brak logo

ZAKŁAD KAMIENIARSKI Furmanek S.J.

Daleszyce

Opinie o ZAKŁAD KAMIENIARSKI Furmanek S.J.

. 2012-07-06 18:17
[usunięte przez moderatora] ! Mydli oczy a później jak jesteś nie potrzebny to na bruk! Ludzi ma za nic bo twierdzi że na twoje miejsce jest wielu innych!!! Obiecuje stawki a później przy wypłacie obcina bo niby źle coś zrobiłeś ! Ogólnie radze się dwa razy zastanowić!!!
12
pracownik 2013-01-02 18:13
W 100 procentach się zgadzam ! podpisałem umowę zlecenie z szefem firmy i uzgodniłem kasę a później pani w biurze odlicza vat i inne koszta bo twierdzi że ona nie będzie płacić!!!! A "szef" no jak już tak zadecydowała niech tak bedzie!!!
11
anonim 2013-01-15 08:53
[usunięte przez moderatora] Radzę dobrze się ugadać i podpisać umowę.

W pełni zgadzam się z poprzednimi opiniami.

[usunięte przez moderatora]
8
3man 2015-02-03 21:36
Tak to jest jak burak dorwie się do kasy i rządzi ludźmi. Myśli, że jest panem na włościach a słoma z buciorów wystaje.
10
alfonso italiano 2016-01-16 19:01
Firma nie szanuje swoich pracownikow. Wychodzi z zalozenia ze jak nie ty to na twoje miejsce przyjdzie inny, ze kazdego mozna zastapic. Szanuje tylko jedna osobe ktora wszyscy ktorzy tam pracowali znaja i nie musze o niej pisac. Chodzi o postac na Ś. Radze dopytac o wynagrodzenie, czy dostaniecie na konto tyle ile wynegocjowaliscie, bo sie moze okazac ze polowe tego otrzymacie pod stolem. Zarobki stabilne ale male. Prezes i rodzina musza za co grubo zyc, a nie lubia sie dzielic zyskiem z tymi ktorzy to wypracowali.
15
Zostaw swoją opinię o ZAKŁAD KAMIENIARSKI Furmanek S.J. - Daleszyce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZAKŁAD KAMIENIARSKI Furmanek S.J.