MPHASIS POLAND Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o MPHASIS POLAND Sp. z o.o.

ciekawska 2014-06-21 22:34:16
Witam,
Jestem zainteresowana pracą w tej firmie, dlatego chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca ?
Ile godzin dziennie się pracuje ? Ile wynosi wynagrodzenie ?
Jaka atmosfera panuje w pracy?
Bardzo proszę o szczerą i obiektywną odpowiedź,
Z góry dziękuję
gość 2014-09-06 03:22:05
Pracuję w tej firmie i jest w miarę ok. pracuje się 8 godzin i nie trzeba zostawać dłużej, chyba, że nadgodziny płatne albo do odbioru. Pensja to trochę powyżej średniej krajowej. Z minusów - niestety nie ma żadnych benefitów, ale z plusów - chyba wszyscy po roku dostają podwyżkę.
Zyle 2014-09-08 10:14:17
Witam, ja również chciałam zapytać o mPhasis we Wrocławiu, a dokładniej czy ktoś może napisać jak odbywa się rekrutacja? Nie można znaleźć żadnej strony na wrocławski rynek z ofertami pracy. Czy prowadzą rekrutację ukrytą przez agencje pośrednictwa pracy? Dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź.
ciekawska 2014-09-08 13:29:53
Wysyłasz mase papierów w języku polskim i angielskim, które idą do USA i do Bangladeszu .Rozwiązujesz tam jakieś 2 testy i rozmawiasz z kimś, kto tam pracuje.Potem czekasz na odpowiedź, a czy ja dostaniesz czy nie, to już indywidualna sprawa.
Mam nadzieję, że pomogłam
Zyle 2014-09-08 16:02:45
Dzięki za odpowiedź, bardzo pomocna, ale zrodziły się nowe pytania dzięki temu postowi:-). Co to jest ta masa papierów;-) CV + List motyw. czy jeszcze jakieś inne formularze z ich strony? I jakie testy to są, językowe, excel czy jeszcze jakieś inne psychologiczne teściki? Rozumiem, że przechodziłaś już przez to . A to czy przyjmą to wiadomo, że inna sprawa;-)
ciekawska 2014-09-09 14:07:21
Masa papierów to papiery, kwestionariusze, zaświadczenie o przetwarzaniu danych, zaświadczenie o niekaralności i masa innych w języku angielskim. Oni wysyłają połowę do USA i połowę do Bangladeszu. Dziwny system, ale prawdziwy.
Może ktoś, kto tam pracuje ma inne zdanie. Ja po wejściu zauważyłam 15-20 osob w jednym pokoju i zrozumiałam, że to jest jedno wielkie call center.
testy językowe na znajomość języka. psychologicznych nie było, ale była dosyć długa rozmowa z szefem, z paniami tam pracującymi i wypełnianie kolejnych papierów ( dane osobowe itd.)
Rozwiałam wątpliwości ? :)
Zyle 2014-09-09 14:38:34
Super, wielki dzięki. Aaale no właśnie, napisałaś, że wysyłasz dokumenty gdzieś tam ,a potem oni pchają dalej. To gdzieś tam to jest gdzie? Wiesz, to jest kolejna korporacja we Wrocławiu, gdzie ten "open space" jest dziwnie wychwalany, a prawda jest taka, że przy nim nie da się dobrze skupić bo człowiek czuje się obserwowany i podsłuchiwany mimochodem lub i nie z każdej strony ....niestety jest to w coraz większej liczbie firm w PL i nie tylko...chyba idzie to w tym kierunku. A szkoda, bo lepiej pracuje się w kilka osób (3) w jednym pokoju....to chyba taka oszczędność...ale o tym można się rozwodzić...;-) Tak czy inaczej widze tutaj sporo papierologi, tak jak to opisujesz. A dziwi mnie jeden fakt, że skoro jest to firma dość spora, zatrudniająca kilkaset osób jak przeczytałam gdzieś tam w necie, to nikt jakoś się nie wypowiada na temat tej firmy, ani negatywnie, ani pozytywnie, w porównaniu do np HP czy UPS. Zastanawia mnie to, czy jest na tyle ok i nie budzi takich emocji...czy są inne powody;-) tak czy inaczej, dzięki za jakiekolwiek info:-)
Kozak 2014-11-08 12:12:06
Mam masę znajomych, ktorzy pracuja tam z jezykiem holenderskim. Narzekaja na brak benefitow i szefa megalomana. Moje dwie kolezanki odeszly, bo podobno nie da sie tam dostac zaświadczenia do kredytu. Ogolnie firma chyba dobra na poczatek, ale nikt z moich znajomych nie wysiedział tam dluzej niz rok.
Zyle 2014-11-12 18:30:29
dzięki wielkie za przesłaną opinię. Tak to już jest z tymi korporacjami....
Lajla 2015-01-14 18:47:26
hej to prawda, że w tej firmie płacą na start 3 tys. złotych?
gość 2015-02-06 01:48:53
prawda. ale bez benefitów, bez zaświadczenia do kredytu za to z szefem megalomanem w pakiecie.
Ania 2015-05-23 23:33:18
netto czy brutto?
Iza 2015-11-03 21:15:56
Moge zaoytac o nazwisko tego megalomana? Iza
Iza 2015-11-04 10:42:07
Dziekuje serdecznie Pol. To prawda, moje pytanie bylo za bezposrednie. Dziekuje za odpowiedz, Iza
king 2016-02-15 23:00:40
Pracowałem i nie polecam. Menadżerka arogancka, jej zastępczyni taka sama.Skłócają zespoły, nastawiają ludzi przeciwko sobie. Szok. Brak szacunku dla pracownika. Szkoda nerwów na głupie babska i tyle. Brak benefitów, perspektyw. Firma dobra dla znających słabo język holenderski.
king 2016-02-15 23:01:28
Ania 2016-02-29 09:41:52
To prawda, firma płaci 3 tysiące ale na rękę (brutto wychodzi troche wiecej). Całkiem fajna firma na start, jeżeli chce się zdobyć jakieś doświadczenie, raczej nie na całe życie ;)
emek 2016-05-11 11:47:52
widocznie firma nie daje możliwości rozwoju wewnętrznego. W sumie uczysz się wiele, pozyskujesz nowe doświadczenie, informacje. Ale jak masz stać w miejscu, to zmiana zawsze będzie dobrym rozwiązaniem.
Zostaw swoją opinię o MPHASIS POLAND Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MPHASIS POLAND Sp. z o.o.