Opinie o Windex Holding Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Windex Holding Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Windex Holding Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - Produkcja urządzeń dźwigowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Windex Holding Sp. z o.o. w Zabrze

Czyli nie tylko ja widziałam te ogłoszenia? :) w moim przypadku sprzątanie biur by się bardziej sprawdziło, biorąc pod uwagę fakt, że to część etatu. czy jest tu może ktoś kto tak dorabiał? Dawno jak widać nie ma tu już żadnej opinii, a ciekawa jestem warunków. to Wieżowce, tak?

Kamil Nowy wpis

Na tej stronie zamieszczono kilka ofert pracy w tej firmie. Chcą zatrudnić serwisanta z pensją 4,5tys oraz spawacza z pensją 5tys. Płaca minimalna w tym roku to 4,3tys zł. Oczywiście wg mojjego rozumienia płaca minimalna jest dla ludzi bez wykształcenia czy zawodu. A właściciele tego przybytku chcą zatrudniać specjalistów za kwoty zbliżone do płacy minimalnej. Dodatkowy komentarz jest raczej zbędny...

Nie rozumiem chyba troszkę tego poprzedniego wątku. Było w nim napisane, że ludzie odchodzą i przez to firma może się cieszyć, bo nie płaci. A co z efektem pracy? wyjaśni ktoś ten watek niepłacenia? Chce to wiedzieć zwłaszcza z perspektywy działu handlowego, bo właśnie kogoś do niego szukali kiedyś. taka oferta pokazuje się w internecie.

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Windex Holding Sp. z o.o.? Jakie macie spostrzeżenia?

Vlad Nowy wpis

Ludzie się zwalniają, ale właściciele się cieszą bo nie muszą płacić. Taka to ciekawa firma.

Firma Windex Holding Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Zatrudnimy TOKARZY od zaraz. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Posiadacie jakieś świeże informacje dotyczące Windex Holding Sp. z o.o.? Dajcie znać, jak dziś wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo cenna.

Karola

Podłączam się do pytania.

Ilona

Okropna firma, paskudna atmosfera w biurze. (usunięte przez administratora) mile widziane, jak lubisz takie klimaty, to w tej firmie odnajdziesz się elegancko.

Agnieszka
@Ilona

Zależy też co konkretnie masz na myśli podczas pisania tego... widzę, że opinia aktualna skoro pracujesz jeszcze? ile was tam jest i jakie macie obowiązki?

Bazill

Szkoda czasu. Gość na rozmowie pyta czy mam wykształcenie doświadczenie pokazuje schematy a jak doszło do pytań finansowych to o nie tyle to nie pierwszy rok max 3000. Tak że z tym pracodawca warto z tego zacząć rozmowę bo to śmiech a nie wynagrodzenie

Agnieszka
@Bazill

Pierwszy mówisz, a co potem? Ile by dał? I kiedy byłeś dokładnie na tej rozmowie?

Reper
@Agnieszka

Najchętniej, to by wziął, a nie dał. Oni do dawania skorzy nie są. Skoro pod spodem jest napisane, że "pracownik gospodarczy" (cokolwiek to obecnie znaczy, po mojemu to "sprzątaczka") w Zabrzu może podjąć pracę za 2800zł to oferowane 3000zł w firmie dźwignicowej brzmi jak żart. Chyba, że Kolega ubiegał się o to własnie stanowisko.

Aleksandra
@Reper

No a może ratują się w jakiś sposób systemem premiowania w firmie ? Czy to też klapa ?

Reper
@Aleksandra

Dobrze powiedziane "ratują SIĘ". W tej firmie myśli sie wyłącznie o sobie. Omijać z daleka.

Nie polecam pracy w tej firmie. Płacą słabo. Nie są lojalni wobec pracownika. Kiepsko szkolą nowe osoby . Myślą , że ktoś przyjdzie nowy do pracy i będzie wszystko wiedział od razu.

Paulina
@Gość

Czyli ile płacą w Windex Holdingu? I do jakiego stanowiska pracy się odnosisz? Co się składa na wypłatę w firmie? Jej wysokość jest stała czy zależna od naszych starań (osiągania wyników i np. premii)?

Praca we Windexie to nieporozumienie kompletny brak narzędzi podstawowych płacą najniższą krajową reszta pod stołem oraz praca max na pół roku potem dowodzenia

Karol

Czy próbowałeś rozmawiać z szefostwem na temat podwyżek? Jeśli tak, to jaka była reakcja szefa? Jestem też ciekaw jak długo tam pracowałeś i czy od zawsze było tak jak mówisz jeśli chodzi o dostępność narzędzi. Liczę na Twoją odpowiedź. ;)

TK

Wszystko zależy od stanowiska i działu w którym się pracuje. Warunki pracy - nienajgorsze. Warunki płacy - wszystko zależy od tego ile się wymaga. Niektóry zarabiają lepiej inni gorzej. Jedni mają wszystko na umowie, inni dostają połowę pod stołem. Warunki sanitarne - straszne na hali i w biurowcu - sprzątaczka w biurze jest 2-3 razy w tygodniu na 2h, sprząta tylko "rynek", toalety w stanie tragicznym, wszędzie pełno kurzu, ogromny osad na bateriach i umywalkach, ogólnie poziom czystości naprawdę potrafi zaskoczyć, oczywiście negatywnie. Co do benefitów to opieka medyczna - Medicover - najuboższy pakiet. Brak karty multisport, premii kwartalnych, dodatków np. za narodzenie się dziecka itp. Karpiowe śmiechu warte :) Flota samochodowa dość duża. Kierownicy, menadżerowie, serwis - każdy z nich ma samochód służbowy do dyspozycji. Brak szkoleń stanowiskowych, uzupełniających. Pracodawca nie podnosi kwalifikacji pracowników - z wyjątkiem serwisu? Nierówne traktowanie pracowników na tym samym stanowisku pracy. Czasami ma się wrażenie, że poszczególne działy są szefami sami sobie.

@TK

Dzięki za tak szczegółową opinię dotyczącą warunków zatrudnienia. Interesuje mnie jakie umowy są zwykle zwierane z pracownikami. Kontrakty są stabilne i długoterminowe, czy raczej podczas okresu próbnego umowa zlecenie?

TK
@Bronisław

Chyba wszystko do uzgodnienia. Bywa różnie, jednak wiele osób ma już dłuższy staż (2 lata i więcej).

Peters
@TK

Mam pytanie ....Co z ich wiedza i umiejetnosciami co do naprawy podnosnikow Ruthman . 508929414

Bronisław

Firma Windex na swojej stronie ma kilka ofert pracy. Szuka operatora tokarki CNC, serwisanta urządzeń dźwignicowych, pracownika działu handlowego i działu marketingu. Jak wygląda czas pracy? Jest zmianowy? Grafik pracy jest elastyczny i można go dopasować do swoich zajęć?

Filip

Chociażby Windex Holding pod każdym względem dobra firma , może do idealnej coś brakuje jest ok!

Winek

Żeby móc utrzymać się w dobrej firmie trzeba jednak dobrze pracować!!

Wolfik
@Winek

Prawda. A znasz taką?

M.W.

ATMOSFERA MEGA SUPER PRACA W EXTRA ATMOSFERZE Z SUPER LUDZMI PIENIĄDZE SUPER.... POLECAM WSZYSTKIM

Opinian
@M.W.

co za bzdury, nigdy więcej takich firm na mojej drodze!

Magda

@snake każdy ma prawo na forum zapytać o co chce, dla niektórych ważna jest karta multisportu bo może taniej uprawiać sport.

Czy Windex Holding Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Snake

Jeśli to jest główny powód dla którego rozważasz (lub nie) podjęcie tutaj pracy to gratuluje....

@Snake

Może i nie jest to główny powód, ale ktoś pewnie chciał się dowiedzieć czy firma zapewnia swoim pracownikom pakiet benefitów i co dokładnie obejmują. Dla mnie jest jednak ważniejsza atmosfera w Windex Holding i oczywiście zarobki. Odniesiesz się do tego? Dzięki.

Ab

Nie zapewnia, za mało chętnych podobno.

Snake
@Bronisław

Ludzie, kto w dzisiejszych czasach myśli o "benefitach" czy jak się to tam nazywa? Po mojemu do pracy przychodzi się po to by zarabiać pieniadze, które potem można sobie wydawać m.in ja karty multisportu czy mcdonalda (jak kto woli). Dlatego uważam, że pytanie jest po prostu głupie. Podobnie jak pytanie o zarobki. Kto w dzisiejszych czasach odpowie na takie pytanie wprost? Do tego pracując w prywatnej firmie? Idź jeden z drugim na rozmowę, wynegocjuj lub zaproponuj swoja stawke i już. Czasy "zaszeregowań" skończyły się w latach 90-tych ubiegłego stulecia, gdyby ktoś nie zauważył.

AP.

...ktoś z tej firmy chyba podkręca tu jej opinie ale informacja o brakach w narzędziach do pracy jest istotna i daje do myślenia...skoro brak kasy na młotek to skąd wsiąść na wynagrodzenie...skoro ktoś nie inwestuje w miejsca pracy

Czempielownik

Na jakie wynagrodzenie może liczyć konstruktor, jakie sa narzędzia pracy, jakie oprogramowanie ?

Apelajda
@Czempielownik

Konstruktor może liczyć na standardowe wynagrodzenie plus dodatkowe zlecenia. Pracy na stanowisku jest dużo.

Snoop Dog
@Apelajda

Zdefiniuj owo magiczne "standardowe wynagrodzenie" . Czyżby najniższa krajowa?

Olga

Czy tak dobrze jest , że nie ma chętnej osoby która podzieli się swoją opinią?

Bronisław

@Xxx, moja uwaga nie dotyczyła podawania danych osobowych. Przeczytaj proszę dokładnie mój ostatni wpis. Proszę Cię raz jeszcze trzymaj się głównego wątku dyskusji. Forum GoWork.pl jest forum na temat rynku pracy. Zaglądają tutaj osoby zainteresowane informacjami na temat zatrudnienia w firmie Windex Holding. Może słyszałeś coś o ostatnich rekrutacjach?

Bronisław

@Anonim, proszę Cię o stosowanie się do regulaminu forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Forum GoWork.pl nie jest miejscem na dyskutowanie o prywatnych sprawach pracowników. Proszę Cię skoncentruj się na informacjach przydatnych z punktu widzenia potencjalnych kandydatów do pracy w firmie Windex Holding? Czy w ostatnim czasie były jakieś zmiany w poziomie wynagrodzenia?

Xxx
@Bronisław

Przecież nie podałam danych tej osoby, więc nie wiem po co te uwagi. Poza tym nikogo nie obraziłem. Wręcz przeciwnie, więc chyba coś nie pyklo. Więc pozdrawiam szanownego Bronisława. Chyba, że znowu nagialem regulamin?!

Zostaw merytoryczną opinię o Windex Holding Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Windex Holding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Windex Holding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Windex Holding Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Franklina Roosevelta 120B
    41-800 Zabrze
  • NIP: 6292110861 KRS: 0000207682

Windex Holding Sp. z o.o.