Opinie o Pak Serwis w Konin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pak Serwis. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pak Serwis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pak Serwis w Konin

Hanka Nowy wpis

Ktoś coś powie o warunkach pracy jako kontroler robót kierowniczych? W ogłoszeniu napisali że wszystko na rozmowie, no ale bez sensu iść i się angażować w rekrutację, żeby np usłyszeć stawkę minimalną. Mam nadzieję, że taka nie obowiązuje? Tylko więcej…

Jowisz Nowy wpis

Paskudna firma.Panuje tam wyzysk kłótnie i brak szacunku dla ludzi.Jest co raz gorzej. Od majstra po kierownika. Poganianie krzyki.Kolega do kolegi wilkiem.80% chamów i alkoholików. Nikt nad tym nie panuje.Brak osoby typu menager.Brak osoby która potrafi powstrzymać to zło.Dyrektor straszy nas zwolnieniami jeżeli nie pojedziemy w delegację.Praca bardzo ciężka a pieniądze co raz mniejsze.Żeby w tym wieku panowało (usunięte przez administratora) NIE POLECAM.

Aleks Nowy wpis

Na stronie firmy wisi ofert pracy dla montera. Chce aplikować tylko dopytam o atmosferę. Poprawiła się? Bo z komentarzy wynika że była kiepska. Nadal praca po 10-12 godzin? Za te dodatkowe płacą nadgodziny?

NobyBob Nowy wpis

No ja w tej firmie wytrzymałem 30 min,trzeba mieć stalowe nerwy i dużo cierpliwości ,dobra praca dla (usunięte przez administratora) ..

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Pak Serwis odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Cyryl metody

Najgorsza z firm PAK Serwis.Pod każdym względem.Totalnie zepsuci ludzie.Od pracownika brygadzistę i kierownika.Ci ostatni wprowadzają chorą atmosferę stosując mobing.Pracownik ma się go bać takie jest przesłanie.To doprowadza do kłótni między pracownikami.Kierownikiem trzeba się urodzić i wynieść kulturę z domu.Pan Protasiewicz jest właśnie tym.Grzeczny facet jak do tej pory.Najgorszymi którzy nic nie wynieśli z domu to Jarosław W. I Marcin P. Duet bez inteligencji.Teraz byłem z tym pierwszym w Niemczech.

Dorota
@Cyryl metody

To co piszesz to tak serio? O tym złym traktowaniu to już opinie widziałam ale czy to w ogóle ma sens? Po co niby mają się bać, co co wnosi? Praca chyba nie może być wydajniejsza wtedy

Pisowiec

Pak serwis nie ma szacunku dla ludzi.I tak jak ktoś pisał to jest święta prawda. Panuje tam mobing i nikt się tym nie zajmie. Żeby w tym wieku w tych czasach panowały niewolnicze sytuacje? Przecież panie prezesie mobing jest karany.

Joanna
@Pisowiec

Faktycznie, nie może tak być.. piszesz że nikt nic nie robi z mobbingiem, a ktoś z pracowników to zgłosił?

Pak Serwus

Witam wszystkich którym podoba się (usunięte przez administratora) w PAK Serwis.Praca jak każda inna w Polsce i za granicą ..ale z pustą kadrą.Od majstra przez mistrza i kierownika. Ci ostatni robią z siebie Bogów a w rzeczywistości to tępe łby którzy nie znają się na robocie. Robotę za nich robią zwykli pracownicy z jakimś tam doświadczeniem.Przykładem niewiedzy jest Jarosław W .Pseudo kierownik bez profesjonalizmu którego praca za bardzo nie interesuje.Wazna jest wypłata...dobra kwatera samochód służbowy.. Pracownik dla niego się nie liczy. Bez kija nie podchodż. Tragiczna postać.Nie przyjemny facet który sobą nic nie reprezentuje.Dobrze że pracuje na innym dziale ale często u nich pracuję .Najgorzej jest za granicą. Tam pokazuje swoje.. Zero...Najlepszym kierownikiem był Andrzej Smiejkowski a także Krystian Byra.Inteligentni kierownicy.No ale dyrekcja widocznie lubi gorszych.Ludzie są zastraszani ale chyba nie na tym ta praca polega.Za rok odchodzę na emeryturę i nie będę oglądał tych chamów

Weronika

Chciałabym Wam przypomnieć, że przedsiębiorstwo remontowe Pak Serwis to ponad 50 lat doświadczeń w utrzymaniu ruchu i realizacji zadań prowadzeniu działalności remontowo-montażowej i budowlanej. Jestem jednak bardzo ciekawa tego, jakim właściwie pracodawcą jest ta firma. Może znajdzie się tu jakiś jej pracownik i opowie nam coś o tamtejszych warunkach pracy? Takie informacje mogą się przydać osobom, które planują aplikowanie tam, dlatego serdecznie zachęcam Was do dyskusji.

J
@Weronika

Nawet 20 lat nie ma.

Jarek
@Weronika

Chyba połowa z tych 50 lat. Pamiętam jak powstała.

Joanna
@J

No nie wiem dla mnie mniejsza - powiesz coś o pracy czy nie? Chce się dowiedzieć jak się tam pracuje ile płaca a lekcje historii to jak będę chciała to do szkoły wrócę

Naprawdę są tam fatalne warunki pracy?

Pakuś

Pak serwis to coraz gorsza firma.Bardzo duży (usunięte przez administratora) ze strony majstrow mistrzów..a kierownicy nic nie robią w tym temacie.Fatalne warunki pracy..Orka na maksa po 10 12 godzin. No i przede wszystkim BHP daje dużo do myślenia.Może kto§ wreszcie przeczyta i powiadomi dyrekcję o panujących tam stosunkach.A może tak jest że dyrekcji podoba się to co opisują ludzie?..

Kordian

Obecna sytuacja wywołana pandemią niejednej firma mocno zaszkodziła ale trzeba pracować żeby udało się z tego wyjść.

Polsko

Usuwają komentarze..tzn.ze boją się opinii ludzi..Ta firma już powoli upada jednak większość pracowników jest zwolennikami PIS i wierzą że rząd im pomoże...Tak tak pomoże wam wyjść za bramę bez powrotu..To już nie jest ta firma co kiedyś nawet 2 ,3 lata temu..Panuje tam mobing i chaos..Mianują na stanowiska ludzi bez kompetencji..tzw.poganiaczy którzy którym się wydaje że są Bogami w firmie..Chamskie zachowania świadczące o kulturze osobistej w stopniu prawie ..zerowym..Od majstra, mistrza po kierownika..(Nie wszyscy) Ale prawie..Dziwię się że komuś się to podoba i nic nie robią w tym kierunku..Bo chyba nie na tym polega..praca...w tej firmie..

Junaek

Do ZE PAK - PAK SERWIS Ile maseczek firma zakupiła dla pracowników a ile wydała pracownikom ??? To ważne ! Kto personalnie jest za to odpowiedzialny ?

Justyna

@mm co masz na myśli? Miałeś do czynienia z ta firmą?

Mm

Dajcie sobie spokój..

NI

TO HAMISKO

Polonus

Potwierdzam Pak Serwis ma dużo podpier...laczy...większość z nich to typowe buraki wsiowe...nie potrafią być koleżeńscy..Nie wiem kto wybiera brygadzistow np na wyjazdy za granicę. Większość tych łbów nie nadaje się zeby prowadzić prace...bezczelne chamy.Niektórzy mają swoich kapo...którzy nic nie robią przychodzą do pracy śmierdzący alkoholem i kapują brygadziscie. ..a po robocie razem piją. .Tak było z J K..i.m i Z N..i.m... Jedynym prawdziwym prowadzącym jest chłopak.Olek..Olkiewicz.Prawdziwy kolega i majster....

Martin

A co do Pana Kielicha to (usunięte przez administratora) lizal każdemu kierownikowi na wyjeździe (usunięte przez administratora) jak nie robił loda pozdrawiam tego frajera

Nie szanuja pracownika :(

Mobing mobing i jeszcze raz mobing.

Xxccxxx
@anonymous

Jesli chodzi o mobing to przoduje p.Kielich jak upatrzy sobie cel to nie odpusci i non stop atakuje(wyzwiska,bezpodstawne oskarzenia i donosy do kuerownictwa choc sam tylko potrafi krzyczec i pic.Alkomat to powinien przechodzic o kazdej porze dnia bo nie ma dnia by byl trzezwy.Wszyscy sa winni tylko nie on i tacy ludzue rzadza PakSerwis

Zostaw merytoryczną opinię o Pak Serwis - Konin

• Jak się pracuje w Pak Serwis?

Zobacz opinie na temat firmy Pak Serwis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pak Serwis?

Pak Serwis
1.5/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Małorolnych 3B
    66-400 Konin