KRAT-MET Sp.J.

Opinie o KRAT-MET Sp.J.

Barbara

A jak myślisz, kto może pisać te (usunięte przez administratora)? Jacyś byli pracownicy?

Barbara

A z jakiego powodu ogólnie się naśmiewają? Wyjaśnisz?

Dorota

Ale du pcy sz farmazony ;) przyszła się boi

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w KRAT-MET Sp.J.?

Qwerty

Takie, że kierownictwo działów nie ma pojęcia o produkcji, w większości przypadków nigdy nie pracowała na linii (np. dział klamek) a wymaga od pracowników pracy akordowej za stawkę godzinna. Teoria a praktyka to nie to samo ale z egocentrycznym podejściem kierownictwa działów i dyrekcji ciężko to wytłumaczyć

Stefan
@Qwerty

Próbowaliście zgłaszać gdzieś wyżej swoje zażalenia? Może jakieś spokojne rozmowy by przyniosły efekty?

Bimbo
@Stefan

Dobre żarty!

Aplikowałeś do firmy KRAT-MET Sp.J.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Nic dodać nic ująć. Czysta prawda

Znajomy

Nie wiem czy zapamiętanie odmian marchewek to nie za duża poprzeczka. W końcu tyle lat w firmie i nic się nie nauczyła, to o czymś świadczy.

kleik75

Drzwi? Brak słów, od początku się nie domykały, szpary i nie można było przekręcić klucza, za mocno opuszczone. Jedna reklamacja i miesiąc czekania i nic, ponowne zgłoszenie i wielkie zdziwienie, że nie było żadnego zgłoszenia wiec następne dwa tygodnie czekania. Serwisanci sobie przyjechali kiedy chcieli bo byli w pobliżu bez wcześniejszego poinformowania a mnie w tym czasie nie było w domu (przecież inni ludzie też pracują na dwie lub trzy zmiany). Sąsiadka na szczęście mająca kucze udostępniła je serwisantom, którzy w dosłownie w 10 minut ogarnęli awarię ale nie na długo bo po miesiącu znowu to samo. Wezwałem innego serwisanta (dobry znajomy z kilkunastoletnim doświadczeniem) z Gdańska i w zasadzie jedno co usłyszałem to tyle ze te nieszczęsne drzwi są jak ta osoba dokładnie określiła (usunięte przez administratora)od podstaw. Zle zmontowane i zamontowane a krzywo powkręcane zawiasy nie zgrywające się ze sobą będą powodowały, że drzwi będą się regularnie opuszczać. Po ponownej wizycie reklamacyjnej usłyszałem, że przecież najlepsza ekipa była wysłana na montaż i reklamację. Co mogę więcej dodać? Jedyne teraz co mogę to wymienić drzwi na nowe niszcząc nową elewację. Szukajcie ludzie innej firmy bo zaoszczędzicie parę groszy choć u nich też nie tanio a potem będziecie przeklinać przez kilka następnych lat.

Mich

Z całego serca odradzam pracy w tym kołchozie, zarządzanym przez nieudaczników życiowych będących kierownikami poszczególnych działów - klamki, zamki oraz drzwi

Borat
@Mich

No właśnie , bo trzeba mieć jaja i się z tego czegoś zwolnić,a nie pomagać nieudacznikom w okradaniu, okłamywaniu szefa i siebie samego . Teraz jest duży ruch na rynku pracy , starczy wspomaganie kierowników-nieudaczników ja z tąd spadam.

Borat

Do pani Ani nic nie mam , ale do kierownictwa i dyrekcji na produkcji nie wspominając o technologach oderwanych od rzeczywistości . Że ta firma jeszcze się kręci to jakiś cud , zarządzanie na produkcji to całkowita błazenada i improwizacja , ale skoro prezes na to pozwala to czemu nie . Hulaj dusza piekła nie ma

Wiem

Ja wiem co robi! Liczy klamki na magazynie od 20 lat ;)

Dzial drzwi

Szybkie pytanie, jak wygląda praca na dziale drzwi ?

Dyrektorka? Buhaha... miotła zamiatająca wszystkie brudy ze wszystkich kątów i roznosząca dalej po firmie... to tyle w temacie.

Inna

Komentarz trafiony w 10.???? Nic dodać nic ująć.

Bony świąteczne i dofinansowanie do wczasów, ale mimo to nie polecam tu pracować ze względu właśnie na atmosferę.

Tak , teraz została wprowadzona premia kwartalna 900 brutto za chodzenie do pracy .

Szoknięty

Tak, ale przez 3 miesiące nie możesz opuścić jednego dnia w pracy czy jesteś chory, czy dziecko chore, super ważna sprawa do załatwienia, chcesz oddać krew potrzebującym, nie nie nie, ale, żeby ich tak pokarało za ich pazerstwo i tych co biorą w tym udział AMEN.

@Szoknięty

A kto ci broni z urlopu korzystać, od kiedy na ważne sprawy bierze się zwolnienie od lekarza? Bardzo dobrze , że tak zrobili skorzystają uczciwie chodzący do pracy, a nieroby powinni mieć jeszcze obcięte z podstawy. Bardzo dobrze, popieram. Nieroby nic nie powinni dostać. Amen

kandydat

a jaka stawka na start ?

@kandydat

Polak na umowie ma 11.50 netto a Ukrainiec 12 netto (18,30 brutto)

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w KRAT-MET Sp.J.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Paula

Daj sobie spokój z praca tam. Oni ciagle szukają ludzi do pracy ( patrz ogłoszenia olx). Co to za firma, w której ciagle zmieniają się pracownicy? To chyba o czymś świadczy, prawda?

CV, rozmowa, rozmowa, zatrudnienie. 3 etapy.

marek

Chciałem przełożyć termin spotkania w sprawie pracy. Powiedzieli, że oddzwonią i nie oddzwonili... Widocznie 'de facto' nikogo nie szukają. Jeśli w ten sam sposób traktują swoich pracowników to współczuję.

Zniesmaczony

Oddawać pieniądze (usunięte przez administratora)

Gonzo
@Zniesmaczony

Pozamykają ich za (usunięte przez administratora) kwestia czasu, a wtedy będzie się działo i może zaboleć hahaha

Byly pracownik i dobrze hehe
@Gonzo

Pany co to za akcja ??

Była klientka
@Gonzo

To ciekawe rozwiń temat

Jaki jest wkład kierownictwa KRAT-MET Sp.J. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Odeszło przez zarząd, czy przez własne błędy? Bo to duża różnica. Wielu pracowników odeszło przez błędy dyrekcji, a nie zarządu. Proszę nie ujmować zasług dyrekcji.

Wrrr

Szkoda tylko prezesa tej firmy ,który poświęcił wszystko na zbudowanie dobrze prosperującego zakładu .Zajął się powierzchownym wizerunkiem zakładu ,a od środka drąży firmę rak.Zarządzają nie kompetentni ludzie ,którzy wszystko ukrywają i tuszują przed prezesem żeby był zadowolony , a kryzys w firmie się pogłębia . Produkcja to już jest totalne (usunięte przez administratora)

Wow

Czyżby coś komuś nie pyklo? Posypało się?

Czy w tym roku ludzie dostali na Święta bony,jeśli tak to w jakiej wysokości. Z tego co słyszałem to coraz to gorzej w tej firmie. Wypłaty zamiast w górę to poszły w dół. Zastanawiam się nad pracą w KMT.

@Marek

Wypłaty bez zmian jak w zeszłym roku, bony także spore, tak samo jak rok temu. Jeżeli ktoś chce pracować to dostaje normalne wypłaty. Jeżeli ktoś ściemnia i jest na zwolnieniu co chwilę to normalne że wypłata marna, hak wszędzie.

Wisimitokolochuja

Nie chodzę na zwolnienia norma wyrabiana ponad stan a wypłata cięta

@Wisimitokolochuja

Po Twoim słownictwie widać, że kulturą nie grzeszysz, tak pewnie pracujesz pięknie jak się wyrażasz. Życzę Ci , abyś znalazł w końcu swoją wymarzoną, dobrze płatną pracę na miarę swoich wymagań i umiejętności. Jeżeli Ci nie pasuje to dlaczego się nie zwolnisz, daj pracować tym którzy są zadowoleni z pracy w tym zakładzie. Pozdrawiam Ps. Praca bardzo dobra i dobre zarobki jak na Słupsk.

A można dowiedzieć się dokładniej jakie są zarobki bez sobót ? Czyli ile tak na czysto do ręki a jeśli z sobotami i czy w ogóle jest możliwość dorobić sobie w soboty.

Zbigniew

Dobre zarobki buhaha w biedrze na kasie lepiej się zarabia ????????Ogólnie praca nie jest zła ale te kierownictwo. Zarobisz dobrze jak wchodzisz w (usunięte przez administratora) ogólnie nie polecam.

Jeremi

Każdy zarabia tyle na ile zapracuje a że firma jest dobra więc i wymaga zaangażowania czego pewne osoby nie chcą stosować.

Sylwia

@Może przyszły pracownik, dane kontaktowe do zakładu KRAT-MET znajdziesz na firmowej stronie internetowej, pod adresem: http://kmt.com.pl/pl/kontakt/. Myślę, że najlepiej będzie zadzwonić i upewnić się u źródła w jaki sposób najlepiej jest dostarczyć swoje cv. Jeżeli zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, to gorąco cię zachęcam, byś opisał później na forum swoje wrażenia. Każda relacja z pierwszej ręki jest na wagę złota dla osób, które będą brały udział w rekrutacji w przyszłości.

Dokładnie tak jest. Wiele osób ostatnio odeszło i właścicielowi powinno to dać do myślenia.

Nigdy wiecej

Dokładnie jest jak piszesz.

Ex pracownik

Dokładnie. Ego dyrekcji i kierowniczek wybujałe. Szkoda, ze nijak ma się do IQ i „posiadanych”umiejętności.

Zostaw merytoryczną opinię o KRAT-MET Sp.J. - Kobylnica

• Jak się pracuje w KRAT-MET Sp.J.?

Zobacz opinie na temat firmy KRAT-MET Sp.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KRAT-MET Sp.J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KRAT-MET Sp.J.?

Kandydaci do pracy w KRAT-MET Sp.J. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KRAT-MET Sp.J.