Opinie o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o w Polkowice

Branże: Produkcja silników samochodowych

Solidarność donosiciele

Przedstawiciele solidarności chodzą po liniach i (usunięte przez administratora) pracowników za maseczki. Co to jest za związek? Banda(usunięte przez administratora) Masakra, czyste (usunięte przez administratora) Ludzie (usunięte przez administratora)na tych (usunięte przez administratora) Wszystko spada na Solidarność.

@Solidarność donosiciele

Niestety solidarność jest tępa i tylko włazi w tylek VW. Poprostu szkoda tego opisywać. Co to za szmaty perfidne. Związek zawodowy podpierdala pracowników swoich członków. Szok. Ludzie wypisujcie się z tego kontenera śmieci. Zapisując się do Inicjatywy Pracowniczej będziecie bezpieczni. Bo nawet VW nie wie kto należy do nich 100%anonimowosci. Nie to co solidarność. Nadodatek solidarność nic nie robi. Czarne koty potrafią załatwić sprawy o dobro pracownika. Kurde co by Duda powiedział na te zachowania solidarności. Poprostu Granata wyjebac im do biura a Olbrysia na śmieci taczką wywieź

Obroniony
@Solidaruch

Dziwne, mnie BHP chciało dołożyć naganę, ale dzięki chłopakom z Solidarności skończyło się na pouczeniu.

Nikita
@Solidaruch

Wg mnie przejawia sie tutaj wielka zazdrosc ze strony czarnych panter i widac ze komus nie po drodze ze solidarnosc jest taka silna. Po za tym to co piszesz raczej sie ma nijak bo raczej solidarnosc wystepuje tu raczej w roli dobrej rady z tymi maseczkami zeby nosic i nie miec zadnych kar regulaminowych niz w roli jakiegos kapownika. Pozdrawiam.

Przerazony
@Solidaruch

Przepraszam, ale jeżeli potraficie załatwiać sprawy tak jak Duniec wypowiadać się w Tok FM, w końcu Wasz człek to pożal się Boże. To jest dopiero (usunięte przez administratora).

Solidarność donosiciel
@Obroniony

Tak najpierw zrub przyczynę (usunięte przez administratora)a potem obrona. Dziel i rządź.

Markopolo
@Nikita

Niestety solidarność. Jesteście jednym wielkim śmierdzącym związkiem który jest kapownikiem. Szkoda tylko że ten wasz cały Duda jest ślepy i nie reaguje na te zachowania związku. Totalne dno. Solidarność już niżej nie będzie mogła upaść. Niżej niż do szamba już nie da rady. Pietrek jesteś Bogiem wszystkich wychodków.

Członek Solidarności
@Markopolo

Buraku, bo inaczej nie można się do Ciebie zwracać. Nie musisz zgadzać się z Solidarnością, Piotrem. Twój wybór. Jednak próba poniżania organizacji związkowej do której należę od kilkudziesięciu lat, porównywanie kogoś do wychodka, obojętnie kogo, nie może być akceptowane. Po twoim wpisie rozumiem, że jesteś sympatykiem INnicjatywy. Gdybym był na ich miejscu, wyrzuciłbym ciebie bo działasz tylko na niekorzyść tej organizacji. Te wpisy, pokazują, że każdy rozsądny człowiek musi się od was trzymać z daleka bo to jest dopiero dno.

Członek Solidarności
@Solidaruch

Inicjatywa nie wie sama ilu ma członków. Musiało spaść im uzwiązkowienia skoro aż tak perfidnych komentarzy się dopuszczają ludzie z nimi sympatyzujący.

Stary
@Solidarność donosiciele

Człowieku o czym Ty mówisz, przecież przedstawiciele Solidarności wielokrotnie odwodzili pracodawcę od ukarania pracownika.

Ludzie nie dajcie się sprowokować, mało mamy problemów w zakładzie?

Bartas
@Solidarność donosiciele

Sam byłem świadkiem jak przedstawiciele S donoszą na swoich i napuszczają jednych na drugich. To ,że nie każdy był świadkiem takich zdarzeń nie świadczy o tym , że to nie m miejsca. Nie raz byłem świadkiem jak swoim zachowaniem przekreślali wizerunek który oficjalnie sobie kreślą

Prac
@Bartas

Konkret, kto, gdzie i kiedy? Jak tego nie napiszesz to jesteś klamaca!

Monti
@Bartas

Rozumiem że poziom frustracji sięgnął zenitu i wymyślasz jakieś dziwne historie, ale naprawdę ośmieszasz się. Przykre to....

Ktos

Co tak agresywnie? Tyle jadu. No cóż, na końcu to tylko frustrację zostaje wylewać na Solidarność. Jątrzyć to potrafisz.

Ktos

Do baranów z Inicjatywy. Nie zajmujcie miejsca na stołówce tymi waszymi durnymi dyżurami i załóżcie maseczki. My zasuwamy w nich cały czas a Wy lekceważycie nas i zasady i je zlewacie. My zaraz mamy nagany a wy możecie dziwnym trafem bezkarnie bez nich łazić.

@Ktos

Ja tu widzę całe biuro i propagandę Solidarności. Strach do (usunięte przez administratora) zagląda?

@Scenarzysta

A ja myślę że widzisz tu CZŁONKÓW SOLIDARNOŚCI którzy nie dają pluć na Solidarność

@Lakus

Solidarność jako związek to dobry związek zawodowy. Szkoda że zasiadają tam zdrajcy. Chyba że się nawrucą i naprawią wszystko.

Jasin
@Scenarzysta

Nie wydaje mi się, żeby pan Piotr lub pracownicy biura Solidarności się tutaj produkowali. Widzę natomiast, że dużo osób z Inicjatywy się tu udziela. Stąd moje pytanie, dlaczego wybieracie anonimowe forum do komunikacji?

Po co firma pisze o odstępach i żeby się nie grupować skoro na najświeższych zdjęciach stado ludzi ciągnie CADDY 5 I jeden przy drugim bez maseczek!!!!!!Żal????????????

@Piotr

Rozumiem że Twoje sokole oko, nie wyłapało tego mało istotnego faktu, że jest to fotomontaż?

Jacek
@Lakus

Nie istotne czy fotomontaż czy nie ale nie ludzi nie robią w bambuko że wszędzie maseczki a sami taki CYRK robią!!!!

@Jacek

Dla mnie to dość istotne. Uwaga, wyjaśnię Ci jedną kwestię. Gdy oglądasz coś w TV, internecie itp. to nie wszystko jest prawdziwe... I tak np. Gremliny nie istnieją, w filmie Szczęki, rekin też nie jest prawdziwy itd. Rozumiesz różnicę? Fotomontaż, tak naprawdę na zdjęciu ludzie nie stali! Pozdrawiam serdecznie.

Jan
@Lakus

Czyli twoim zdanie nie wszystko jest prawdziwe???To może tą fabryka też nie jest prawdziwa?!Chyba lakuŚ ci poszło po berecie

Lakiernik

typowo, oczekiwania doswiadczenie itd

Leszno
Norek

Czy coś wiadomo o dniach między świętami i nowym rokiem ?

Radek

Poziom dyskusji robi się coraz niższy ale mam pytanie do M. Frąckowiak czy macie jakieś zaplecze do tego aby godnie reprezentować swoich członków?(wykształcenie, doświadczenie itp. ) Pytam naprawdę poważnie. Bez urazy...

@Radek

Tak mamy doświadczenie, pomoc prawną i najważniejsze mamy odwagę. Zapraszam na Facebook na naszą stronę: TABLICA INFORMACYJNA KOMISJI INICJATYWA PRACOWNICZA PRZY VWP. (usunięte przez administratora)

Radek
@Mariusz.F

Jakieś przykłady, sukcesy? sorry ale nie chce się pchać w jakieś dziwne układy. Jak pytam współpracowników z biura o ten drugi związek to chociaż podają jakieś przykłady ich sukcesów.

Ha ha
@Mariusz.F

Właśnie my na ml 2 widzieliśmy wasza odwagę w zeszłym tygodniu jak kierownik krzywo na was spojrzał a wy żeście ze strachu biegusiem ściągali te wasze chore plakaty, blahahahaha, „cały VW z was się śmieje, kom..... i zło.......” :-)

Taki

Rozumiem że kolega który nagrywał innych pracowników jak chodzą ze źle założonymi maseczkami a potem wysłał to do tvnu działał w dobrej wierze bo były łamane przepisy zakładowe. Mam nadzieję że jako uczciwy i sumienny pracownik zgłosisz się do przełożonego za złamanie przepisów o używaniu telefonu w czasie pracy i złamaniu tajemnicy zakładowej

O czym mowa ?

@Taki

Żeby Cię ch**u niemyty wywalili na zbity ryj ! Chodzic i kolegow nagrywac. Sra we wlasne gnaizdo i wysyla do telewizji. Kto tak robi ? Majster przyszedl i chce nagany walic bo na chwile tylko zdjazlem makse zeby złapac powietrza !

Tylko numer
@Taki

Mógł zamiast tego nagrać przydupasów majstra jak lecą w uja a inni za nich pracują albo jak "liderzy" ???????? śpią na nocka czy używają mobbingu ale takie coś nikomu to nie pomoże a zaszkodzi tym bardziej ze te maseczki nic nie dają..

xxxxx
@Taki

dla jego dobra lepiej żeby do pracy przychodził pieszo bo wszyscy wiedzą czym jeździ..

@xxxxx

Chłopie wszystko łykasz jak gajor. Inicjatywa Pracownicza nie przekazywała żadnych nagrań, do jakiejś zagranicznej telewizji jakim jest TVN. Więc wyluzuj albo podaj swój nr. Telefonu to porozmawiamy.

@Taki

Przecież to był sam Piotr. O. Teraz wielce kto to zrobił. Będzie cisza i spokój. Bo on sam to zrobił.

Fake

Nikt nie widział tego nagrania. Po tym wszystkim szkoda tylko że Piotr i cały ten związek nie staje w obronie pracowników tak jak teraz broni zakładu po tym niby filmie

Pracownik spawalni
@Fake

Właśnie Piotr i solidarność bronią pracowników przed tymi co cały czas robią w swoje gniazdo, donoszą na kolegow, chcieli żeby karać kolegow finansowo..... możliwe ze oni tez donieśli do tv, wystarczy posłuchać co Duniec i jemu podobni gadają w mediach, jak obrażają swoich kolegow i zakład .... chcą zabierać albo zmniejszać 500 plus itp.

Pracownik leje

Powinni 500 zlikwidować :) na rzecz plagi zarażeń

Montaż
@Pracownik spawalni

A widzieliście jak ci z kotów wstawiali fotki na swoim fejsie bez masek jak siedzą na stołówce? VW pogroził im paluszkiem i sźybko usunęli ze strachu i pewnie wylazły koty po stół. Może żeby nie było tylko na nich to ...... kto może łazić po wszystkich zakładach na godzinach związkowych, robi fotki i nagrywa rozmowy zkolegami?

@Pracownik spawalni

Właśnie PIETREK.O.wlasnie znowu chce żeby członkowie solidarności uwierzyli w to jak dalej wykiwac ich i wpajac im jacy są głupi. Że nadal jest po to by dbać o dobro pracownika. ????????. Tak jak lipcowych itd. Jego tekst jest taki MY NIC NIE ZROBIMY Z TYM NIESTETY TAKI MAMY KLIMAT. to są jego słowa. A ludzie zamiast wypisać się to czekają na osrana paczkę wartą 50zl a przez cały rok oddawaja 1500zl i pracownicy należący do solidarności niestety pokazują swój poziom głupoty. Ale niestety taki mamy polski naród. I tak samo PiS traktuje. Niestety jak ludzie się nie obudzą to tylko gorzej będzie. Zamiast polepszyć sytuację to wola mieć główno. Wypisujcie się z solidarności i zapiszcie się do Inicjatywy Pracowniczej. Oni już wam pokazali że pracownicy są ważni dla związku. A nie że związek jest po stronie pracodawcy jak to jest z solidarnością.

@Montaż

Po pierwsze kierownicy to nie koledzy... Po drugie wiadomo że zakład pracy jest za zrobieniem z nas pracowników w (usunięte przez administratora). Po trzecie jak się nie zaczniecie zapisywać do inicjatywy pracowniczej, to dam sobie z tym wszystkim spokój bo już powoli mam wrażenie że nie warto.

@Solidaruch

Właśnie ten tekst kota, ze „ludzie są głupi” pokazuje kim ci ludzie z IP są! Maja gdzieś kolegow, może dlatego skarżyli na kolegow do pracodawcy i chcieli żeby ich karać? zaleźy im tylko na godzinach związkowych żeby siedzieć na palarni i stołówce i nic nie robić. Jak kierownik krzywo na nich spojrzy to szybko ściagają ze strachu swoje plakaty i kasuja zdjęcia bez maseczek z fejsa, takie bohatery, ha, ha, ha. Są na garnuszku VW, ciekawe dlaczego tak długo VW płaci za ich godziny związkowe i pozwala łazić i nic nie robić, w innej firmie już dawno by byli za brama! Pewnie gamonie takie są na rękę?

Członek solidarnosci
@Solidaruch

Słuchaj (usunięte przez administratora) podpisujący się „solidaruch”, prawie 7000 koleżanek i kolegow w VW należy do solidarności, ty piszesz ze to ich poziom głupoty, podpisz się prawdziwym nazwiskiem bohaterze, napisz swój nr telefonu i kontrolny, może wówczas ktoś ci wytłumaczy na żywo a nie na anonimowym forum dlaczego warto należeć do najlepszego związku w Polsce? Obrażasz takim wpisem prawie 7000 koleżanek i kolegow z naszego zakładu !!!

Mariusz.F

Pracownik Solidaruch to nie ja. Więc nie przypisuj mi czegoś czego nie napisałem. Ok?

@Solidaruch

Ooooo i tu masz rację robią z pracowników idiotów. Jacy to oni nie są zajebiści a ludzie w to wierzą. Olbrys siedzi u Jolki w kieszeni. Już dawno się SPRZEDALI. Od 2010 po zmianie szefa Solidarności na pacynke, zaczęło się z roku na rok pogarszać. Dalej nie muszę komentować.

Ciekawy
@Scenarzysta

A kto był poprzednim szefem, dlaczego go zmienili i kto? Kiedy są następne wybory, przecież olbrysia tez można zmienić, jest ktoś w solidarności lepszy od niego?

Robol
@Ciekawy

Jest taki jeden super gość co byłby lepszy od olbrysia, nazywa się Marek Duniec, jest tez medialny, ostatnio miał super wywiad w tok FM, jest w IP ale może solidarnosc by tez go mogła wybrać? Dzięki niemu mogłyby się wszystkie związki w VW połączyć

S
@Scenarzysta

Najbardziej zaczęło się pogarszać jak inicjatywa, czarne koty powstały ! Ciekawe kiedy się w końcu rozwiążą, wtedy wszystkim będzie lepiej !

@S

Wam? Czyli komu ? Solidarności? Dlaczego koty nie mają służbowych samochodów od vw? I dlaczego solidarność ma tak duże pensje i monopol w vw? Sprzedali się? Znasz odpowiedź?

Ciekawy
@Scenarzysta

A skąd wiesz jakie pensje ma solidarnosc? Po co kotom auta służbowe jak prawie cały czas siedzą na palarni a ostatnio pół dnia na stołówce?

@Scenarzysta

Chłopie, a widziałeś kiedy kota za kierownicą? Po co kotu samochód? Tym bardziej służbowy.

@Solidaruch

Kurczę, lecę zapisać się do Solidarności. 1500 zł składki w roku to znaczy członkowie zarabiają około 170000 na rok.(usunięte przez administratora)

Stary
@Solidaruch

Jak kolego chcesz rozmawiać z pracodawcą jak ty nawet poprawnie pisać nie potrafisz

@Solidaruch

Przecież Solidarność to nie tylko paczki to gwarancja że nie będziesz sam!!!

@Scenarzysta

Zastanawiające. Olbryś przynajmniej coś robi, jest widoczny, widać jego efekty pracy, lepsze lub gorsze ale widać. Inicjatywy za to wcale nie widać. To za co VW płaci inicjatywie? Naprawdę zastanawiające. Może siedzą jeszcze głębiej?

Z4
@Członek solidarnosci

Chłopie mógłbyś nie pisać takich głupot ?!?!? W bezpośredniej rozmowie z działaczami solidarności nie uzyskałem żadnych konkretnych argumentów dlaczego warto . Jedyne co od nich dostałem to wątpliwość w tą wartość która spowodowała że opuściłem tą wydmuszkę. Składki które pobierali były moją najgorszą inwestycją także postanowiłem , że lepiej tą równowartość będę wpłacał na schroniska dla zwierząt

He

Zaraz tu gościu napiszecie że Kowid19 też przez Piotra O

Monti
@Mariusz.F

Zapiszcie się bo Mariusz się obrazi

Qula
@Z4

A ja uważam że tylko dzięki Solidarności niektórym z przełożonych jeszcze nie odbiła palma

ktoś

Jakoś ciężko z tym rozruchem nowego modelu C5

Haha
@ktoś

I jak tam jak ciezko nadal z tym rozruchem? Od poniedzialku pelna para bez grzybkow :)

Monterek

No to wrzesnia od nowego roku 16 zmian

Daily
@Monterek

Co to oznacza?

qqq

skąd ty się wziąłeś analfabeto..

elert
@Monterek

no gamonie szykujcie się na emaile w listopadzie

Zwror
@elert

Jakie e-maile? Z czym?

Ktos

Co Ty za farmazony łoosz? Chłopie widać, że jesteś partyzant z zewnątrz i linisz dyrdymały. 16 zm? Jeszcze nie weszliśmy na ilość aut z przed Covid. Nie mąć

Scenarzysta

(usunięte przez administratora) A te maseczki możecie sobie wsadzić. I tak zwykły człowiek chowa ją do kieszeni do samochodu itp. Nawet co niektórzy noszą je cały miesiąc bez zmiany. I pytanie czy dostaną bezobjawowo koronę? Czy dostaną grzybicy płuc?

Ktoś

Kurza twarz, przez cymbala, który puścił te filmiki będziemy cierpieć. Powinien się modlić, żeby nie wyszło kim jest. Nie chciałbym być w jego skórze.

@Ktoś

Gdzieś o tym jest w internecie ?

Marian

No przecież to jest jawne podcinanie gałęzi na której wszyscy siedzimy

Znam takich co cały czas plują i donoszą na zewnątrz w ramach walki klasy robotniczej. W logo mają (usunięte przez administratora) kota.

Zbychu

Takie postojowe by sie przydalo ile mozna tak ciezko robic. K.. Wrooc!

Botas
@Zbychu

W obozach nie ma przerw , słyszałeś że Niemcy chcą nas zagłodzić!!!

kici-kici

Jak spór zbiory ?

Kubik

Jak tam Candy 5?

Kubik
@Kubik

Caddy 5...

Janusz

- Część -- Cześć -Gdzie pracujesz? -- w biedronce.. - acha.... -- A Ty? - ja w folkswagienje! -- łaaaaał...

Poznań

Ta firma to dramat,nie polecam nikomu kto szuka zatrudnienia na czas nieokreślony,rozdają tylko lipy w postaci umów z ABT (agencja pracy tymczasowej) lub z Vw ale nie dłużej niż mogą zgodnie z kodeksem na czas określony..Późnej do widzienia....MASAKRA. A ci cali mistrzowie to jest wogóle jakaś kpina totalnie bez kompetencji i nawet barometru nastrojów nie potrafią poprowadzić...Powód??? Banalny oni nie potrafią czytać!!!! Zbyt inteligentny człowiek (pewnie stażysta) to przygotowuje a oni nawet nauczyć się tego nie potrafią!!! Żenada. Darujecie sobie ludzie tą firmę jeżeli choć odrobinę szanujecie swoje nazwisko!!! Bella ciao!! Bella ciao!!!

Ktoś
@Poznań

Popraw błędy i popracuj trochę nad stylistyką, a tak ogólnie jest OK

VXV
@Ktoś

No ty to juz napewno swiecisz inteligencją na zakladzie, juz cie widze jak swiecisz na lini wśród inteligentnych ludzi a po pracy pewnie jedziesz na jakaś wioche i tam jestes królem volkswagena z glowa uniesioną idziesz z plecakiem :) znam was karierowiczki vw

Zenek
@Ktoś

Gościu to nie jest sprawdzian z gramatyki tylko pewnie po bandzie napisana opinia!!!! Inteligent się znalazł a pewnie sam na produkcji robi!

Kuki

Cały czas podawali wszedzie, że w VW pracuje 11tys osób. Od maja czy czerwca pozbyli się ponad 1500 pracowników (wraz z apt) i cały czas podają że cały czas zatrudniają 11 tys. Jedno wielkie zakłamaniem tej firmie. Chyba że.licza roboty, które zastąpiły ludzi. Tak samo z Solidarnością. Szczycą się 40 leciem solidarności. Tylko że Ci teraz nie mają nic wspólnego z tamtą Solidarnością poza nazwą. 40 lat temu Solidarność walczyła o pracowników, a ci w VW na pierwszym miejscu stawiają interes firmy .

Solodarny
@Kuki

A powiedz mi co Solidarność ma tobie jeszcze zalatwic? Chcesz zarabiac. Wiecej? Rob więcej nadgodzin nie czekaj az Solidarność cos zalatwi tobie. Nie sa kazdemu z osobna pomoc ale mysle ze jesli ktos pojdzie porozmawia z nimi 100%tobie sprobuja pomoc tobie moje zdanie jest właśnie takie pracuje tu 10lat minnie pomogli ale pomogi mojemu tacie gdy potrzebowal pomocy na mnie 100000zł zebrane które bylo potrzebne do dalszego mojego zycia. Pozdro dla waw chlopaki i wielkie dzieki

ex_pracownik

Pracowałem w vv przez 3 lata. Właśnie zanalazłem lepszą fuche. Powiem krótko bo nie chce mi się za bardzo pisać: + umowa tip top zero nierrozumiałych czy na najnizszą krajową a reszta pod stołem + social i premie + świąteczne i na wakacje 100 i 60 proc. + jasny grafik i możliwość nadgodzin czyli można ładnie wyciągnąć + dobra ekipa jaką miałem teraz - układy ale na nie ma rady bywało gorzej jak pracowałem gdzie indziej - praca na nocki - nie przedłużenie umowy - dużo lewusów którzy narzekają na wszystko i to się przenosi na innych Generalnie dobrze wspominam te lata

hahah

a mi przedłużyli

ziutex
@ex_pracownik

Do plusów można jeszcze dorzucić kasę na czas. A do minusów oceny pracownicze.

@ziutex

Ocena wiąże się z premią roczną!! Więc niewiem dlaczego minus

Bidon
@Tomek

Ocena sama w sobie nie jest minusem tylko wykorzystywanie jej do przedłużania umowy z pracownikiem.Teoretycznie miała ona wpływać na decyzję o dalszym losie pracownika. Tak było pisane i informowane przez pracodawcę. Rzeczywistość okazała się skrajnie inna.

franzus
@ex_pracownik

Ja robiłem przez 4 lata i co do plusów i minusów to powiem to samo co ty.

GGGGG
@ex_pracownik

No ja pracowałem 5 lat i mam takie same zdanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o - Polkowice

• Jak się pracuje w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o?

Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o