brak logo

Polcom Sp. z o.o.

Skawina

Opinie o Polcom Sp. z o.o.

anonim 2013-02-17 16:10
zgadzam się z przedmówcą, polcom to tylko koneksje z dużymi firmami i nic poza tym, panuje tam okropna korporacyjna atmosfera, w dodatku środowisko bardzo hermetyczne, jak ktoś nie lubi korporacji, to będzie czuł się tam nieswój.
21
anonim 2014-07-22 10:27
NIE POLECAM JAKO MIEJSCE PRACY !!!
6
anonim2 2014-07-23 14:33
anonim dlaczego nie polecasz?
1
Miroo 2015-04-10 23:46
Konkretnie ktoś wie jakie zarobki są w tej firmie dla operatorów bo w ogłoszeniu podali min krajowe czy jest aż tak źle?? Taka nędza?? Bo za tyle to chyba praktykanta szukają.
Natalia Gawłowska 2015-04-17 16:35
Dzień dobry

Odpowiadając na pytanie, wynagrodzenie jest zależne posiadanego doświadczenia i kompetencji. Polcom szyci się niską rotacją pracowników co - mam taką nadzieję - bezpośrednio świadczy o zadowoleniu z wynagrodzenia, rozwoju osobowego i komfortu pracy u nas. Zapraszam do złożenia aplikacji i spotkania z nami, będzie Pan miał okazję wyrobić sobie swoją opinię.

Pozdrawiam serdecznie
Natalia Gawłowska
11
Qlimax 2016-01-15 14:21
Zarobki operatora śmieszne(naprawdę najniższa krajowa)... Jedynie premie ratują sprawę ale na początku nie ma szans na uzyskanie premii.
1
Natalia 2016-06-24 15:39
@edfr napisz na nasz adres podany na stronie i zostaw kontakt do siebie powołując się na mnie - odezwiemy się do Ciebie kiedy otworzymy rekrutację na to stanowisko i będziesz mógł spróbować swoich sił :) Pozdrawiam Natalia Gawłowska
2
er 2016-06-25 22:09
@edrf bardzo dziękuję pani Natalio, bardzo doceniam ludzie podejścia pani i firmy do mnie, nawet w takim miejscu internetowym jak tutaj. szacunek dla was
3
Agnieszka 2017-04-26 12:38
Zainteresowani pracą w Polcom Sp. z o.o.? Na stronie internetowej firmy znajdziecie aktualne oferty pracy: http://www.polcom.com.pl/kariera/praca oraz oferty praktyk: http://www.polcom.com.pl/kariera/praktyki
Inżynier 2017-05-10 13:47
Szkoda tylko ze nie odpowiadają po rozmowach czy się zakwalifikowało czy tez nie, firmy szanujące ludzi jak i siebie informują o procesach rekrutacji poza tym po usłyszeniu że się chcę zarabiać minimum średnią krajową napotkamy na ironiczne uśmiechy ze strony rekrutujących. Sądząc po wyglądzie i ubiorze tych Państwa chyba o takiej kwocie rekrutujący mogą tylko pomarzyć a przecież nikt ceniący siebie za mniej nie będzie pracował ,powodzenia .
3
Natalia 2017-05-15 12:35
"Inżynier" czy mógłbyś napisać kiedy byłeś na rozmowie u nas? Pytam, bo bardzo możliwe, że rekrutacja jest nadal w toku i dlatego nie dostałeś jeszcze żadnej odpowiedzi, bo z reguły wysyłamy odpowiedzi zwrotne do Kandydatów z informacją o wyniku rekrutacji.

Równocześnie prowadzimy kilka rekrutacji, a sam proces wyboru Kandydatów jest u nas nieco wydłużony, ponieważ jako data center mamy rozbudowane normy bezpieczeństwa i dokładnie sprawdzamy wszystkie aplikacje. Kiedy napiszesz mi, (najlepiej na maila: praca@polcom.com.pl) kiedy i na jakie stanowisko aplikowałeś, postaram się pomóc. Pozdrawiam, Natalia
3
Agnieszka 2017-08-31 10:39
@Natalia a mogłabyś powiedzieć dokładnie o całym procesie rekrutacji w Polcom? Jakie są etapy? Rozumiem, że firmie nie zdarza się nie dać odpowiedzi zwrotnej kandydatom. To bardzo dobra cecha, bo mało, który pracodawca decyduje się odpowiedzieć komuś kto nie został przyjęty.
1
Natalia 2017-09-01 18:36
@Agnieszka
Aktualnie proces rekrutacji u nas dzielimy na co najmniej dwa etapy ( choć wiele zależy od tego do którego z działów trwa rekrutacja :)

I etap – w postaci testów merytorycznych połączonych zwykle z indywidualną rozmową z kierownikiem zespołu do którego trwa rekrutacja - na tym etapie szczególnie ważna jest wiedza kandydata i jego doświadczenie

II etap – w postaci rozmowy z dyrektorem działu – do tego etapu zapraszamy wybranych kandydatów. W tym etapie głównie zależy nam na tym, żeby móc porozmawiać z Kandydatem i zobaczyć na ile będzie mógł dopasować się do całego zespołu.

To prawda, zawsze staramy się kontaktować ze wszystkimi kandydatami, którzy poświęcili swój czas na rozmowę z nami – zazwyczaj mailowo, za pośrednictwem Pracuj.pl lub telefonicznie. Jeżeli masz więcej pytań na temat procesu rekrutacji u nas śmiało pisz na adres: praca@polcom.com.pl
1
Agnieszka 2017-09-15 15:02
@Natalia dzięki za odpowiedź. Jesteś osobą odpowiedzialną za rekrutację w Polcom Sp. z o.o.? Może dasz jakieś rady osobom, które będą aplikować do Waszej firmy, żeby ograniczyć im sporo stresu?
Zostaw swoją opinię o Polcom Sp. z o.o. - Skawina
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polcom Sp. z o.o.