Enbra Polska Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Enbra Polska Sp. z o.o.

admin 2015-07-31 11:25:04
Jak wygląda zatrudnienie w firmie Enbra Polska Sp. z o.o. ? Jest to praca na pełen etat czy można mieć elastyczny czas pracy? Czekamy na Twoją opinię!
mcc 2016-01-09 22:14:21
super robota :)
by 2016-03-30 11:53:41
firma uduś, bez żadnego pomysłu na działalność, brak szacunku do ludzi, zwalniają jak zaczniesz dużo zarabiać
tyu 2016-04-07 21:10:28
Możesz coś więcej opowiedzieć - mam zamiar aplikować do nich.
loock 2016-06-20 13:32:07
jeżeli ktoś godnie pracować - to niech mocno przemyśli swoją decyzję - firemka z aspiracjami na korporacje: obiecać, wyzyskać, zabrać, wyrzucić - to potrafią najlepiej - zgnilizna i kumoterstwo !!!
SUN 2016-09-06 10:25:55
Nareszcie firma, gdzie istnieje uczciwy klimat i rownosc dla wszystkich... Ale nie bywalo tak zawsze... Bylo wielkie sprzatanie i chyba sie udalo!!! Polecam !!!
30 2016-09-06 23:04:15
co to znaczy konkretnie w twoim słowniku pojęć 'uczciwy klimat"? wolę wiedzieć bo zamierzam zatrudnić się u was w firmie w wielkopolskim województwie jako przedstawiciel handlowy, wiem że rekrutacje ruszyły w maju i mam nadzieję że jeszcze gdzieś siuę miejsca znajdzie dla mnie
Zostaw swoją opinię o Enbra Polska Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Enbra Polska Sp. z o.o.