PPHU " PRAMKO" KRZYSZTOF KIEŁKIEWICZ

Rawicz

Opinie o PPHU " PRAMKO" KRZYSZTOF KIEŁKIEWICZ

Zołza 2015-01-26 16:09:44
Witam, moja opinia na temat pralni PRAMKO negatywna. Pierwszy dzień minoł dość przyjemnie ale od drugiego dnia zaczeły się wrzaski że za wolno pracuje itp. Osoba dowodząca myśli że zjadła wszystkie rozumy, faworyzuje tzw liży dupy a reszte gnoi i wyzywa nawet od upośledzonych. Pracuje się tam na czarno a gdy przychodzi do wynagrodzenia obliczają Ci stawke godzinową poniżej najniższej krajowej. Wedle mnie totalny wyzysk człowieka. Nawet o przerwe trzeba się prosić. Nie polecam tej firmy każdy kto tam przychodzi rezygnuje po tygodniu bo nie da się tam psychicznie wytrzymać.
mon121 2015-01-29 18:15:13
ten jeden to cały czas gada o księżycu
i ze mnie nauczy w 1 księżyc
we 2015-02-01 14:45:24
Prawda 4 dni próbne za darmo, ogólnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Co miesiąc ogłoszenia w PUP że szukają nowych pracowników. Może zmienić lepiej p.o.j.e.b.a.n.ą kierowniczkę i nie byłoby problemu. Szef ogólnie spoko, jeśli chodzi o pieniążki to straszna sknera.Nie polecam najgorszemu wrogowi.
lala 2015-02-10 21:42:55
więcej jest takich firm w naszym mieście.które tak wyzyskują ludzi .może CHIŃCZYKÓW IM DOWIOZĄ
klera 2016-04-18 02:15:01
O k r o p i e ń s t w o !!! Trzymajcie się z daleka od pracy tam !!
lala 2016-08-02 00:14:00
syf , kiła i mogiła ....nawet tam nie zaczynajcie roboty bo wytrzymacie tydzien max a kasy i tak nie zobaczycie ! kierowniczka pomyliła stanowiska i czuje sie jak bogini w tym syfie hehe drze morde o byle co nawet jak dobrze robisz chyba jej czegos brakuje :( . Tylko ukraince tam robia i to w nocy- ktos musi :) wiec trzymajcie sie z dala od tej firmy niech sama zap....... !
Zostaw swoją opinię o PPHU " PRAMKO" KRZYSZTOF KIEŁKIEWICZ - Rawicz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU " PRAMKO" KRZYSZTOF KIEŁKIEWICZ