Opinie o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o w Polkowice

Branże: Produkcja silników samochodowych

Plum

Auta będą produkowane tak długo jak będą części i ludzie zdolni pracować. Nie ma opcji że korona nie zawita do naszych zakładów sprawdźcie z jak daleka ludzie tu przyjeżdżają.

Robuś

vw poznan 3 przypadki podejrzenia,antoninek 6 ..brawoo.!!!! pracujemy dalej ku chwale ojczyzny...

Masoe
@Robuś

Skąd takie info pierwsze slysze?

@Robuś

Jak sam napisał "podejrzenia"

Antoninek

Pytanie.... Dlaczego taka duża firma ciągle pracuje? Zauważcie, że kina, baseny, teatry - pozamykali (a tam chyba takich tłumów nie ma). Odwołali wszystkie masowe imprezy. Ilu ludzi pracuje w VW (to chyba liczba zbliżona do takiej imprezy). Czy naprawdę ważniejsza jest produkcja aut niż zdrowie, a nawet życie ludzi tu pracujacych????

Bubu
@Antoninek

Jak nie wiadomo do końca o co chodzi to chodzi o.... Tyle, że zagrożenie z (usunięte przez administratora) pracowników dla nich i ich rodzin jest ogromne... Bo czy nie korzystamy z tych samych toalet, nie jeździmy razem autobusami czy autami itd..

Dzi

2 Ukraińców dzisiaj zabierali z zakładu nr4 w skafandrach białych karetka. Podejrzewanie koronawirusa. Uważajcie na siebie

szkoda słów
@Dzi

jesteś poważny?? po jakiego grzyba siejesz ferment i panikę. nikogo nie zabrali podkreślam Nikogo nie zabrali

Wasko
@Dzi

A co tam robili Ukraińcy ? Przecież w VW nie pracują Ukraińcy

Qe
@Wasko

Pracuja Ukraincy na wózkach jeżdżą nie są zatrudnieni przez Vw i sprzątaczki również są z Ukrainy

Ciekawy
@Wasko

Tej narodziłeś się czy wylazłeś z jaskini?

Lakiernik

typowo, oczekiwania doswiadczenie itd

Leszno
Antoninek

Kriss

Ocena od majstra może mieć wpływ na to czy umowa którą jest do lipca może być przedłużona ?

Korona

Racja, cyfra dla Niemca a niedługo te pieniądze będą nic nie warte.. oni nas mają z śmieci taka jest prawda, gdyby mogli to by nas zdeptali, tyrać do upadlego

Jeszcze Zdrowy

Zastanawia mnie dlaczego majster na M lini( zmiana 1) pozwala na to żeby chorzy pracownicy(katar,kaszel,temperatura) przychodzili do pracy i pracowali sobie jak gdyby nigdy nic z zdrowymi pracownikami na lince ?!! Pomijam fakt że osoba która przychodzi w takim stanie do pracy i trwa to dobrych dwa tygodnie jest skrajnie nieodpowiedzialna, pozbawiona wyobraźni,i jest po prostu bezmózgiem ! Ja się pytam gdzie tu jest to dbanie o higienę pracy jak przełożony nie reaguję na takie zachowonie!

!!!

Ograniczenie kontaktów między ludźmi odgrywa kluczową rolę w szybkości rozprzestrzenią się wirusów w populacji!!!

Dzio

Każde firmy wprowadzają środki ostrożności a w Vw 3 chłopaków przyjechało z Włoch , z katarem , przyszli do vw po urlopie i zaczęli pracować , jakimś dziwnym trafem tych 3 chłopaków dostało urlop 2 tyg od firmy, tylko ze pracowali tydzień i w tym czasie przebywali z duża ilością osób w Firmie. Poczekajcie jeszcze 2 tyg a zobaczycie ze w vw będzie epidemia , za duże siedlisko ludzi. Nie zdziwię się jak już jest a kwestia czasu kiedy ktoś się puchnie

Sanepid
@Dzio

Aha....DRAMAT! Proponuje lecieć na L4. Albo tez zgłosić się na urlop! Przestańcie panikować.

Tak
@Dzio

I tak będzie,to kwestia czasu.Tylko zysk się dla nich liczy!!!

pandemia
@Sanepid

To nie panika, to zapobieganie, niestety zaczniemy zapobiegać gdy będzie już za późno. Kwestia kilku tygodni. Jak nie dni. Na L4 się nie leci, lecz się idzie bo jest się chorym. Zaczniesz jeszcze latać... gdy poczujesz co to jest lekceważenie choroby... Obyś tego nie doświadczył.

Wie ktoś jak wygląda praca na kantynie? Jakie zarobki? Pozdrawiam

@Ewa

Kantynę prowadzi firma zewnętrzna. Nie ma ona nic wspólnego z VWP.

Nick(ksywa)

Ludzie boją się brać L4 n "zwykłą" grypkę bo: padają opinie, że "słabeusz, ja to z byle grypki Lki nie biorę" "do przedłużenia umowy będą brani pod uwagę Ci najzdrowsi mający największą frekwencję w pierwszej kolejności" Siedzisz w domu z bólem głowy cieknie z nosa, mówisz sobie to nic takiego dam przecież radę, przecież będą się ze mnie śmiać że na grypkę Lkę biorę, koledzy latają po linii zakichani zasmarkani co sezon bo chcą być najlepsi. No i premia za niechorowanie??.. hmm(...) Po co ta premia za niechorowanie? Tego ona właśnie nas uczy... aby przychodzić na chorego do pracy... premia to powinna być, ale... Premia za faktyczny pobyt na linii produkcyjnej w czasie dnia. Nauczyła by ona właściwszych i zdrowszych nawyków nie bycia "obibokiem" niż premia zdrowotna. Dla mnie ta premia to straszydło na branie Lki i promowanie chodzenia na chorego z lekami do pracy i nic więcej. Choroby się nie wybiera więc czemu to ma być podstawą do premii ja się pytam hę? jak to się ma do tego kim ja jestem w pracy, ile z siebie daję, jaki to ma wpływ na produkcję, jej jakość czy ciągłość i w tym moje starania. Gdy jesteśmy zdrowi i staramy się czy też nie... to powinno być oceniane, a nie to, że mój organizm odmówił posłuszeństwa i się rozchorował. ELO.

Z2
@Nick(ksywa)

Nie da się nie zgodzić z twoja opinią, jest to rzeczywiście straszak ale bardziej na tych, którzy biorą lewe elki bo jak ktoś naprawdę złe się czuje to do pracy nie przyjdzie ale tez wielu bedzie się bało.

KRonos
@Nick(ksywa)

Masz rację NIE warto się poświęcać bo i tak nIKt tego nie docenia Ludzi maja za nic Tylko pracować-naginać-siedzieć na nadgodzinach Ci co biorą kasę wiedzą o czym piszę\ A jak masz problem udają,ze nie widzą-nie słyszą Jak Cię potrzebują to wiedza do KOgo przyjść,a odwrotnie jest zawsze PROBLEM

Stary Wyga
@Nick(ksywa)

Przecież ta premia za nie chorowanie to jakies ochłapy. No i co z tego że zachorujesz i pójdziesz na eleczke? Zdrowie ważniejsze bo niestety mamy tylko jedno. Jak nie naginasz z elkami a bierzesz faktycznie gdy potrzebujesz to mogą Ci naskoczyć. Ale takie durne pały którzy nawet z zapaleniem płuc by przyszli do pracy bo na chorobowe nie pójdą bo VW to świętośc, to tylko utwierdzają w przekonaniu naszych przełożonych że jesteśmy zwykłymi robolami i można nas traktować tak jak jesteśmy traktowani.

Foteliki
@Nick(ksywa)

U nas też coraz więcej choruje. Lepiej niech związki myślą co zrobić i niech działają szybko..

@Nick(ksywa)

Jesteś chory to idź na L4. Ta firma nie jest idealna jednak nigdy nie czułem się w niej wyzyskiwany. Za darmo nikt nie pracuje.

@

Ale co tam Pandemia,Polak niech kipnie póki nie przyjdą wytyczne od głównego nadzorcy.Teraz zobaczcie gdzie jest miejsce polskiego pracownika?Do suchej nitki,wyciśniemy z was wszystko co można!!! (usunięte przez administratora)

wv

Pracownicy WV sa pożomni, bogaci, na pewno nie majom zadnych wirusów. stać ich na mycie

Lipcowy

Ja już przestałem się martwić. Co będzie to będzie. Zdrowie dzieci i własne ważniejsze. Jak nie ta praca to będzie inna.

Nie wiem jak wy ale ja biorę opiekę.

Monter

Hej. Na wrześni lecą wszystkie worki, nikt nie dostanie umowy na vw. Oglaszali to mistrzowie u nas ze decyzja odgorna i niestety po zebraniu 2 tyg temu zapadla taka decyzja. A chłopaki poszli do solidarności i wiecie co usłyszeli ? Ze nie słyszeli żeby tak było i żeby czekać haha. Mistrzowie mówili, nawet personalni co niektórych wzywali a solidarnosc pierwsze słyszy o takim czymś.

BLB
@Monter

Bzdura. Nie wiem co ma na celu siebie takiego fermentu. Właśnie u nas w teamie były przejścia na VW

kruk
@BLB

u nas też były przejscia do VW !!! (usunięte przez administratora)

@Monter

Śmieszny jesteś. Przestań kłamać. Jedni dostają, drudzy nie. Tak jak zawsze. U mnie dostali.

Wojtas

Też popieram opinię poprzedników, tylko zysk się dla nich liczy, Niemcy dziś byli u nas na Z3 a u nich już ponad 1100 przypadków jest, powinni kategorycznie wstrzymać wszelkie fizyczne wizytację z za granicy na jakiś określony czas i komunikować się przez sieć, ale oni tego nie zrobią, do ostatniej kropli nas wycisną. A nasi się boją odezwać

alex

kolejny panikarz bym się złapał za głowę ale radzą by tego nie robić

hue

Jeśli już to naucz się pisać poprawnie: Korona (od tego co np. królowie nosili) wirus. Czyli nie "Korono" tylko "Koronawirus". Jakoś poza Chinami nikt nie wstrzymuje produkcji a nawet nie ogranicza. Więc skończ z tym stekiem bzdur.

ddd3

na wegrzech ograniczyli produkcje i maja wyslac do domu tymczasowych

@ddd3

Prośba o info skąd to wiesz!

Mareczek
@hue

Pewnie naoglądał się programów informacyjnych, jak i programów śniadaniowych :).

@hue

Co nie czytasz informacji na tablicach itd. Poprostu widać że analfabeta się znalazł. Brawo wy solidarność jest analfabetami teraz wiadomo dlaczego tak wszystko podpisują!!! Niestety prawda boli. Ale musisz się z tym pogodzić. Ciekawe kiedy w końcu dogadacie się z inicjatywą pracowniczą???bo wiesz sam o tym że łamiecie prawo związkowe. A to będziecie się musieli Dudzie tłumaczyć.

@heh
@Solidaruch

,,S’’ wreszcie sie wzięła za prace w wekend, byli rano na zakładzie film nagrać dla pan

Śmieszek
@@heh

A inicjatywa na godzinach związkowych od czwartku????????

Alan
@Śmieszek

W Chinach są

@Alan

Co zazdrościsz? Też sie wybierz. Ale nie zapomniałem że analfabeta. No niestety normalna osoba takich rzeczy nie pisze. Hmmm ciekawe co na to VW na to że okłamałeś ich z wykształceniem na rekrutacji. Poprostu trzeba było się uczyć.

@Solidaruch

Normalnie nie ubliżam, ale czytając to co wypisujesz „to tępa dzida z Ciebie, jeżeli wolisz może być tępy gwóźdź”.

Fiszer

On nie wie co to dzida. Wiec zostajemy przy gwoździu

Solidaruch

No niestety prawda jest taka. I to widać tak boli!!! A najlepsze jest to uderzyć w stół a nożyce się odezwą.

@Solidaruch

Nie rozumiem Twojej agresji. Ale to pokazuje podejście twego środowiska: nie bo nie! Dlaczego? No bo nie! Dziękuję Dobrej nocy

Mareczek

Heartwood - dopiero co włączyłem. Nie bądź za mądry chłopie- cytat z telewizora. Dziękuje za pozdrowienia Pani od pierwiastka żeńskiego przesyłam buziaka .

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o - Polkowice

• Jak się pracuje w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o