Adams

Opinie o Adams

pracownik 2012-02-06 17:23:26
złodzieje,oszuści.
Pracownik 2013-06-11 20:29:13
Uwaga !! brygadziści i kierownictwo z Barczewa handluje lewymi oknami !!!!
Pracownik 2013-07-08 17:28:58
Powiem tak firma płaci jak chce ma kłopoty finansowe i z wypłatami cieniutko.
Janek 2013-07-29 16:44:27
Śmieszna firma dyrektor zakładu to były strażnk więżieny a do pracy wykorzystywani są więżniowe z pobliskiego więzienia ogólnie niezły [usunięte przez moderatora].
anonim 2013-11-28 22:21:12
wypłaty co prawda są terminowe, choć wypłata to za mocne słowo na te ochłapy,
o szacunku do pracownika możecie zapomnieć, zatrudniając się tam stajecie parobkami (usunięte przez administratora)
pracownik 2013-12-27 17:11:17
wyplaty na czas, czlowiek w tej pracy jest smieciem , najnizsza krajowa , 0 premii [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Pracownik 2014-02-13 17:42:23
Dobrze powiedziane liczyć na najniższą krajowa bo nie wiadomo czy cały miesiąc przepracujesz he he
Tadek 2014-05-26 13:41:43
Jak donosisz to zarobisz he he
Pracownik 2014-06-04 20:09:30
Nie zależy od stanowiska tylko od tego z kim trzymasz jeżeli z klawiszami to dostaniesz więcej mimo że mniej robisz.A może i nawet nic nie dostaniesz tylko chłopaki sobie przyznają.
Tadeusz 68 2014-09-10 19:54:54
Nie polecam sami kapusie( usunięte przez administratora ) najniższa krajowa oprócz oczywiście klawiszy co zgarniają całą premie.
BOLO 2014-12-01 17:36:59
Tadeusz jak byś nie chlał w robocie to by cie nie podpierdzielali.
Knopers 2014-12-01 18:10:44
Dobra wiadomość dla wszystkich szukających pracy, firma Adams opublikowała właśnie nową ofertę pracy. Bardzo mnie zaciekawiła, a wy co na to? Oferujemy: Umowę o pracę na czas nieokreślony, w firmie o stabilnej pozycji na rynku Praca na pełny etat plus nadgod...
TOMSTA 2015-02-24 17:16:53
WITAM jeżeli nosicie się z zamiarem zakupu okien Adams-a odradzam co do jakości- PRZEREKLAMOWANE
Ceny - CHORE ; Serwis - Porażka :( pomylili kolory atrap do suwanek to ich nie wymienili bo powiedzieli że za długi czas od zakupu gdzie atrap w ogóle nie wyciągałem z opakowania bo dom był cały w remoncie (aby się nie pobrudziły) kiedy otworzyłem pudełko okazało się że atrapy są czarne a kolor okna daglezia . Pomylili strony 1 okna tak że uszczelki mam na zewnątrz budynku, zareklamowałem i co - powiedzieli mi że już kolor wycofali i kolejnego mi nie zrobią tylko zwrócą kasę. I co ? jedno okno w domu ma inny kolor. LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ ZDROWO NAD TYMI OKNAMI BO TA FIRMA TO BUBEL - MEDALE TO ONI DOSTAJĄ JAK ZA NIE ZAPŁACĄ
Paweł 2015-03-09 06:38:19
A co się dziwisz firma nastawiona na ilość nie na jakość najtańszym kosztem np więżniowie zatrudniani na produkcji i pracownicy z łapanki z okolicznych wiosek firma krzak
pracuś 2015-11-23 10:35:53
1. to nie są atrapy tylko osłonki
2.piszesz bzdury - nie ma osłonek w kolorze czarnym ( są białe , brązowe, stare złoto i srebrne )
3. cytuję : "Pomylili strony 1 okna tak że uszczelki mam na zewnątrz budynku"
jeśli już to listwy przyszybowe .
Akurat pracuje bezpośrednio przy produkcji i wiem co piszę
Yahu 2016-01-14 08:20:00
Firma Adams z Mrągowa nie zajmuje się medykamentami tylko oknami... ludzie patrzcie gdzie piszecie :/ ... pracowałem w tej firmie, nie było lekko, zmiany były po 10 godzin, aktualnie możesz trafić na kogoś kogo nie będziesz rozumiał, chyba że znasz rosyjski, to sobie na przerwie pogadasz... w ciągu 10h dwie przerwy 15 i 10 minut. Musisz przyjść wcześniej aby się przebrać, bo czas liczony jest od wejścia na halę. Ciągle zmieniają sposób naliczania wypłaty (raz na akord, raz godzinowo i tak kilka razy w miesiącu). Jak trafisz na dobrego brygadzistę i dobrych sąsiadujących pracowników to jest spoko, ja trafiłem na takich, którzy bajki wymyślali i tylko robili głupie żarty razem z brygadzistą (ale czego się spodziewać po ludziach z łapanki, dla których jedyną rozrywką jest naśmiewanie się z młodszego kolegi). Pensja... jak wyrobisz najniższą krajową to całuj szefa po stopach bo na czas wypłacił;)
pracuś 2016-01-24 18:18:20
piszesz w styczniu 2016 roku - więc nie ma praktycznie pracowników z Ukrainy na produkcji ( zostało ich chyba ze trzech). Przebieranie się i mycie nie jest wliczane do czasu pracy - poczytaj kodeks pracy . Poniżej najniższej krajowej nikt nie zarabia więc nikogo nie trzeba całować , ale szału nie ma .Wypłata zawsze w terminie Akordu też nie ma - był ze dwa lata temu i nie zdał egzaminu ( jest stawka godzinowa), a za nadgodziny liczyli ( przynajmniej u mnie ) uczciwie plus 50% , za soboty plus 100%
pracuś 2016-03-13 16:39:46
podobno Presley żyje na Hawajach - podwyżek nie było , poprawy atmosfery również ( piszę o zakładzie w Mrągowie - jak Barczewo nie wiem )
bobo 2016-03-14 09:25:42
A czy to prawda że jak odbiorca zamówi okna np w grudniu to później musi czekać na dostawę trzy miesiące ? Znam jedną firmę zakładającą okna i tłumaczą się tym że okien nie ma jeszcze, ponieważ producent się nie wywiązuje z planowanej dostawy...
iceman 2016-03-21 22:48:36
Nie polecam zarówno pracy w tym zakładzie jak i okien. Miałem nieprzyjemność popracować trochę i zwolnili mnie jak i połowę załogi za jakieś śmieszne rzeczy od których nie byliśmy zależni (brak czasu na konserwację sprzętu bo liczyły się tylko wypuszczone sztuki). Okien dlatego bo wiele bubli wychodzi do klientów o których my jako pracownicy wiedzieliśmy. Brak jakiegokolwiek nadzoru, ludzkiego podejścia do problemu, niektórzy pracownicy są ciężcy do jakiejkolwiek współpracy (IQ tak niskie że szkoda gadać, tylko bluzgi leciały). Zarobki też nie porywały (jak zrobisz nadgodziny to coś skapnie a w okresie zimowych nie wiadomo co z pensją zrobisz bo taka niska- najniższa krajowa ale kurde kto chce pracować za takie grosze). Omijać z daleka.
pracuś 2016-04-03 18:55:30
na zamówione okna ( jesień zeszłego roku) dostałem termin 3 tygodni - i taki jest standard przy typowych ( czyli o kształcie prostokąta ) oknach, balkonach i drzwiach , przy łukach termin może być dłuższy.
pracuś 2016-04-14 20:07:06
kobiety również pracują , ale przy produkcji typowej stolarki PCV oraz na produkcji szyb zespolonych , na aluminium puki co nie ma kobiet
Jacob 2016-09-10 13:26:02
Jak sie nie szanujecie to się tam zatrudniajcie :) ludzie pracujący tam na rampie przepracowują w miesiacu 270h i dostają 2300 oO, większość ukraińców robi (i też uciekają stamtąd ) człowiek robi na 3 stanowiskach, tyra soboty i nadgodziny i dostaje najniższą krajową plus właśnie te nadgodziny i soboty, ludzie odchodzą nikt sie przyjmować nie chce i się wcale nie dziwie za takie pieniądze, a zapie*dalać trzeba za 3 i nie zapłacą za to, wiem bo JESZCZE tam pracuje :)
Luna 2016-09-20 22:54:40
Omijać szerokim łukiem . Niech chińczyków sprowadzą, a i ci pewnie uciekną .
d 2016-10-18 22:18:11
@ Luna - nopp ale dlkaczego omijać, b o tego9 juz nie wymieniłaś tutaj? poszukują teraz na wiele stanwoisk nntakich jak doradca kienta - sprzedawca, oprzedstawiciel farmacceutyczny - to chyba nei jest az tak źle? Uargumentuj prosze swoują wypowiedź.
Zostaw swoją opinię o Adams - Mrągowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adams