Opinie o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o w Polkowice

Branże: Produkcja silników samochodowych

góral

Jeśli się nudzicie to weźcie się do pracy a nie wciąż tu siedzicie i wpisujecie pierdoły, nic nie zmienią te wasze gadania

hue

Obawiam się kolego, że Twoja tak obszerna samokrytyka trafia tu jak przysłowiowy groch o ścianę. Większość tu myśli jak Ty dwa lata temu. Zobacz powyżej "familiada" :-)

Ale jaja

Mucha to znowu ty takie bzdury wypisujesz?

Desant

Wie ktoś ilu jest pracowników którzy powinni otrzymać umowę na stałe w przyszłym roku?

@Desant

Tak, solidarność podpisała w czerwcu porozumienie ze do końca 2021 roku ponad 1000 pracowników dostanie umowę na stałe !

leoś

skąd masz takie informacje?

Desant

Tak, ale ilu jest takich ludzi z pośród których ten tysiąc otrzyma umowę?

Zdzichu

Skąd masz takie informacje? Na podstawie jakich informacji takie komentarze piszesz? Dlaczego w Zakl. 2 mieliby zwalniać za rok?

Cela z ps3

Przychodzą sami młodzi z umowami do lutego lub sierpnia ...dlaczego nie dają tu starych co się już napracowali ?...

@Cela z ps3

Ci po szkole ?

Bro

Około 1300

Miki
@Desant

Stary jak masz w VW rodzinę to masz umowę,żadne porozumienie i ocena nie mają tutaj żadnego znaczenia. Familiiada i tyle w temacie!!!! Firmą się po raz kolejny się ośmieszyła opowiadając wzniosłe hasła, nabierając naprawę wartościowych ludzi a zwolnili wszystkich bez znajomości i rodziny...pozdrawiam zwolnionych!!!

4 ----> 5

teraz będą klepać następne niemieckie auta dzięki polskim najemnikom za 1/5 stawki

Volkswagen
@4 ----> 5

No moze 1/5 stawki ale chlopie gdzie można zarobić 5 tys co miesiąc powiedz mi w Polsce naprawdę nie wiesz ile ludzie zarabiają w Polsce moze 1/5zarobi więcej ale myślę ze volkswagen dobrze placi. A jak coś się nie podoba zapraszam do budowlanki :)

Yanex
@4 ----> 5

Jakie 1/5! Czlowieku! W vv zle nie płacą, nie kumam skąd takie teksty! Ktoś wam za to płaci czy jak?

lux
@Volkswagen

Pamiętaj pieniądze to nie wszystko liczy się zdrowie i Rodzina .

Stasiek
@Volkswagen

bu ha ha 5 tys chyba po 20 latach pracy łącznie z wszystkimi dodatkami,premiami itp.Jak dożyjesz emerytury to 2500 :-)

***
@Yanex

Pewno jesteś specjalistą, mistrzem ,liderem lub zwykłym du wlazem dlatego masz więcej niż 3.5 i pewno robisz po 40 nadgodzin miesiecznie bo stara ciebie nie lubi

Volkswagen
@Stasiek

No z twoim starzem pracy 5 tysiecy nie zarobisz nigdzie a w moim przypadku zarabiam 5tys zl bez nadgodzin. Twoja inteligencja naprawde swieci na lini zwykly montażysto po zawodowce :) pracuje z kolegami z 5letnim stażem i wyciagaja 5tys robiac raz w tygodniu nadgodziny ale o to tu chodzi niby pieniądze to nie wszystko ale jedanak jak ma. Sie 30lat to kiedy jak nie teraz sa potrzebne najbardziej a chlopczyki z palarni zawsze beda narzekac pozdro jak dla mnie to praca mega dobry zarobek plusem jest to ze jestem codziennie w swom domu

Montaz
@***

Z twoim starzem pracy 5 tysiecy nie zarobisz napewno a nie mowiac o podejsciu do pracy o podwyrzce nie wspomne zapomnij nie robiac nadgodzin :)

***
@Montaz

I to jest właśnie przykład du wlaza . Chłopaki chodzili na nadgodziny ,a teraz chodzą za bramą ,a jeśli chodzi o starz to ci którzy zostali mają 3g a robią po 5 lat a na następną grupę będą czekać kolejne 5 więc chlopie przestań głupio pisać

prawodomowny
@***

widzę ze sciana płaczu ciąg dalszy. Nie kumam tego gadania o rodzinie, wolnych sobotach bo inni wtedy robią grille a my nie. ludzie to nie jest najlepsza firma ale tez nie najgorsza. Kasa i tak nie jest tak zła jak u prywaciarzy we Wrześni czy Srodzie Wlkp. Po prostu jesteście oderwani od rzeczywistosic.

Lakiernik

typowo, oczekiwania doswiadczenie itd

Kolega

Wodrol bo Ci torbę strytkuja znowu nie skokej tak na tej palarni, pozdrów strusia

Byyylyyyy

Tak to już jest przyjacielu że im głębiej językiem idziesz u lidera i miszcza tym masz lepiej w tej firmie

MELON
@Byyylyyyy

No tak jest na szczęście ja tego smaku nie znałem pozdro ok kończę ten temat. Udanego urlopu

Naibaf
@MELON

(usunięte przez administratora) Już tyle czasu tam nie pracujesz a jakieś wypociny piszesz

MELON
@Naibaf

Pierwszy raz pisze . Jesteś cwany napisz mi wiadomość wtedy pogadamy

gradkowski

Nie wiem jaki jest sens przenoszenia ludzi z większym stażem i zostawiania z miejszym. Całe te przenosiny to jakaś loteria. Chyba to wszystko losuje ta blondyna z repecji.

Praca

18.09.2020 dzien produkcji od 6-14 pewne info

Jaki dział ?

Kol

Potwierdzam idzie jutro 6-14

Antoninek
@Praca

Ciągle jesteś taki pewien????

Czy ktos sie orientuje czy idziemy jutro do pracy?

Przychodzę

Ktoś się orientuję gdzie się znajduje dział o MPKu 4312?

@Przychodzę

na jaka zmiane ?

@Przychodzę

sory jednak się pomyliłem

ML

Jak tam zp8 i Zp7 na emelach sie podoba? :))) wkoncu koledzy przyjada popracowac jak to kolega mowil jak odchodzil ze juz na linie nie wróci i by sie zwolnil gdyby pracował wrocil mój kochany zigolo :)))

Emeryt
@ML

Jak to jest ludzi z dużym stażem pracy przenosi się na montaż a mistrz z ZP7 zostawia u siebie pracownika z małym stażem. Chyba dlatego że to jego brata syn. To ukazuje jedną wielką patologię.

BYŁY

A co sie dzieje?

Botas

Bym zapomniał, urlop mi przyćmił pewne pytanie które zadałem tej waszej ''solidarności''. Mianowicie Pan Piotr Duda przewodniczący polskiej solidarności pogratulował wygranej w wyborach Panu Andrzejowi Dudzie, czy ta wasza zakładowa , bo w końcu solidarność, bo tak się mianuje, również podziękowała publicznie za oddanie głosu Panu Andrzejowi Dudzie i cieszyła się z jego zwycięstwa!? Może przeoczyłem jakieś podziękowania więc proszę o przypomnienie!

Botas

To jest tzw . prawda w najczystszej postaci, zapewne wszystkich tak nazywasz po niżej lidera, co!? A dla przypomnienia, tzw oznacza ''tak zwana''.

Botas

Coś mi się wydaje że gorzej na tym wyszedłeś, ponieważ pierwszą rzeczą w sobotni poranek jaką zrobiłeś to, obrażasz ludzi , no ja tego u siebie nie zauważyłem, może tic-taca!?

Ktos
@Botas

Nie pamietam, aby dziękowali. Jednak gdyby nawet, to co?

Członek z VW
@Botas

Jak jesteś z dolnego śląska to się interesuj ta „wasza” solidarnością!

Halo

Są przyjęcia kobiet na produkcje?

Hehe
@Halo

Oooooo nastepna przyjdzie zrobic urwanie glowy na produkcję :D kobiet tu nie powinni przyjmowac bo to co sie dzieje szkoda gadac spuscic babe ze smyczy wsrod facetow :]

Nn
@Hehe

O co ci chodzi?

@Halo

Puść babę do VW a się rozwiedziesz. Swoją drogą fajne szlaufy niektóre robią ;)

och..boli
@Halo

każda przyjęta kobieta na jakiejkolwiek Lini.. = dołożenie roboty chłopakom aby ta się nie narobiła. NIE pozdrawiam !

Haha
@och..boli

To jest ta równosc xD te same pieniądze a robimy ciężej :d takie życie

anna
@Haha

To sie Zwolnij jak cos ci nie pasuje

Ml
@anna

Tylko zebys wiedziala ile roboty dokladaja aby baba miala miejsce pracy w vw......

Hah
@anna

No powinniśmy tak zrobić to od razu by zmiany tu były ;)

Ciekawy

Jakaś premia odnosnie nowego modelu będzie?

Frez
@Ciekawy

Tak premia w postaci większej cyfry I szybszej pracy

@Kiedy zaplanowany jest koniec produkcji C4 ?

bubu
@123

w środę

Ktoś
@bubu

Na różnych obszarach w innym czasie, spawalnia najszybciej a montaż w czwartek rzekomo

Bombka
@Ktoś

Kiedy rusza C5?

OKO

Volkswagen firmą rodzinną i układów.., takie hasło powinno wisieć na bramie

Emeryt
@OKO

OKO zgadzam się z tobą w 100%.Tylko układy się liczą i znajomości. No i wchodzenie majstrom w tyłek. Ale jak można tak się poniżać!!!! Moje obserwacje po 25 latach pracy.

Kosiara
@Emeryt

Są ludzie którzy są w stanie się (usunięte przez administratora)za wyższą grupę

Poeta

BYŁ KOMBAJNISTĄ ZOSTAŁ BRYGADZIATĄ , TAK SIE ROBI KARIERE W VW ????

Evo
@Poeta

Ja miałem blacharza który się kompletnie nie znał a z wykrztalcenia był piekarzem w VW najważniejsze są "prezenty dla majstra" żeby karierę zrobić ilizanie kupra też bardzo miłe widziane. Ta firma to przeżytek zabiorą socjal pod grusza i wiara zacznie uciekać bardzo szybko ????będziecie robić z Ukraińcami....

J23
@Evo

Przeżytek ,brawo.Za 5 lat ich niebedzie

@Evo

Ciekawe kim ty jesteś z " wykrztalcenia "

Domyślny

Mój dziadek też był chyba elektrykiem wysokich napięć bo na strychu znalazłem jego strój roboczy i Chełm z dwoma piorunami...:)

Evo
@Tomek

Mechanik samochodowy/blacharz ale za, mało (usunięte przez administratora) lizałem i majstrowi nie przynosiłem kiełbasy własnej roboty ????

@J23

Ja sądzę że dużo wcześniej!

Botas

Gdybym miał możliwość ponownego wybrania pracy, na pewno nie wybrałbym vw-gena!

Botas

Misiaczku, przeszkadza tobie moje ryczenie, to wiedz że będę ryczał i opisywał tę niemiecką złą firmę która tylko skłóca polaków!

Arni

Witam ,od 21 idę na montaż -zmiana nocna ,czy jest ktoś na wspólne dojazdy ze Śremu, lub okolicy?

Antoninek
@Arni

A gdzie teraz nocki lecą????

Magister
@Antoninek

Np w Antoninku na spawalni człowieku gdzie ty pracujesz Sygnał ma nocki

Lee
@Magister

Napisał że na montaż to co się pienisz,może autor nie wie gdzie ma pracowac

ML1

Chciałby bardzo podziękować firmie VW Poznań że mnie zwolnili przepraszam nie przedłużyli umowy właśnie dostałem pracę na jedną zmianę soboty niedziele wolne i za lepszą kasę.

@ML1

A teraz idź do sklepu, kup sobie bułkę i napisz na forum, że czujesz się (usunięte przez administratora) bo zapłaciłeś za nią tyle, ile było napisane na regale z bułkami. Zupełnie nie rozumiem ludzi: zawierają umowę OKRESOWĄ z pracodawcą i wylewają swoje żale, że im tej umowy nie przedłużono.

Robol
@Zniesmaczony

Panie zniesmaczony przecież on się nie żali tylko wręcz się cieszy że go firma zrobiła w bambuko odnośnie sklepu kup w pasmanterii dwa metry gumy i strzel sobie w głowę

@Robol

Zrobiła w bambuko, bo dotrzymała warunków zawartej umowy? Konicznie musisz ten skandal nagłośnić medialnie!

Tylko numer
@Zniesmaczony

Zniesmaczony ma umowę "na stałe" i myśli że jest nietykalny jak większość tych baranów Lkowiczow ściemniaczy i połykaczy spermy majstra za lepsze stanowisko. Ja też trafiłem do lepszej firmy w której mam imię i nazwisko a nie numer jak w obozie ????????

@Tylko numer

Zniesmaczony ma przede wszystkim wykształcenie oraz doświadczenie zawodowe. Dlatego, jeśli pracodawca mu podziękuje, to będzie aplikował do innej pracy, zamiast beczeć na forum.

@Zniesmaczony

Faktycznie w tym zakładzie można rozwinąć się zawodowo nie ośmieszaj się grzejesz tyłek gdzieś na stołku i VW ci życie uratował a w innej robocie to byś zginął aplikuj a jakże życzę powodzenia.

dziwne czasy
@Zniesmaczony

kolego zeta to nie wykształcenie o jakim ty doświadczeniu zawodowym w vwp mówisz? nawet małpę możesz nauczyć wkręcać cały dzień śrubkę

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o - Polkowice

• Jak się pracuje w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o