Opinie o Milko

Aktualność
Szanowni Państwo,
Dziękujemy za liczne opinie zwłaszcza te merytoryczne.
WIDZĄC PAŃSWA ZAINTERESOWANIE NASZĄ FIRMĄ , POSTANOWILIŚMY ZAZNACZYC SWOJĄ OBECNOŚĆ W SERWISIE GO WORK.PL

Cenimy sobie Państwa opinie i konstruktywną krytykę, z której postaramy się wyciągnąć wnioski.

Jesteśmy na rynku od ponad 30 lat współpracując z Firmami w Polsce jak również za granicą.
Nasza Firma zatrudnia pracowników w działach: handlowym, logistyki, zamówień i obsługi bezpośredniej Klienta przez naszych Kierowców.
Cenimy sobie pracowników, którzy rzetelnie podchodzą do wykonywania swoich zadań . Dbamy o ich rozwój i cenimy ich za profesjonalizm w wykonywaniu powierzonych zadań.

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.
Pozdrawiamy wszystkich użytkowników.
Xoxo Nowy wpis

Witam, Kochani, czy praca w milko jest trudna? Dostałam odpowiedź odnośnie stanowiska magazyniera także miło by bylo, gdyby ktoś powiedział w skrócie czy warto. Serdecznie proszę o normalne odpowiedzi bez sarkazmu tudzież złośliwości ????.

Jakie są mocne strony pracodawcy Milko?

O jakie zmiany pracy mogło komuś wcześniej chodzić? Mnie to ocena warunków z magazynu by interesowała, bo szukają właśnie kogoś do niego. Widnieje przy tym oznaczenie, że to praca od zaraz i nie wiem teraz czy to rotacja czy bardziej rozwój? z opisu wynika jeszcze ze to nocki od 21 do 4. Nie ma nadgodzin?

Anonim Nowy wpis

Rotacja. Jak się nie wyrobisz to zostajesz dłużej. Pozdrawiam.

Cypis

Witam jakie są zmiany pracy?

Czy pensja w Milko składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Specjalista Ds. Wsparcia Sprzedaży, ich ogłoszenie jest 3 kwietnia na GoWork.pl.

zzz

Oczywiście są dodatki. Na święta dostaniesz paczkę herbaty a jak dobrze pójdzie i zasłużysz to sama Pani prezes wyjdzie z biura uścisnąć Ci dłoń.

@zzz

Szanowny użytkowniku zzz, Twój sarkazm jest nie na miejscu, piszesz nieprawdę , nie herbata a dobre wino między innymi artykułami spożywczymi, które są niezbędne przed świętami. Paczki świąteczne, tudzież bony inne dodatki, są indywidualnym programem socjalnym w każdej Firmie. Jeśli dla ciebie sensem jest tylko praca dla paczek czy innych dodatków życzymy powodzenia. Pozdrawiamy, MILKO

Mari
@Milko

Czy jakieś inne benefity czy świadczenia socjalne firma oferuje? Co z dodatkami płacowymi, możliwością premii czy podwyżki? Jak te kwestie u państwa wyglądają? :)

Co się dzieje ze sklepem na Tysiąclecia 88?? Jest otwarty w kratkę...nie ma kiedy zrobic zakupów albo wyskoczyć na szybko jak czegoś zabraknie. Szkoda naprawdę bo takie osiedle duże i jeszcze sklepy zamknięte porażka

Iwona

No właśnie mnie też interesuje to stanowisko specjalisty ds. eksportu a widzę że jest tu drugi raz w ciągu kilku miesięcy. Jest to mimo wszystko zastanawiające ;) Piszą w ogłoszeniu o "specjalnej" premii od sprzedaży, trochę to brzmi jakby była jakaś super i poziom wyżej od takiej zwykłej prowizji - mam rację? Jak to działa?

@Iwona

Witamy serdecznie, Firma rozwija dział exportu i poszukuje osoby kompetentnej na to stanowisko, która potrafi nawiązywać kontakty z klientami przedstawiać ofertę , reprezentować Firmę na targach i sprawować opiekę nad Klientami. Jeśli znasz się na handlu, potrafisz sprzedawać to zapraszamy. Pozdrawiamy, HURTOWE CENTRUM NABIAŁU MILKO

Juju

Witam Czy znowu szukają do eksportu? Dlaczego? Ile brutto płacą pln podstawy ?

Jakie wartości są cenione w Milko?

Łzy? To już brzmi bardzo dramatycznie. Nie przesadzasz już za bardzo jednak? ;p

@Edyta

Iza kasuj sobie dalej niewygodne opinie na swój temat i tak cała firma wie jaka z ciebie s... a ????????????

@Edyta

Nawet mi cie nie żal tempa.....

joł

żadne

Katarzyna

Specjalista ds. sprzedaży w dziale exportu - czy oprócz stawki podanej w ogłoszeniu na to stanowisko pracownikom przysługują dodatkowo jakieś premie albo dodatki? Czy ta kwota to już maks tego, co można osiągnąć? Jeśli ktoś wie, proszę o odpowiedź.

Ss

Godziny pracy mieszczą się w przedziale 20:30-4:30, i 4:30 -12:30

Lapospolitas

Witam ile godzin w tygodniu się pracuje jako magazynier ?

@Lapospolitas

Witamy, pracujemy w 5 dni w tyg. po 8 godz. Pozdrawiamy, Milko

KlientSklepuMilkoTysiaclecie

Proszę bardzo wrocila Pani Beata z urlopu i znowu pojawiła się cala (usunięte przez administratora) pod sklepem! Moje dziecko bało się wejść do sklepu po loda!!! Koniec tego dobrego zgłaszam sprawę na policję i innych służb!!!!

@KlientSklepuMilkoTysiaclecie

Można spytać o co konkretnie chodzi, bo chyba w temacie nie jestem?

Klientka
@KlientSklepuMilkoTysiaclecie

Nie wierzę w to co czytam, mój syn wchodzi tam bez żadnego problemu, jakby mógł to u Pani Beatki spędzał by czas i pomagał jej w sklepie. Przecież to nie wina Sprzedawczyni a przede wszystkim nie ma na to wpływu kto stoi pod sklepem. Jeśli komuś nie podoba się to kto stoi przed sklepem, zawsze może grzecznie poprosić żeby sobie poszedł. Od tego na pewno nie jest Pani Beatka. Dajcie spokój ludzie.

Dora
@KlientSklepuMilkoTysiaclecie

Nie rozumie co Pani pisze dlaczego Pani dziecko boi się wejść do sklepu ja często wchodzę do tego sklepu po wędlinę bo jest dobra i świeżą i nikt nigdy mnie tam źle nie potraktował ,ubliżył nie czuje zagrożenia wchodząc do sklepu .

KlientSklepuMilkoTysiaclecie
@Klientka

Oczywiście Pani syn moze i wchodzi bez problemu, ale nie kazde dziecko jest takie jak Pani syn. Proszę wziąć pod uwagę że moje dziecko może być nie śmiałe i bojaźliwe. A w szczególności gdy stoi grupa mężczyzn pod sklepem spożywających alkohol i używających wulgaryzmów co drugie słowo. I tak oczywiście Pani Beatą jest bardzo miła ale dla swoich. Nie daj Boże przerwie sie jej w paleniu papierosa to wzrokiem by zabiła jakby mogal. Tyle z mojej strony. Pozdrawiam wszystkich znajomych tej Pani którzy wypisują te wszystkie mile komentarze;)

Matka
@KlientSklepuMilkoTysiaclecie

Jeśli Pani dziecko jest nieśmiałe a jeszcze gorzej bojaźliwe to jak najszybciej pójść do psychologa najlepiej całą rodziną. Z tego co Pani pisze to dziecko żyje i wychowywane jest w rodzinie (usunięte przez administratora) W normalnych rodzinach dzieci nie są bojaźliwe. . Ekspedientka natomiast to nie jest policjant i nie odpowiada co się dzieje w obrębie sklepu.

ktoś

Proponuję zidentyfikować tych marnych pisarzy ,a później obowiązkowo skierować na badania psychiatryczne ,a niektórych jak np Pani podpisująca się jako Agnieszka wytoczyć proces sądowy .

@ktoś

Wiadomo kto to mógłby potencjalnie być? Bo propozycja dobra, takich rzeczy nie powinno się o nikim pisać, zwłaszcza pod publikę

Rocky

Ile jeszcze wartościowych osób Pani/sekretareczka /wykończy.Chyba już dosyć tego.Straszna kobieta , która myśli po tym jak sama siebie nominowała na panią dyrektor na kierowniczkę marketingu,kierowniczkę działu handlowego i sekretareczkę że wszystko jej wolno.Nic za co się zabierała samodzielnie jej nie wyszło dlatego kabluje i naciska na innych bo to jej najlepiej wychodź.

Seba
@Rocky

Ona się uspokoi jak szefostwo się do niej dobierze

Edward
@Rocky

W jaki sposób wykończy? Co tu takiego się dzieje?

Agnieszka
@Edward

Pani Izabela to osoba uzależniona od substancji psychoaktywnych i alkoholu . Z pewnością nie nadaje się do pełnienia ważniejszych funkcji w żadnej firmie . Dziwi mnie że nikt tego do tej pory nie zauważył . I nie są to słowa rzucane na wiatr i oczernianie nikogo - tylko czyste fakty . Pozdrawiam

@Agnieszka

Wpis dotyczący pracownika jest krzywdzący,pomawiający ,wynika z pełnionej funkcji kierowniczej.

Zadowolona klientka

Jestem klientką od wielu lat ,można powiedzieć że stała bo robię zakupy codziennie ,obie panie bardzo miłe i sympatyczne .Jeżeli nie ma akurat jakiegoś towaru w sklepie to bardzo chętnie zamawiają nawet na konkretny dzień.Coraz rzadziej się spotyka tak miły i uprzejmy personel .pozdrawiam serdecznie .

Zainteresowana

Czytam komentarze na temat Pani Beaty ze sklepu 88 i zastanawiam się czy to jakaś nagonka na nią? Nie rozumiem oczerniania Tej Pani. Jest to miła kobieta. A jeśli ludziom przeszkadza towarzystwo pod sklepem to niech dzwonią na policję. Przecież Pani Beata jest ekspedientką a nie ochraniarzem.

Sąsiadka

Sklep w "88" super sprawa. Panie które pracują bardzo mile o spatyczne. Syn musi codziennie odwiedzić sklep chociażby tylko po loda lub chipsy. Pozdrawiam Panie ze sklepu.

N-N

Jeszcze takiej głupoty nie slyszsla aby dziecko bało się wejść do sklepu. Moje dzieci tam chadza bardzo często i sa zadowolone. Chodnik przy sklepie to nie jest teren prywatny więc moze tam stać nawet 30 osób i pani Beatą nie ma prawa im zwrócić uwagi. Zawsze zostaję miło obsłużona w tym sklepie. Ludzie k.... nudzi wam się. Spójrzcie na siebie.

ALEKSANDRA

Czy firma Milko jest właścicielem sklepu spożywczego w bloku na ulicy Tysiaclecia 88 katowice ??

@ALEKSANDRA

tak

Janusz
@ja

A wiesz czy przyjmują tam nowych pracowników? Bo z komentarzy niewiele się można dowiedzieć poza personalnymi przepychankami. Powiesz mi coś o warunkach?

Zostaw merytoryczną opinię o Milko - Katowice

• Jak się pracuje w Milko?

Zobacz opinie na temat firmy Milko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Milko?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Milko?

Kandydaci do pracy w Milko napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.