BANCO DRILL

Radomsko

Opinie o BANCO DRILL

najwny 2013-09-11 18:59:28
to co obiecuje to nie dotrzymuje
stary 2015-02-17 20:56:11
kiepska atmosfera ciśnienia w pracy ludzie oki najgorzej z kasą do wypłaty
reblo 2015-06-23 16:49:13
Wszystko co napisali poprzednicy to prawda, jeśli kogoś stać by pracować 3 miesiące bez wypłaty to szczerze polecam. Firma ma chyba więcej wierzycieli niz pracowników
anonim 2015-10-14 14:26:23
Wszyscy tak strasznie skarżą się na Pracodawcę, ale nikt nie pisze, że ma bezpłatne obiady w pracy i prezent na Święta, o którym gdziekolwiek indziej pracownik mógłby pomarzyć. Poza tym - jak Wam tak źle to jakim cudem pracujecie tu niektórzy po 6-7 lat? Żal ...
PTV 2015-10-19 10:44:02
Bardzo rzadko dostajesz kase w całości za przepracowany miesiąc.
Są one najczęściej wypłacane częściowo.
Dlatego pod koniec roku na Święta są prezenty, żeby ostudzić nerwową atmosferę.
A co do obiadów w pracy ... niezła manipulacja!!!
Tę kwestię reguluje Prawo Pracy. "Dieta w czasie podróży krajowej przeznaczona na pokrycie kosztów wyżywienia wynosi 30 zł na dobę."
A w firmie Banco za 12 godzin charówy masz obiad za max. 15 zł
Każda firma robi Wigilie firmowe i płaci za obiady pracowników gdy przebywają poza siedzibą firmy i poza domem.
TO NORMA NIE RARYTAS !
stary 2016-01-22 19:59:39
dotyczy tego roku ten kto to pisał niech sie zastanowi czemu pracuja jak ktos wisi komus siano duze racezej nie zostawi i odejdzie gdzieś indziej a co do obiadow to jest takie coś jak delegacja po drugie praca cały czas na zewnątrz bezwzgledu na warunki atmosferyczne czy to upal,deszcz bądz mroz prosze poczytac kodeks pracy . ŻAL TO JEST ŻENADA
stary 2016-01-22 20:04:32
Adam 2016-02-27 10:44:28
Nie płaci. Na swoje potrzeby pieniadze ma, ale żeby ludziom wypłacić zaległe pensje za ciężko przepracowane kilka miesięcy, to już nie ma. Taka polityka. Odradzam.
kamil 2016-04-16 12:11:45
Ten Janusz biznesu ma wiecej długów niz ja włosów na głowie
kamil 2016-04-18 13:17:44
wystarczy wejsc na strone info-długi i zobaczycie jaki ten biznesmen jest zadłuzony przy okazji zobaczycie tam spora liste reszty radomszczanskich dziadów
córka 2016-04-26 18:11:02
Ta firma to pomyłka. Zero szacunku do pracownika. Ignorowanie telefonów przez właściciela firmy. Wypłat nie widać albo są wypłacane "małymi porcjami". Na pieniądze czeka się jak na deszcz czyli nie wiadomo kiedy spadnie i w jakiej ilości. Raczej nic więcej dodawać nie muszę. Pozdrawiam szefa i współczuję pracownikom.
PRACOWNIK 2016-08-13 01:38:49
WŁAŚCICIEL TEJ FIRMY JEST BARDZO STANOWCZĄ OSOBĄ. DUŻO WYMAGA I DUŻO PŁACI. W TEJ BRANŻY JEST MAŁO OSÓB KTÓRE , PRZESTRZEGAJĄ TYCH ZASAD. SĄ TEŻ MINUSY TEJ PRACY ,DESZCZ,ŚNIEG,WIATR ALE TO REKOMPENSATA ZA TO CO PŁACĄ.
PRACOWNIK 2016-08-18 23:06:10
FIRMA GODNA POLECENIA A TO CO PISZĄ TO BZDURY.
Gronar 2016-10-03 09:14:11
Orientuje się ktoś może gdzie aktualnie prowadzi budowę firma banco drill , Chciałbym zobaczyć jakość wykonywanych prac , ponieważ jestem zainteresowany wykonaniem pomp. praca.multiserwis@o2.pl
Zostaw swoją opinię o BANCO DRILL - Radomsko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BANCO DRILL