PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT SPECJALISTYCZNYCH DŹWIGAR ZBIGNIEW ZYGMUNT JANECKI

Włocławek

Opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT SPECJALISTYCZNYCH DŹWIGAR ZBIGNIEW ZYGMUNT JANECKI

byly pracownik 2014-10-28 17:31:37
Nie polecam, brak jakiegokolwiek szacunku do pracownika, a co najgorsze oszukują przy wypłacie, choć stawki bardzo niskie. A na zimę zostaniecie bez pracy...
EX pracownik 2015-04-25 14:50:23
zgadzam się jak najbardziej z poprzednia opinia. szefostwo wychodzi z zalozenia ze do pracy w "PRS DZWIGAR" ludzie stoja w kolejkach wiec nie musza szanować swoich pracowników, z których większość mogę nazwac z czystym sumieniem fachowcami wysokiej klasy. Trudno jest mi wyobrazić sobie jakim cudem wytrzymali oni tyle lat pracy w takich warunkach. placa grosze... Doslownie. Praca w 99% w delegacji za która pracownik nawet diety nie otrzymuje. W ciągu dnia roboczego, pracownik niekiedy jest dosłownie równany z blotem a nawet ośmieszany przez szefostwo w obecności swoich wspolpracownikow. Zly humor przelozonych zawsze daje się odczuc pracownikowi. I pomimo tego ze zarabia się tam grosze w porównaniu z tym co firma obiecuje w swoich ogłoszeniach to idąc po wyplate nadal nie ma pewności ze się te grosze otrzyma. co prawda firma zawsze placi w ustalonym terminie i nie spoznia się pod tym względem, jednak przy odbieraniu swoich pieniędzy na które pracowalo się caly miesiąc, dla szefostwa każdy, nawet najdrobniejszy szczegol z danego miesiąca, staje się niepodważalnym pretekstem do potracenia sobie choćby i kilku złotych. Obiecana comiesieczna premia, jako rekompensata tego ze firma nie placi pracownikom diet w delegacji istnieje tylko i wyłącznie jako senacka obietnica bez pokrycia. Dzien wyplaty w tej firmie staje się w sumie materialem jakiś dobry horror a nie owocem calomiesiecznej pracy. Podsumowywujac: Delegacja z niespodzianka bo o miejscu i czasie danej pracy człowiek czasem dowiaduje się w porze wieczornej dnia poprzedzającego wyjazd, pracownik traktowany jest jak(usunięte przez administratora) i rownie (usunięte przez administratora) pieniądze za to otrzymuje i w dodatku obcięte w dniu wyplaty. NIE POLECAM A NAWET ODRADZAM! OCENA KTORA WYSTAWILEM JEST ZDECYDOWANIE ZAWYZONA
Zostaw swoją opinię o PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT SPECJALISTYCZNYCH DŹWIGAR ZBIGNIEW ZYGMUNT JANECKI - Włocławek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT SPECJALISTYCZNYCH DŹWIGAR ZBIGNIEW ZYGMUNT JANECKI