Polcom Sp. z o.o.

Skawina

Opinie o Polcom Sp. z o.o.

anonim 2013-02-17 16:10
zgadzam się z przedmówcą, polcom to tylko koneksje z dużymi firmami i nic poza tym, panuje tam okropna korporacyjna atmosfera, w dodatku środowisko bardzo hermetyczne, jak ktoś nie lubi korporacji, to będzie czuł się tam nieswój.
anonim 2014-07-22 10:27
NIE POLECAM JAKO MIEJSCE PRACY !!!
anonim2 2014-07-23 14:33
anonim dlaczego nie polecasz?
Miroo 2015-04-10 23:46
Konkretnie ktoś wie jakie zarobki są w tej firmie dla operatorów bo w ogłoszeniu podali min krajowe czy jest aż tak źle?? Taka nędza?? Bo za tyle to chyba praktykanta szukają.
Natalia Gawłowska 2015-04-17 16:35
Dzień dobry

Odpowiadając na pytanie, wynagrodzenie jest zależne posiadanego doświadczenia i kompetencji. Polcom szyci się niską rotacją pracowników co - mam taką nadzieję - bezpośrednio świadczy o zadowoleniu z wynagrodzenia, rozwoju osobowego i komfortu pracy u nas. Zapraszam do złożenia aplikacji i spotkania z nami, będzie Pan miał okazję wyrobić sobie swoją opinię.

Pozdrawiam serdecznie
Natalia Gawłowska
Qlimax 2016-01-15 14:21
Zarobki operatora śmieszne(naprawdę najniższa krajowa)... Jedynie premie ratują sprawę ale na początku nie ma szans na uzyskanie premii.
Natalia 2016-06-24 15:39
@edfr napisz na nasz adres podany na stronie i zostaw kontakt do siebie powołując się na mnie - odezwiemy się do Ciebie kiedy otworzymy rekrutację na to stanowisko i będziesz mógł spróbować swoich sił :) Pozdrawiam Natalia Gawłowska
er 2016-06-25 22:09
@edrf bardzo dziękuję pani Natalio, bardzo doceniam ludzie podejścia pani i firmy do mnie, nawet w takim miejscu internetowym jak tutaj. szacunek dla was
Agnieszka 2017-04-26 12:38
Zainteresowani pracą w Polcom Sp. z o.o.? Na stronie internetowej firmy znajdziecie aktualne oferty pracy: http://www.polcom.com.pl/kariera/praca oraz oferty praktyk: http://www.polcom.com.pl/kariera/praktyki
Zostaw swoją opinię o Polcom Sp. z o.o. - Skawina
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polcom Sp. z o.o.