzisz?

@Karol

Może tak jest więc nie mierz wszystkich jedna miarą ha ha bardzo śmieszne

@Karol

To prawda że zakład pracuje od poniedziałku do czwartku? W jednym macie rację. Zakład jest źle zarządzany przez (usunięte przez administratora) Typowy Januszex.

Bożena
@Były

Dlaczego uważasz, że zakład jest źle zarządzany?

@Bożena

Poczytaj sobie opinie na forum. Najlepiej na żywo porozmawiaj z ludźmi.

@Były

A swoje zdanie umiesz wyrazić? Czy brakuje Ci może argumentów żeby normalnie odpowiedzieć?

@Beata

Argumenty można mnożyć. Bardzo proszę: -wykorzystywanie pracowników -nie przestrzeganie kodeksu pracy i łamanie go -brak odpowiedniej kadry zarządzającej zakładem. A raczej brak odpowiedniej osoby czyt. dyrektor -brak stabilności -uzależnienie się od jednego klienta. Praktycznie klient zarządza zakładem a nie dyro -duża rotacja na praktycznie każdym stanowisku -spóźnienia w fakturowaniu, zapłatach dostawcom i spedycjom -brak rozmów dyrektora z pracownikami dot przyszłości zakładu, rozwoju, inwestycji itp -brak porozumienia z związkami zawodowymi.

Olga
@Były

A co do tej słabej organizacji pracy, to nie ma tam np brygadzistów/kierowników, którzy nadzorują wszystko? No i o co chodzi z tym brakiem stabilności? :( nie ma umowy o pracę?

Firma (usunięte przez administratora) Szlam z lakierni zakopuje za zakładem ale na szczęście są od tego instytucje. Pozdro dla (usunięte przez administratora)

?
@Anonim

Czyściwo też "utylizują" w taki sposób?

@?

Pewnie tak. Z tyłu zakładu jest jedno wielkie wysypisko odpadów.

@Anonim

zakopują toksyczne odpady? Ktoś coś o tym wie?

Temat został zgłoszony do Inspekcji Sanitarnej

niunia

z tą kadrową w nocy to już przesada. Z doświadczenia wiem , że kadrowa w nocy zawsze spała

Italia
@niunia

To może z "dyrektorką" to robi ?

@Italia

też nie kupuję, bo taka persona nie będzie się w nocy babrać w błocie.

@niunia

Teraz już nie ;)

Zainteresowana

To nie jest zakład pracy to jest (usunięte przez administratora) jeszcze nie było tutaj tak źle jak jest teraz tragedia 3 osoby terroryzują cały zakład

@Zainteresowana

W jaki sposób niby? Brzmi niezbyt zachęcająco...

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Gimplast?

Rick

Atmosfera smutna i przygnębiająca to dlatego że możesz wylecieć w każdej chwili. Umowy są żadko przedłużane szczególnie nowym pracownikom. Ogólnie to bardzo dziwna Firma w której nie warto pracować.

Adrian
@Rick

A za co na przykład można wylecieć? Skoro nie przedłużają umów to brakuje tam dalej pracowników, czy w ich miejsce są przyjmowani kolejni i jest taka rotacja?

Karol

A kiedy niby ta produkcja ma ruszyć....???? Z tego co słyszałem to jest coraz gorzej. Pracownicy mają każdy piątek wolny. Bo nie ma zamówień. I najgorsze jest to że to wolne jest brane z urlopu pracownika. Dziwię się że jeszcze PIP się tym nie zainteresował.

@Karol

A już miałam pytać co z tymi piątkami a Ty piszesz, że z urlopów podbierają. Ale to ile już tych piątków tak naprawdę już w sumie zabrali? Przecież urlop chyba też ma jakiś limit?

@Karol

Tego nawet nie wie (usunięte przez administratora)... Znając Włochów i ich podejście na ostatni moment poinformuje wszystkich. Radomsko traktuje go jak zabawkę.

@Były

Ale co to Włosi ogólnie takie podejście mają do wszystkiego czy konkretnie wobec tej firmy tak wychodzi? Oni specjalnie by tak zrobili, żeby zaszkodzić, że na ostatnią chwilę by informowali? Bo to bez sensu trochę

@Krystyna

Do wszystkiego. Brakuje im doświadczenia i znajomości przepisów. Przypomnijcie sobie rok 2020 kiedy zakład szedł na przymusowe postojowe i na szybko było produkowana produkcja. Plus "tarcza" jaką otrzymał haha

@Były

W sensie, że przed tym postojowym w nadprodukcję się bawili na zapas? Z jakim efektem? A tarcza to rozumiem, że jakoś niewłaściwie skonsumowana została?

K

Prawda

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Gimplast?

Negatywny

Płaca kolego to śmiech na sali w tej firmie dyrektor i jego ekipa marna polecam inne firmy ale nie gimplast pozdro

Dominika
@Negatywny

Powiem, że jak próbuję szukać roboty chłopakowi, to tutaj baardzo ciężko z pomocą ze strony pracowników. Np Ty odradzasz, ale nic konkretnego nie napisałeś, czemu? Marna to jaka niby?

@Dominika

Poniżej krajowej...???? Ludzie beznadziejni , nie radzę tam iść do pracy.

@Dominika

No cóż niech próbuje może akurat wytrzyma w tej firmie minimum miesiąc bo ja po latach wyszłam z tej firmy rozbity przez atmosferę jaka tam panuje .

@Negatywny

Ludzie są spoko.Ale nowych nie tolerują.

@Dominika

jeśli chłopak nie ma pracy , to niech idzie i zobaczy. Często ludzie rezygnują po 3 dniach

Mmmm
@Negatywny

Ja spróbowałem od pon do czwartku w piątek dalej wypowiedzenie dziwny tam ludzie pracują odgadywanie pomoc zerowa

@Mmmm

Pomagają a owszem ale tylko jak się dobrze znają.Obcych masz rację obgadują i dorzucają jeszcze roboty .Tak podobno jest na oblo.Jak ktoś idzie na fajkę to wykorzystują innych.A według mnie to Dyro powinien bardziej pilnować swoich ludzi bo robią co chcą zwłaszcza popołudniami.W którym to zakładzie przerwa jest nawet godzinę i co chwilę można wychodzić na fajkę Jak ten zakład ma działać .

@Karol

I powinni jeszcze zabronić korzystania z fonów. Prawie każdy tam pisze,gada a praca ....no cóż fon jest ważniejszy. Powinni zrobić zakaz używania telefonów na hali .Ale za to nikt się nie weźmie Rozbuchane towarzystwo .W innych zakładach nie można korzystać z fonów.Da się .

Dyrektor? Ten kretyn z Włoch nawet nie zna adresu firmy w której pracuje :p

Renata
@Karol

To co opisujesz to brzmi tak, jakby tam jakieś dzieciaki pracowały, a nie dorośli ludzie. Nikt z tym nic nie robi? Niech ci nowi pracownicy się zbiorą i to zgłoszą, zresztą po prostu trzeba olewać coś takiego. No ale co z tą kasą w firmie? Pisałeś wcześniej, że poniżej krajowej, masz na myśli średnią czy co?

@Renata

Widocznie każdy się boi odezwać. Trza Pip nasłać może by to pomogło. A teraz jeszcze rano temperatura jest poniżej 13 i Dyro każe pracować. Że tym nikt się nie zainteresuje Traktują ludzi jak .........szkoda słów.

Paolo
@Karol

Jeżeli ludzie sobie pozwalają na takie traktowanie to JEMU tym bardziej to odpowiada.Tanim kosztem ,,do przodu"

@Renata

nie ma tego komu zgłaszać, bo właściciele są głupsi niż zarządzający dyrektor

Rem

Witam. Pracowałem w tej Firmie w 2014 roku. Wtedy stawka godzinowa wynosiła 9 zł brutto + nocki. Niestety nie jestem wstanie napisać ile można zarobić w tej Firmie za cały miesiąc gdyż umowa śmieciowa wynosząca 2 tygodnie nie została mi przedłużona co w tej Firmie jest normą.

Bartłomiej

Witam. Rozglądam się za nową robotą, dlatego przeczesuję opinie o pracodawcach. Zakładam, że dowiem się więcej o firmach z Sosnowca. Proszę, opiszcie jaka jest atmosfera w firmie Gimplast? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Czy jest kantyna z tanimi obiadami? A może firma załatwia posiłki z dofinansowaniem pracodawcy? Nie mam dzieci więc nie gotuje w domu. Bartłomiej

@Bartłomiej

Atmosfera zła, firma źle traktuje pracowników. Nie ma obiadów ani sponsoringu obiadowego. Zacznij sobie gotować. Jedynie automaty z napojami i przekąskami...

@Bartłomiej

Jak szukasz pracy daj sobie spokój z tą firmą były pracownik

@Bartłomiej

Zimno na hali jak w trupiarni kasa słaba kierownicy na niczym się nie znają co jeden to mądrzejszy donosy obgadywanie za plecami śmieszne obowiązki noszenia masek bo ktoś z biura roznosi zarazki .najgorszy koszmar jaki może ci się trafić to firma gimplast dobra rada poszukaj w okolicy czegoś innego bo w Sosnowcu zakładów dużo pozdro

Robert

Szanowna Pani Malwino. Zainteresowała mnie powyższa wymiana zdań więc dodam coś od siebie. Firma Rohlig Suus, o której Pani pisze używa platformy SmartLunch. Znam dostawcę ponieważ brałem udział we wdrożeniu. Wiele firm postanowiło zainwestować w dożywianie pracowników bo wpływa to na zadowolenie załogi. Pozdrawiam Robert

Lysy

No chyba nie piszesz, tych głupot o firmie gimplast pracuje tam pięć lat a ty chyba masz nie równo pod sufitem

Magi

Takie słuchy chodzą że na produkcji nie dość że nie najlepiej się dzieje to jeszcze jest ktoś kto donosi na pracowników do dyrektora produkcji ciekawe czy dostaje za to premie czy może chce się podłizac a może dostaje paczkę papierosów żeby częściej wychodzić na palarnie pytań wiele a odpowiedź tylko jedna prawda pani m g

Zostaw merytoryczną opinię o Gimplast - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Gimplast?

Zobacz opinie na temat firmy Gimplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gimplast?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 3 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gimplast