Opinie o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o w Polkowice

Branże: Produkcja silników samochodowych

Nie przejmujcie się na tej firmie się świat nie kończy a w vw nie ma lekko zarobki Ok ale ile na niektórych stanowiskach musisz się (usunięte przez administratora) jak pies

Start wyga

To prawda. Spłacę hipoteke i uciekam z tej dziekanki mimo że mam na stałe. Nie będę gonił pod presją całe życie od auta do auta bo szansa rozwoju albo zdobycia lepszego stanowiska jest równa zero.

@Start wyga

Masz racje praca dobra na jakiś czas ja mam 42 lata i tez już nie mam siły skakać po tych autach jeszcze z dwa latka może trzy jak zdrowie dopisze i szukam innej pracy tez mam kredyt (usunięte przez administratora)

Potwierdzam TO NIE JEST ROBOTA NA STAŁE!!!!

Start wyga

A lepiej nie będzie bo polaczki kolaboranci z bior z chęcią będą ciągle szukać oszczędności. Czytaj: będą podkręcać śrubę i ucinać ludzi z Lini i dowalać innym roboty byś na 1sekunde nawet się nie zatrzymał.

Wybawca

Ogórki szklarniowe,całoroczne z miesięczną przerwą na sprzątanie. Możliwa praca na sortowni. Kolega mi opowiadał,że w tej firmie jest wielu ludzi którzy cenią sobie bardziej nadgodziny i pracę w weekendy bardziej niż chociażby czas spędzony z rodziną. Takich gladiatorów potrzebuję !!! Zapraszam !!

Nie przejmuj się worku

Mam dobre info dla byłych work już nie długo bo w przyszłym roku na nowo będzie możliwość przyjęcia się do pracy

Dudek

Work wróci i to wcześniej niż myślicie

Praca niestety w tej firmie się kończy takie są fakty teraz czas na automatykę ale niektórzy z was myśleli ze są Bogami i lepsze pieniążki zarabisliscie aspiracje was przerosły ha ha ha teraz powodzenia w dalszym życiu z kredycikami

Masz racje tez jadę na kredycie i boje się zwolnienia

Lakiernik

typowo, oczekiwania doswiadczenie itd

Listy wyładowały

z nazwiskami... są u Majstrów na z2, w tym tygodniu ogłoszenie

@Listy wyładowały

Kolego majstrowie to już wiedzą dobrze bo oni musieli wnioskować o umowy

Niech Solidarność zacznie wkoncu coś robić a nie (usunięte przez administratora) płaszczą przecież ta firma z nami robi co chce weekendy w pracy bez rodziny jeszcze najlepiej za free chore to wszystko ten cały system

Ktos
@Tomek

Nadgodziny za wolne? Dawno to nieprawda. Zarząd chciał ale Solidarność wywalczyła zmianę. W czerwcu płatne.

Gość..

Sprzedam pyrki młode po 30 zł

Gościu
@Gość..

Chyba za tonę

Stary pracownik

Jak tam panowie mija weekendzik?

Struty
@Stary pracownik

Jutro do pracy i napierdalanka na 115% bo ludzie w domu siedzą i im płacą 100%...

Stary pracownik
@Struty

To jest piekne czlowiek wraca z dlugiego weekendu nad morzem i sobie mysli. Ze mam niezagrozona posade juz od dawna nieokreslona nie patrze zeby oszczedzac bo jestem pewny. A tu zaraz pozegnamy lipcowych potem sierpniowych i kto wie co jeszcze i tak mi sie smutno zrobilo. Bo produkcja normalna zaraz zabraknie tych ludzi i beda znow nadgodzinyn platne. Pieknie vw rozegral to jak sami powiedzieli tyle stalych co by musieli dac to by sobie w kolano szczelili

Typowy burak z wiochy ;) Co mu vw życie uratował

Spawalnia
@Stary pracownik

Żebyś dostał raka a twoja stara i dzieci niech zdechną w tragicznym wypadku.

Workowski

Już nie za długo work forever i to jest pewne najpierw wracają work Service bo tak jest to skonstruowane ze Vw nosi mieć work , wiec jest ok ja sobie czekam na powrót

BLB
@Workowski

Raczej niemożliwe. Trzeba przestać się łudzić i przyzwyczaić się do nowej pracy.

Workowski
@BLB

A widzisz mylisz się Vw ma to w polityce ze work ma być bo strategia tak przewiduje poprostu worki są wkalkulowane w vw

Bombka
@Workowski

Przecież nie można być dwa razy zatrudnionym przez agencje. Maksymalnie 18 miesięcy.

@Bombka

Mozna mozna.wystarczy ze bedzie przerwa w zatrudnieniu w agencji.konto sie zeruje i od nowa w agencji mozna byc 18 miesiecy

Bombka

Pytanie czy zostali by przywróceni poprzedni pracownicy czy wzięci nowi z ulicy

o

od styczna znów zaczną przyjmować do vw (nie mówcie nikomu..)

Solidarny

No cóż, dali jasno do zrozumienia, zawalczą tylko o członków Solidarności. Moim zdaniem tego typu dialog to szantaż... mimo, że do nich należę to nie podoba mi się ten dialog, nie cieszę się, ze należę do związku który: A) namawia do głosowania na konkretną partię tutaj mowa o Dudzie i pis B) jasno przekazuje, że jak się do nich nie zapiszesz to pierwszy wylecisz Wstyd i hańba z takim podejściem do ludzi dyktatura na całego...

No nie
@Solidarny

No to idź do związku i powiedz, żeby za Tobą się nie wstawiali. Możesz tez zabawić się w filantropie i zwolnić miejsce dla niezwiązkowca. Ja należę do Solidarności I oczekuje, że będą bronić mnie i innych kolegów należących do związku. Jeżeli ktos nie należy do związku to nie może oczekiwać żeby za nim się wstawiali. Proste.

ah..

Chyba nie oglądacie wszystkich filmów VWP Solidarność Bo był jasny list aby głosować na DUDĘ. To ja jeszcze muszę dopłacać dodatek do "nie zwolnienia" ...choree. + te wszystkie podatki które zjadają sporą część mojej wypłaty dziękujemy socjalistą..ale KorwinMikke już powiedział w hot16hallenge2 gdzie ich miejsce

Hmmm
@Solidarny

Słuchaj a dlaczego mają walczyć o tych co nie są w związku? Byłoby to nie fair dla tych co są w nim w końcu co miesiąc płacisz więc to o ciebie w pierwszej kolejności powinni walczyć to tak jak być płacić za karnet na mecze a mogli by też wchodzić na nie ludzie bez karnetu to by Ci się podobało?

Jack

Jak zrobię nadgodziny na odbioru i nie zdążę ich wybrać do końca okresu rozliczeniowego to zapłacą 100%?

abc
@Jack

Tak,przecież możesz już brać płatne nie tylko do odbioru

abc
@abc

Tzn odbierzesz albo na koniec roku lub koniec umowy o prace

vvvv

ta pandemia wyzwoliła pełną moc produkcyjną..

Z2
@vvvv

I dała pretekst żeby w lipcu pożegnać setki pracowników żeby zaraz znów zatrudnić worków bo ręce do pracy będą potrzebne, tzn tania siła robocza :)

XD
@vvvv

Pandemia byla potrzebna korporacja bo ludzi czuli sie zbyt pewnie na swoich stolkach i wywalone na robote mieli. Jak slysze rynek pracodawcy sie zaczol i benefity to juz mozna zabrac to za glowe sie lapie Pandemia miala nas od nowa zmobilizować do roboty żebyśmy bali sie

nitro
@vvvv

aha i pamiętajcie. na aneks do umowy nie musicie się godzić. bo umowa to nie dar od pracodawcy. to porozumienie między dwoma stronami i wy na nic godzić się nie musicie

Ktos
@Z2

Dlatego słuszny jest argument Solidarności aby Przy zatrudnieniach, jeżeli będą najpierw przyjmować byłych pracowników na stawki z którymi odeszli.

Zwror
@Ktos

W obecnej sytuacji raczej można zapomnieć po powrocie zwolnionych worków...

Jack

Jjj

Wszyscy piszą że dostają wypowiedzenia a dostał ktoś przedłużenie umowy lub umowę na stałe

Luxus

@NIck

Mistrz :D Jeszce trochę i wszyscy z VW tam trafią

Gniezniaki
@NIck

To już lepiej od razu sie pakować i za granice wyjeżdzac niż w tych obozach robić za 1900

Kowalski
@Gniezniaki

Bo VW takiego dziadostwa nauczył, szczególnie tych młodzików co nigdzie indziej nie pracowali. Płacą więcej niż przeciętnie ale jak widać tylko przez chwilę a wiara (usunięte przez administratora) od razu nie wiadomo jakie kredyty pobrała, a firma potraktowała jak worek ze śmieciami. Wszystko tylko podrożało we Wrześni przez tego volkswagena. Niektórym oczka się otworzą.

No nie
@Jjj

Tak, na spawalni w Z2 dostali na stałe od 01.06. Jednak niektórym podziękowano.

Pies
@Gniezniaki

Zagranicą też nie ma pracy tam są jeszcze większe zwolnienia niż w Polsce.Jak się nie ma dobrego zawodu to szkoda jechać zagranicę bo będziesz się tak samo męczył zagranicą jak i w Polsce za 1900zł.

Do Kowalskiego
@Kowalski

Jakbyś chciał wiedzieć robiłem już za najniższą krajową i robiłem za 4000. Jestem ciekaw czy ty byś w dzisiejszych czasach bez kredytu (jak ja) życ za najniższą...Zresztą ludzie pracujący od wielu lat w VW mają zaburzone warunki na rynku pracy , bo myślą , że od razu znajdą sobie robote za chociaż 2,5-3 tysiące. Niestety tak kolorowo nie jest i chciałbym zobaczyć miny tych którzy robią po 20 w VW jakby poszli do pierwszej lepszej innej firmy i zaproponowali by im na dzień dobry najniższą krajową i podwyżkę po 3 miesiącach 100 zł brutto... Bo tak jest w Polsce

Zwror
@Do Kowalskiego

Oczywiście, masz rację. Jako zwolniony work musiałem zatrudnić się w firmie gdzie zarabia się 2500 na początek i będę musiał na razie tak żyć, dopiero za 3 miesiące coś będę miał więcej, a żeby dojść do ostatnich stawek z VW czyli 4K muszę przepracować kilka lat. Także stopa życiowa spada, na szczęście mam gdzie mieszkać i kredytu też nie wziąłem.

Thunder

Chyba prędzej zakład zdąży zwolnić tych którzy są do zwolnienia niż Solidarność cokolwiek pomoże. Co chwilę się słyszy o nie przedłużeniu komuś umowy. Jak myślicie? Ilu już zwolnili? Były worki, teraz czerwcowi, następna tura lipcowi. Sierpniowi też są? Masakra.

J

Najpierw Lipcowi potem sierpniowi wrześniowi następnie nieokreślony.

Info
@Thunder

Pracuje w zakładzie który robi części dla VW. Dostalismy bardzo duże zamówienie ze ludzie muszą po 12h pracować do końca czerwca. Wiec myślę ze jeszcze te zwolnienia u was nie będą tragiczne

Krychu
@Thunder

Ja wam mówię oni zwolnią lipcowych. We wrześniu ruszy Caddy5 i wtedy znowu zaczną worki zatrudniać.

Zgrzewaczzczwórki
@Thunder

No przecież śpiewali "Bella ciao" ! Taki przekaz podprogowy.

Z umowa
@Thunder

Kto nie dostał ten nie dostał. Ja mam.

ferol
@Thunder

jeszcze robotyka wejdzie i połowa jak nic poleci kto nic nie znalazł to ech...

Byly

Panowie niestety już nie jest tak dobrze jak było i nie będzie vw dużo ludzi zwolni bo mam znajoma w kadrach i mówiła mi jak będzie żal mi tylko tych kredyciazy co nabrali tyle pieniędzy a za chwile komornik wszystko zabierze

Wok

Tak jak mówisz cała prawda o VW są tacy i mógł bym ich pokazać palcem ale mam swój honor i sumienie po co mi to ludzie z linki tak wiedza o kogo chodzi . Pozd

Szumi

Wiem jak to będzie zostaną cwaniak/nierób prawa ręka majstra i robotni którzy robią za 3 i się nie odzywają. Jedni będą kawę i fajeczkę palić a ci 2 robić za pozostałych aby norma była

Svoby

(usunięte przez administratora) Taka niby korpo a tak niestabilna praca. Przez chwilę mieliście lepsze pieniądze ale czy to jest ważniejsze od stabilności?

Konfucjusz

Witam! Jak w firmie miewa się ta słynna, niemiecka prawość, biorąc pod uwagę ostatnią politykę, którą serwuje okupant na naszym terenie ?? Czy na prawe jedyne na co was stać to szukanie jaj w swoich spodniach ?!?!?!

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o - Polkowice

• Jak się pracuje w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o