Opinie o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o w Polkowice

Branże: Produkcja silników samochodowych

@BiuroAntoninek

Nie polecam, mimo że na początku wydawało się fajnie i powtarzali, że są bardzo zadowoleni, przedłużyli mi nawet umowę cztery razy. Ale jak trzecia umowa się kończyła, a ktoś tam wracał i nagle okazało się, że nie ma dla mnie etatu i nie mogą mi przedłużyć (ostatnią dostałam na okres do powrotu tamtej osoby) to stwierdzili, że jednak nie są zadowoleni i generalnie pastwili się psychicznie (dopiero teraz wiem, że to był mobing). Człowiek się poświęcał i dawał z siebie wszystko, robił tak zwane niemożliwe. Nikt tego nie docenił, nie podziękował. Zarzucali coś czego nigdy nie było, a człowiek stłamszony nie miał już mocy się bronić.

lipa
@@BiuroAntoninek

Przeżywam podobne rozczarowanie ale jednak mam umowę na stałe. Nigdy więcej...

zulus

To że w vw-genie jest mobing, to wiadomo, mam więc wiadomość do ludzi młodszych. Wy też kiedyś będziecie starszymi pracownikami, któregoś dnia zobaczycie co znaczy gdy ktoś po przepracowaniu 20 lat zostaje wyrzucony lub przeniesiony na inne stanowisko tylko po to. bo jest już niepotrzebny tej firmie. Fałsz, ohyda działania mistrzów , liderów jest tak ohydna że nie sposób dopatrzeć się w tym wszystkim działania na rzecz niemieckiego fabrykanta która dozwala na tak fałszywe i podstępne działania wobec polskiego narodu. Mam nadzieję że któregoś pięknego dnia, wasze znienawidzenie sięgnie zenitu i wszyscy pracownicy zobaczą kim lub czym jest VW-gen. Kłania się tutaj polskie przysłowie: na wierzchu strój a pod spodem ...

Wyradło
@zulus

jaki mobbing? Ja nie wiem w jakiej rzeczywistości żyejcie, ale mając porównanie pracy 2 lat w poprzedniej firmie i prawie roku tutaj powiem jedno - zdecydowanie lepiej mi się pracuje i żyje w vw. ma swoje gorsze i lepsze strony ale część osób chyba serio zapomniaa jak to jest pracowac w beznadziejnym miejscu

@Wyradło

Rok , nie rób hecy, popracuj więcej to zobaczysz o czym piszę, rok, dobre!

user
@zulus

kolego najpierw zapoznaj się z znaczeniem słowa mobbing Mobbing – prześladowanie, uporczywe nękanie i zastraszanie, stosowanie przemocy psychicznej wobec podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy.

@zulus

Dlaczego mam kogokolwiek nienawidzieć? Pracuje, jest socjal, wszystkie świadczenia, kasa nienajgorsza. VW ma swoje wady. Raz lepiej raz gorzej ale myślisz, ze tu jest źle. Pobudka. Wy starzy pracownicy żyjecie w innym świecie. Rzeczywistość gdzie indziej wyglada inaczej.

zulus

Wy młodzi wszystko mierzycie KASĄ, za nic ambicji nie macie, gdybyście mogli to za nowego smartfona sprzedalibyście swoją mamę czy ojca. Ta firma to jeden wielki mobing i nie sposób tego dostrzec, Zobaczymy kanarku jak będziesz ćwierkał kiedy ty będziesz miał wypracowane pewne lata a przyjdzie młody , gniewny robot i ciebie wysiuda tylko dlatego, że Vw-gen ma w nosie starych pracowników, to jest właśnie MOBING. mam nadzieję że niedługo władze polskie dowiedzą się o tym i stworzą pakiet który chronił będzie starszych. Wasz niemiecka solidarność to sprzedawczyki którzy zaprzedali się niemieckiemu reżimowi jaki panuje nadal w tym zakładzie, i coraz bardziej zwiększa swe siły. Więc upadek jego, będzie potężny i to już niedługo!!

Morawik
@zulus

przeciez normalnie są tu też wieloletni pracownicy co sa zadowoleni z pracy i nie pierdziela o zadnym mobbingu. ja sam pracuje moze niedlugo ale czuje sie pewnie i nigdy nie mialem nieprzyjemnosci a wiesz czem? bo jestem fair, pracuje tak jak powinienem a nie na odwal. sa tu tacy co sobie wymyslimi ze zwolnia tempo pracy ahahaha no smiech na sali a potem zdiziwenie ze jakies probemy sa.......

@zulus

To podaj te przykłady mobbingu, bo póki co to żadnych konkretów nie napisałeś. Proroctwa to możesz sobie pisać na drzwiach od kibla. Pozdrawiam

Ignac
@Morawik

Dobrze gada polac mu :D

Kacper + Melchior + Baltazar + L05

@zulus

Chłopie, gadasz jak rodem z komuny. (usunięte przez administratora)Nigdzie nie jest cudownie a w VW jest nienajgorzej. Skończ z ta (usunięte przez administratora) i zabierz się do pracy to może jeszcze pare lat popracujesz.

Nik

Głos rozsadku na tej grupie... no niestety ale coz - wszystkim nie dohgodzisz. co po niektorzy to tutaj nie wiem czego oczekuja i jaki ferment sieja...

@Mary
@Wyradło

Mobing jest powszechny i to jeszcze się z tym nie kryją. Ale stosują go podstępnie, tak że skapniesz się, że to mobing dopiero długo po czasie. Bo wczesnej będziesz starał się podnieść z dołka, w który cię tym mobingiem wepchnęli, myśląc ze z Tobą jest coś nie tak. Miałam przed dwie i po nich jedną firmę Tu było najgorzej.

Thier
@@Mary

Nigdy nie miałem podobnego odczucia. a pracuje już długo. ja zawsze trafiałem na spoko majstrow

thier2
@Thier

wydaje mi się że to raczej nie spoko majstrowie a po prostu dobrą wazelinę miałeś

BLB

Czy możliwe jest otrzymanie wcześniej podwyżki od majstra (przeszeregowania) z 2G na 2B zanim w swoim czasie do niej dojdziemy ?

no future
@BLB

Nie.co Tobie tak spieszno,odpracujesz swoje to dostaniesz!!!

Anonym

Wczoraj na nocnej zmianie dostałem informację że nie będę miał przedłużonej umowy, mimo że przez 1,5 roku pracy w worku wziąłem tylko 1 raz l4 na 5 dni, zawsze byłem na czas, brałem dużo nadgodzin. Wniosek taki że zarząd volkswagena robi sobie losowanie kogo wywalić a kogo nie. Moje pytanie jest takie: Czy rzeczywiście solidarność jest mi w stanie pomóc czy też olewają ludzi?

BLB
@Anonym

Do kiedy masz umowę? I który zakład?

Anonym
@BLB

Do końca tego roku zakład 1 lakiernia

lech
@Anonym

Z tego co zrozumiałem ze spotkania to stanowisko związku jest takie, że każdy wiedział jaką umowę podpisuje i nie powinien mieć żadnych roszczeń i pretensji o to, że nie będzie przedłużona. Nikt Ci w niczym nie pomoże.

Monter
@Anonym

Przykre jest to że pewnie przyjdzie za Ciebie jakiś leser ze spawalni .

Tonek
@Monter

Za starych lewusow niech się wezmą.Ludzie tym co się kończy umowa naprawdę pracują a starzy Szkoda słów.Nie mówię o wszystkich Starych Pracownikow

@lech

Przewodniczący związku i na spotkaniu i w mediach przecież mówił że nie może nikogo zmusić, żeby podpisał umowę. Czyli dał do zrozumienia, że umowa sie kończy i dziękujemy i nic z tym związek nie zrobi. Ale mógłby naciskać zarząd aby dawał normalne umowy na czas nieokreślony albo na kilka lat a nie to co teraz na kilka miesięcy. To jest śmiech i brak szacunku. Teraz dostaniesz umowę bo nie mają komu robić ale od lipca nie będziesz potrzebny a związek biernie się przygląda bo oni stanowiska zachowają

@Kris

Ty chyba gdzie indziej pracujesz i słuchasz tylko sam siebie. Musisz mieć krótka pamięć. W zeszłych latach z tego co pamietam to około 2000 worków otrzymało umowy z VW. Zreszta każdy z nas zaczynał jako agencyjny. Umowy były na początku na 2 tygodnie. Kasa na raty itp. Teraz jest chyba lepiej i to też częściowo dzięki Solidarności.

@Monter

Te, panie lepszy. Dzielisz na Montaz i Spawalnie? Ty chcesz być wyznacznikiem tego co słuszne i dobre dla tych co kończy się umowa?

Robol
@Anonym

Nie chce byc zlosliwy ale 1 L4 na 1.5 roku roboty to nie jest wielki wyczyn. Niektórzy nie mieli L4 przez ostatnie 5 lat a na 20leciu vw pamietam jak wreczali nagrody tym,co nigdy L4 nie mieli???? pracuj dobrze jak mozesz a jak jestew w zwiazkach to dopytaj czy jest szansa na przedłużenie umowy

:-)
@Robol

masz racje wręczali nagrody ::-) tylko zastanawiam się kim ty jesteś ze wiesz takie żeczy ba mało kto o tym wie nadrody dostawali majstrowie kierownicy itp a nie szare ludki z produkcji my jesteśmy tylko 00001111

Kris

Pamiętam. Wiadomo, że każdy zaczynał przez Agencje. Ale dla wielu pracowników to jest porażka taka umowa, która teraz daje VW. Na kilka miesięcy? To jakaś masakra. Pomśl jaka to jest perspektywa dla tych ludzi? Wielu z nich zapowiada że szukają pracy, a niektórzy to naprawdę wartość dodana tej firmy. A gdzie tu jakaś pożyczka czy cos na raty z taką umowa. Jak utożsamiać się firma? Takie jest haslo VW ? Przede wszystkim Ty ale tylko do lipca. Postaraj się zrozumieć tych ludzi

Monter

Nie czuje sie lepszy tylko widzę co sie dzieję ... przychodzą i odbierają pozostalosci dobrej energii przez wieczne narzekanie i opierdzielanie sie .....

Ubijaczka
@Monter

Wg Ciebie na spawalni pracują lasery?! Zapraszamy, gwarantuję że w przerwie będziesz ryczeć że za ciężko

nikt po prostu nikt dla tej
@Ubijaczka

oj oj pracuje na spawalni i widze :-) tu to pracuja tylko apt i ci z umowami ma na czas określony i jakies 5% pozostałych reszta ściemnia jak może śpia po kontach siedzą z nosem w telefonie maja po prostu wszystko w gdzieś najlepsi są ci co maja info że zostają na nowej lini.

@Kris

Rozumiem tych ludzi. W końcu to nasi koledzy. Nie mają lekkiej sytuacji. Tylko nie rozumiem tego hejtu na VW, związek. Większość z nas była chyba w podobnej sytuacji? Mówię o zwolnieniu. No chyba, ze to dla kogoś jest pierwsza praca. Warunki pracy i płacy nie są złe a sytuacja jest jaka jest.

Kris

Hejt wylewany jest chociażby dlatego, że wielu zostało oszukanych bo przy rekrutacji zapomniano dodac, że to praca na rok czy dwa. Zależy kto kiedy się przyjmował. Wiadomo nic nie jest wieczne ale jak ludzie nie mają hejtować VW skoro mieli np stabilne zatrudnienie czy też umowy na stałe i zrezygnowali bo obiecano im złote góry, stabilizację, pracę na lata a tu się okazuje, że po roku mogą ją stracić chociaz dają z siebie 200% . A na Związek dlatego, że przyglądał się temu i nie reagował na czas. Na pewno zaistniała sytuacja nie wpływa dobrze na wydajność i produktywność pracownikow. Nie dziwie się tym ludziom.

huligan
@Kris

czlowieku nie wiesz jak pracuje korporacja. jednego dnia otwieraja fabryke a za dwa tygodnia przychodzi prikaz, że ją zamykaja....ja to sie ciesze ze nie przyszła taka deyczja ze poznan zwiaja w ciagu 3 lat i produkcje przenosza do TURCJI!!!!

Lakiernik
@Anonym

Związek pomaga ludziom. Mojemu koledze pomogli dzisiaj z worka. Wczoraj mistrz mu powiedział, że niestety nie bedzie mieć umowy. Po jednym dniu pomogli mu i dostanie umowę z VWP ! Zostanie przeniesiony na FAD. Wieszacie psy na związek ale pomagają ludziom

Lakiernik

typowo, oczekiwania doswiadczenie itd

Mareczek

Nie wiem co macie zapisane w kajecikach, ale według mnie multitasking jest już dawno zaliczony.

Adijos

Chodzą pogłoski że września stoi od 13 grudnia do 13 stycznia. Ktoś coś wie na ten temat?

Aplikant

Cześć. Co powiecie na temat aplikacji wewnętrznych? Czy bierzecie udział w rekrutacji ISA? Jakie są opinie co do zamieszczanych ofert

@Aplikant

Zasadnicze pytanie - chcesz zmienić pracę z produkcji na biuro? Nie daj się zrobić w balona z wynagrodzeniem. Ja dałem się nabrać i zarabiam mniej niż np. 5 lat temu... a podwyżkę w tej firmie miałem tylko jedną około 150 zł brutto, żenada

Aplikant
@1234

Nie ukrywam, że przeglądam ofery ISA ale jak czytam te wymaganie czasami to odpuszczam. Z racjonalnego punktu widzenia gdybym miał spełnić niektóre w wymogów to na pewno nie pracowalbym teraz na produkcji tylko gdzieś w biurze w jakiej firmie nie koniecznie VW. Dlatego pytam o opinię na ten temat

@1234

Co jeszcze? Podwyżka 150PLN w ciągu 5 lat. Po co zmyslasz ? W styczniu było przecież 250 a w poprzednim roku w styczniu 250 i 8% w podstawę dla każdego. Zresztą nie pamietam roku, żeby związkowi nie udało się załatwić podwyżki. Czytam te komentarze zdesperowanych podżegaczy to płacze ze śmiechu widząc te wypociny.

To płacz dalej bo mówiłem o mojej INDYWIDUALNEJ podwyżce a nie ochłapach dla wszystkich co roku

Witam W jakich dokladnie ramach czasowych bedzie postoj we Wrzesni? Czy te ostatnie trzy dni w grudniu beda produkcyjne czy tez może beda szkolenia? Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam

Ziomek

Do kiedy postój we wrzesni ?

Mały

Od 19stego kolego

@Mały

Wiem od kiedy pytam do kiedy

Mały

Do 13.01

Wykonawca prac budowlanych

Budowa hali w Antoninku,Wielkopolska. NIE DOSTAŁEM KASY ZA WYKONANĄ ROBOTĘ. Wstyd że tak duża korporacja nie placi za WYKONANĄ ROBOTĘ . NIE POLECAM ŻADNEJ WSPÓŁPRACY

Borneo
@Wykonawca prac budowlanych

Śmierdzi próbą wywołania gównoburzy.... niezbyt w to wierzę

Mareczek

Co dzisiaj taka cisza na forum ??????????

@Mareczek

Do roboty się wzięli. A jeśli chodzi o trolli konkurencja przestała płacić. ;-)

Orbyk

Haha, dokładnie :P

Hah
@hue

Znudziło im się wymyślanie dram.......

Mobbing

Potwierdzam w VW niema mobbingu !!! Jest taki (usunięte przez administratora) że poprostu niema czasu no mobbing !! ;)

@Mobbing

Dobre. Zależy czym jest dla każdego mobbing. To kwestia perspektywy. Zwyczajny opieprz od majsterska dla mnie tym nie jest. Ale np. igranie się z kolegi z ekipy bo jest np. chudy albo nie kuma sprośnych żarcików tak.

Moobby
@hue

No i własnie, ja mam wrażenie że ci co tutaj tak o tym mobbingu pisza to poprostu sie mszcza bo master nakrzyczał... no cóż, ja tez kilka razy zjebke dostałem ale no zycie, w sumie mieli racje jak tak potem sobie o tym poyslałem XD

Bogdan

Witam. Panowie na jakim dziale tutaj jest najlepsza robota? mam 63 lata i szukam pracy lekkiej bo niestety ale do emerytury brakują mi jeszcze 2 lata no i muszę gdzieś się zaczepić na ten okres czasu a tu jak czytam jest luz w robocie i kasa bardzo dobra a jak wygląda współpraca między pracownikami? czy młodzi koledzy chętnie pomagają? bo wiecie starość równa się powolność no i z wydajością w robocie u mnie nie jest już tak dobrze i od razu zaznaczam zero nadgodzin -życie jest zbyt piękne i krótkie by marnować je w robocie.

Majkel
@Bogdan

Taki wpis pachnie prowokacją:) na pewno młodsi koledzy zapierdzielający na każde możliwe nadgodziny, obawiający się zwolnień ze względu na tzw. Elastyczność, chętnie Ci pomogą w pracy, gdy przyjdziesz do niej po wolnej niedzieli, bo przecież nadgodziny nie dla Ciebie:) pozdrawiam

Orbyk
@Bogdan

Praca jest spoko, ale nie wiem czy nie masz zupełnie błędnego wyobrażenia co do tego, jak wygląda. Jest to jednak praca fizyczna i nie jest dla każdego. Z nadgodzinami różnie - ja akurat chcę brać, bo zawsze więcej hajsu będzie i dla vw to też lepiej na pewno

Dojazd Kórnik- Antoninek VWP

Szukamy osoby z własnym autem do wspólnych dojazdów Śrem- Kórnik- Antoninek lub Kórnik- Antoninek VWP. Od 2.12 zmiana ranna. Kontakt damcio1@wp.pl

last_man_standing

Taki straszny skowyt i nieopisane jęki towarzyszą zwolnieniom. Ja powiem tylko krótko. Jestem zadowolony. Jak to już ktoś tu pisał to zakład się przewietrzył. Powiem coś co będzie za chwile wywołaniem gównoburzy w komentarzach. Wywalili ślizgaczy i leniuchów. Tak i nie mówie tu o tych co poszli na L4 tylko chodzili moncili i zwalali robotę na innych a pozniej biegali do majstów z (usunięte przez administratora) że coś to nie ich tylko innych wina. Teraz widzę u mnie że ich już zaczyna być coraz mniej. I TO JEST DOBRE. oczywiście możecie mówić że i mnei mogą skreślić. trudno. jak tak ma być to będzie ale jest jakaś tam sprawiedliwość

Przemooo
@last_man_standing

Ja się z tym nie zgodzę bo u mnie na z2 z końcem listopada polecą 2 osoby i to są bardzo dobrzy pracownicy żadnych L 4. Zadnych błędów czy wpadek w pracy a największe lasery i obiboki z umowami na stałe zostają. Majster mówi że to nie jego wybór bo niby dostał wytyczne z personalnego kto ma wylecieć ale u nas nikt w to nie wierzy po prostu stare nygusy i majster to jedna wielka klika znają się jak łyse konie i nikt ich nie ruszy a dobrych młodych pracownikow się po byli.

meksykanin
@last_man_standing

u mnie też dwóch slizgaczy poszlo na zwal

święta racja!

deko
@last_man_standing

wiesz co masz racje. ostatnio pojawiły się ploty lansowane przez pewną grupę a raczej kilkę kolesiów by zmniejszyć tempo pracy. nie wiem jak oni sobie to wyobrażają ale jest to bardzo słabe to żaden argument. Może od razu zaproponują kasę za nic nie robienie. nie wiem kto to wymyśla, ale siedzi po ciemne stronie księżyca i jest oderwany od rzeczywistości.

krzywousty
@deko

Zgadzam sie i przez takie zachowania własnie w zakladzie dzieje sie jak dzieje. duzo jest osob niestety i u mnie ktorzy nie pracuja jak reszta i niestety spowalniaja grupe. wiekszośc jest oczywiście ok, ale jest pare jednostek. a potem placz ze majstry zle ze liderzy nie teges...... jak se poscielisz tak sie wyspisz

Zgrzewaczzczwórki
@deko

(usunięte przez administratora). Tempo pracy jest zabójcze w tej firmie a ty masz z tym problem że według ciebie ktoś próbuje to zmienić. Gdzie ty pracujesz? Bo na pewno nie na lini. Biurowy lub związkowy trolu!!!

deko
@Zgrzewaczzczwórki

tempo? a jakie ma być. niech ci twoi koledzy co te argumenty wymyślają powiedzą ile mają godzin związkowych. znam chłopaków z ekipy pana F. tego faceta nie ma tygodniami. i kto wtedy za niego robi. Ciekawe kto jest związkowym trollem!

gromosław
@last_man_standing

Masz ciekawy tok rozumowania. Ja to się ciesze ze nie wywalili połowy załogi. Zawsze może być gorzej. 17 zmian a tak miało być 18. i co teraz? No nie wiem.

zwolniony
@last_man_standing

wiesz co może masz i rację tylko ze ja raczej nie zaliczałem się do tych slizgaczy i leni po prostu przychodzilem i pracowalem moze nie bylem jakims orlem ale nigdy nikt nie mial do mnie zadnego ALE. uwazam ze jedziesz mocnym stereotypem moze i masz racje jesli chodzi o wiekszosc ALE pamietaj ze sa tez inni ktorzy nie pasuja do twojego OPISU ja sie ciesze ze tak sie stalo bo juz wczesniej na wszelki wypadek szukalem roboty i co jest najlepsze dostalem ja TYLKO dlatego bo robilem w vv pozostali kandydaci odpadli. mozemy sobie tu narzekac - CZEESTO SLUSZNIE na vv ale gdziekolwiek na zwenatrz widze ze jest zasada: JAK PRZETRWAL KILKA LAT TAM TO SOBIE WSZEDZIE PORADZI

robol
@last_man_standing

zgadzam się z tobą ja też jestem zakochany w tej firmie i mogę tu robić aż do śmierci najlepiej za darmo i bez stałej umowy

malin
@zwolniony

Wiesz co właśnie taki pogląd na życie jest odpowiedni przy przetrwać nawet w najbardziej dzikim kraju. Masz pozytywne nastawienie a tacy są zawsze po stronie zwycięstwa.

zwolniony
@malin

DZIĘKI! Po prostu jestem zdania ,że trzeba iść do przodu a nie narzekać i czekac aż Z NIEBA SPADNIE NA MNIE ŁASKA

Do kierowników i solidarności .prosze o zainteresowanie się California takt c20 (brak wentylacji i duży hałas ).

Ziomek

Ciekawe czy pracownicy z work będą przejmowani

no future
@Ziomek

a niby dlaczego nie mieliby być przejmowani? np ja zostałem przejętyy

Info

Ludzie tak sobie patrzę ....Wy o wszystko macie pretensje mobbing .Nawet nie znacie definicji tego słowa Że raz Cię majster okrzyczy to widocznie leciałeś w kulki .A starzy napiszę tak trzeba być elastycznym a nie 20lat na tym samym stanowisku .Skąd chcecie oceny wysokie jak od 20 lat robicie to samo.Troche samokrytyki.

Pinki
@Info

Ja też nie wiem skąd te pomysły o mobbing. Pracuje kilka lat w vw i nigdy niczego takiego nie doswiadczyłem

Mareczek

Jakościowiec pracuje do piątku a wy róbta co chceta .

Robol

Ciekawe ilu poleci do końca roku?

Haha
@Robol

@last_man_standing Ja się z tym nie zgodzę bo u mnie na z2 z końcem listopada polecą 2 osoby i to są bardzo dobrzy pracownicy żadnych L 4. Zadnych błędów czy wpadek w pracy a największe lasery i obiboki z umowami na stałe zostają. Majster mówi że to nie jego wybór bo niby dostał wytyczne z personalnego kto ma wylecieć ale u nas nikt w to nie wierzy po prostu stare nygusy i majster to jedna wielka klika znają się jak łyse konie i nikt ich nie ruszy a dobrych młodych pracownikow się po byli

zaradny
@Haha

@haha takie ploty to możesz sobie puszczać w kiblu.

lakiernia z2
@Haha

Dokładnie. U nas spoko ziomkowi podziękowali a w zamian przesunęli z innej linki takiego co nie lubi poniedziałków bo jeszcze go trzyma po weekendzie.(usunięte przez administratora)

Ktoś
@Haha

Haha, przecież na lakierni ludzie z umowami na czas nieokreślony tez polecieli. Piszesz tak bo chcesz tu zaistnieć czy jak?

lakiernia z2
@Ktoś

Nie twierdzę, że tak nie jest i zapewne również masz rację. Przytaczam tylko przypadek, który widziałem.

Vitali
@Robol

(usunięte przez administratora) ile można spekulować o tym kto kiedy za co czy majster go lubi czy dostał dobrą ocenę i tak ciągle w kółko masakra jakaś, słyszałem że na odlewni spoko wygląda temat zamówień więc jak już to uciekać tam w 2009 jak był kryzys a obecnie pracowałem na 4 nie było że boli "Panowie taka sytuacja wylot zapewnimy wam do końca miesiąca wypłatę i powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o - Polkowice

• Jak się pracuje w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o