Opinie o Dre w Gronowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Dre. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dre o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dre w Gronowo

Z3

Macie pincet na święta?

Nikita
@Z3

Ma być 400 na sodexo

XYZ

Przedstawię sytuacje: Są 2 zmiany dwóch operatorów 1zm Zrobiony wielki(usunięte przez administratora)i bo mu nie wychodzi to ciagle tłumaczenia się na coś 2zm Poprawione rzeczy po tamtej zmianie zrobione swoje i zaczęte już następny dzień Różnica przynajmniej x2 z ilością materiału i jakości Pytając się brygadzisty o dodatek itp dostajemy odpowiedz: Kierownik nie rozdaje pieniędzy i sami sobie nie mogą dołożyć to nam tym bardziej . Motywacja do dalszej pracy spada, a tłumaczenie się, że ten drugi nie ma całej premii to mi koło (usunięte przez administratora) lata

Taki Mamy Klimat
@XYZ

U cfanego jest to samo jedna zmiana biegają sraią się starają a druga ma większe plecy u majstra ale taki Mamy Klimat potrafią tylko (usunięte przez administratora) premie (usunięte przez administratora) to potrafi i robi najlepiej K. J.

Talon

Kto wie czy będzie doładowanie karty na święta?

Człowiek

Kiedy podwyżka? Nie ma co płakać ze pandemia bo produkujemy normalnie to powinna być!

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dre? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Pracownik z4

Chodzą ploty że w kwietniu ma być postojowe do maja ktoś wie coś więcej?

Johan
@Pracownik z4

Nie prawda 3 zmiana się szykuje, panowie ogień na stołach widzę mazaki niech płoną

Seba
@Johan

Nie polecam magazynu ościeżnic Paweł z sieki strasznie nowych nagaduje jak tu źle i jak mało się zarabia wytrzymałem niecały tydzień a codziennie mi gadal ze o sobotach moge zapomnieć straszny typ

Młody penczak
@Seba

No a jak soboty dla wybrańców coś ty chłopie myślał?! Chyba że kiełbaskę albo jajka wozisz królom magazynu to może się udać a na innych halach ponoć walutą są jabuszka

Grzesiek
@Młody penczak

To nie seler , nie pietruszka, To od Borka są jabłuszka!

Kundel cwanego

Przecież Sawik to jest stary ogon lata i biega do swojego wilczura próbujac go zapier. Dolic pytaniami na które sam nie zna odpowiedzi, z resztą po co jak przecież wystarczy strzelać z ucha i chować się po kiblach z telefonem, a potem milion telefonów o 15 jak już ludzie w domu siedzą, Łukasz słuchaj gdzie jest materiał dla Borka bo coś mało ułożyliśta

?!?
@Kundel cwanego

Halo halo jak byś skończył Zasadniczą Szewską Szkołę Zawodową w N. D Gdańskim też byś był taki. Firma nie wybiera firma dostaje takich jidiotów w prezencie od największego (usunięte przez administratora) w tej firmie zobacz na vvilczura i rudego 102 inteligencja jak ropa wylewa się im się kaskadami z czeluści ich zwojów mózgowych i wszystko niestety paruje w odchłań nieznaną co niestety udowadniają na i w każdym przypadku i zakręcie swoich nieudolnych decyzji które i tak podejmuje Twardo-Głowy Nasz Największy Mózg Człowiek Bez Którego Firma DRE by padła. Panie i Panowie Przedstawiam Wam Jedyny Niezastąpiony Naj - Wasz - Nasz - Człowiek Chodzaca Doskonałość Firmy Niestety Krzysztof J. jak janek jak by ktoś nie wiedział

Dzban

J znowu jańka udowodnił to że jest wykształconym ale jidiotom z chorym Ego które tylko wzrasta po przekroczeniu bram tego zakładu ale z małym panem wackiem który chyba często odmawia mu posłuszeństwa bo w domu żona niedoruszchana ale w pracy wariat i wszyscy wydynani ale zadowoleni i szczęśliwi

Zarobki jak na Elbląg i na faceta ( 2100zł na rękę przy 168godzinach w moim przypadku ) z 2 dzieci są takie sobie , starcza od 10-tego do 10-tego a nie raz nawet nie , zależy na jaką halę sie trafi można zarobić nawet mniej ,ale też i więcej .

Bubel
@pracownik

Na jaką hale na produkcji byś polecił.

!?!

Pana i firmy. Chciałem Pana zapytać czy Pan wie że nasz urlop który powinniśmy mieć z naszymi rodzinami dziećmi mamy w lutym marcu w listopadzie grudniu bo nie mamy innego wyboru i innego wyjścia czy naprawdę tak bogata firma nie może w jakiś inny sposób rozwiązać tego problemu z urlopami

Lechu
@!?!

Wiem i śmieje wam się w twarz razem z Krzysiem i Jarkiem hahaha biedaki dorabiajcie mnie dalej a ja w nagrodę dam wam po złotowce w tym roku

???
@Lechu

Pamiętaj że sprawiedliwość i ciebie dosięgnie niestety Pan Bóg nieruchliwy ale sprawiedliwy

A.P

Panie Kozioł zZ1 proszę kupic synusiowi budzik na zająca bo caly czas się spuznia do pracy

C. O
@A.P

I zainwestuj w słownik ortograficzny i sprawdz jak się pisze -" Spóźnia " Einsteinie

Szwagier

Kozioł nie unoś się tak tylko grzecznie zaparz wodę dla pana dziary

Takie małe zapytanie, a mianowicie chodzi o podwyżkę. Jeżeli najniższa krajowa poszła o 200 zł do góry, to czy my nie powinniśmy też mieć? Zawsze na początku roku coś było słychać o podwyżce a tu nic. Firma dobrze funkcjonuje, zamówienia są, więc pandemia nie może być chyba wymówką prawda?

Cierpliwy

Tak możesz być spokojny dostaniemy też po 200 pln podwyżki wszyscy to wszyscy sprawiedliwie firma uczciwa to i pracownicy zadowoleni.

Przyszły pracownik

Witam czy są w DRE w Gronowie górnym nocki ?

Grono konfidentów
@Przyszły pracownik

Ależ naturalnie jedynymi słowy nieźle się (usunięte przez administratora)przychodząc tu

No co ty
@Przyszły pracownik

Jakie nocki pracujemy tylko na jedną zmianę 6.00- 14.00 45 minut przerwy i zarabiamy po wszyscy po równo nie ma wyjątków czy stary czy młody a młodzi to czasem i więcej

@No co ty

Ale pytam serio z tymi nockami zarobki to tam każdego sprawa indywidualna

Sport
@Przyszły pracownik

Tak są, nie na wszystkich ale są. Zapewne będziesz miał

Morda

Kiedy podwyżka?

@Morda

Cześć w DRE gronowie górnym są nocki ?

A drom

W poniedziałek

Cierpliwy

Spokojnie panowie będzie po 200 pln dla każdego

Murzyn

Chyba normy haha

@Cierpliwy

Siema czy są nocki w gronowie górnym ?

@Przyszły pracownik

Tak są ale nie na każdym dziale.

Jasiu
@Przyszły pracownik

są nocki ... pewnie nie na wszystkich wydziałach - ale są

Skurdupel

Nudzi mi się!!! Napewno wszyscy wiedzą kto jest w wojsku szef i co sobą reprezentuje

Fakt

Panie Prezesie my też jesteśmy ludźmi mamy rodziny dzieci też chcemy żyć dlaczego Pan Pozwala na to że Krety n rządzi Pana Firmą???

Masssakra!!!

(usunięte przez administratora)gdzie jest Szef jak może pozwolić na to że ludzie którzy mają dzieci zamiast być z nimi we wakacje mają urlopy w lutym przecież to jest chore jak taka bogata firma pozwala na to że urlop mogę wziąć w lutym albo w listopadzie a nie z dziećmi albo dla dzieci. Gdzie Jest Szef Szefie my mamy rodziny tak jak Pan i dzieci i urlopy w lutym bo nie możemy mieć jak chcemy to jest chore masakra!!!

Dyzio

Panie, panowie jak w inteligentny inaczej sposób można napisać że będę was okrr.a.dal jeszcze bardziej i bardzo dbam o wasze zdrowie?? Napewno nie wiecie? No to jeden smutny pan z 5 wymyślił co następuje uwaga ❕ Z Powodu Ochrony Zdrowia, Spadku wydajność i Spadku Jakości Wykonywanej Pracy Od Dnia 07.12.2020 Na produkcji Drzwi płytowych Będzie Obowiązywać Poniższy Zapis ( a tak apropo mamy jakieś inne drzwi niż płytowe?? Może winylowe??) Ale to nie ważne uwaga poniższy zapis. Wobec Pracowników Używających Telefonów Komórkowych W czasie Pracy W Celach Innych Niż Służbowych Oraz W Razie Nagłych I Uzasadnionych Sytuacjach Życiowych, Zostaną Wyciągnięte Konsekwencje Dyscyplinarne. Koniec cytatu. Jest ok Niedługo janka wam postawi kible obok maszyn albo będzie mierzył czas jak idziecie do kibla bo to do tego zmierza i jep premie za długo śr aleś za długo puszczałeś kreta, bączka, srai szybciej bo jakość spada, nie patrz w telefon bo skurdupel dba o Twoje zdrowie. Masakra co wyprawia ten chory człowiek!!

Ciekawy
@Dyzio

Z tym robi się lipa, rozumiem że trzeba pracować bo za darmo nic nie ma, ale ludzie mamy XXI wiek. Zawsze jest alternatywa jak zacznie dziać się(usunięte przez administratora) Ludzie już się burzą bo robię dziś tu jutro tam a po jutrze jeszcze gdzie indziej, złe rozplanowanie pracy na porządku dziennym

Jasiu
@Dyzio

Dyziu jak pracujesz w tej firmie to powinieneś wiedzieć, że produkowane tam są też drzwi ramowe ... (na magazynie znajdziesz też szklane - ale to nie produkt D.R.E)

Szczupak

No wreszcie ktoś zrobił porządek z A. Samardakiewiczem Nerwy mu puściły z Łapami zaczął startować . Jak już z resztą nie pierwszy raz. Może wreszcie skończy się uprawianie wioskowej gangsterski na terenie zakładu i ciągłe ubliżanie innym członkom załogi. Panie Gębą na radzieckim testosteronie może ktoś wreszcie zrobi z panem porządek.

Janas
@Szczupak

A czy to prawda że za czasów swojej świetności potrafił swoją babę za włosy ciągnąć po ziemi?

Calvados

Gang Olsena na z1 ma się nadal świetnie, kojot lata jak kot z pęcherzem co drugi dzień testy robi i wszystko w kibel, gruby pseudonim masa po raz kolejny zaklinował się w szafce i zaprezentował jak połyka pento śląskiej bez przeżuwania bo kły mu stara na ganku schowała a naszemu adamosowi chyba telefon dziś padł bo widać było go chwile ze w robocie jest

Korba
@Calvados

Nie wiem nie ogarniam jak taki ktoś jak K. J bierz albo wybiera sobie takich największych sobie przydup.Asów ( czytaj jidjotóf) na swoją prawą rudą i lewą idjota kojota rękę. Nie wiem i nawet nie wyobrażam sobie jak SZEF wchodzi do biura i rozmawia z takimi kr.et.yn to za mało?! Ludzie na produkcji mają większe wykształcenie i doświadczenie niż dwa pajace którzy myślą że jak dostali trochę więcej władzy to urósło im coś w głowie!? Panowie Niestety Nie nic wam nie urósło Dalej Jesteście Bez żadnego wykształcenia żadnego doświadczenia Niestety. Rudy po prostu pod.pi.e.rrdalacz a wilk jidiota z przypadku do którego nawet cfany nie ma szacunku bo to widać słychać i czuć

Sosna
@Korba

Jankes stosuje przekaz myśli wobec nich jak stara im się coś przekazać. Hiena i miedziany myślą że rozumieją polecenie a on myśli ze bedzie to zrobione jak trzeba no i tutaj proces tego wielkiego myślenia się kończy ponieważ zazwyczaj po takich konsultacjach i tak spierdo.lą powierzona im robote, a w ostateczności i tak znajdą kozła ofiarnego w postaci szeregowego pracownika, który tak jak mówisz ma większą wiedzę i wykształcenie od nich np. Postawmy tezę że kończysz ogolniak wieczorowo jak sawik i wskakujesz na fotel brygadzisty na legendarnym z1. Czy to żart?!! zapytalby kierownik w poważnej firmie. Nie panie kierowniku tak się robi u nas w DRE! Nic nie wie i nie umie to fakt, ale za to jak podrecznikowo wali z ucha tutaj to się ceni i w sumie tylko to :)

Tragarz niewolnik

Na czwórce jajca jak 150, Johanes lata i szuka tarapata, grono konfidentów ma sie dobrze. Chłopaki organizują co tygodniowe zawody w strzelaniu z ucha na dywanie u johanesa. Miękki tak zarobiony czytaniem zwolnien ze szkoda gadać, na nic innego nie ma czasu taki chłop zarobiony

Zostaw merytoryczną opinię o Dre - Gronowo

• Jak się pracuje w Dre?

Zobacz opinie na temat firmy Dre tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 173.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dre?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 15 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 103 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dre
1.5/5 Na podstawie 1317 ocen.
  • Nefrytowa 4
    82-300 Gronowo