Opinie o Dre w Gronowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Dre. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dre o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dre w Gronowo

Braki

A może ktoś będzie zainteresowany co oznacza terminologia pt. Lewizna na z1? Jeżeli chciałby się kto dowiedzieć musiałby zapytać tamtejszych brygadzistów z panem wilkiem na czele, jak to się wali po 5 razy drzwi na tych samych numerach, żeby krzywe oko janka nie widziało ile bubla poszło. Polecam ciekawa lektura.

Ebe

Janek woli trzymać ćpunków i pijaków i awansować ich na "poważne" Stanowiska bo wie że będą się trzymać tej roboty jak małpa liny bo gdzie indziej będą mieli jak u tego czuba? Przecież nie pójdą do innej roboty bo by się pogubili i zaplątali całkiem. A tutaj można przyjść na bombie do pracy jak pan łukasz, czy tam pobrudzić nosa z panem borkiem i jeszcze zapłacą za to, to się nazywa złapać pana janka za rogi.

He he
@Ebe

Jaki pan taki Kram, albo najsłynniejsza powieść Orwella..?

@Ebe

Takie rzeczy już prezes by o tym wiedział.

Tadziu
@Rydzyk

Ale który ten z piły czy biurowca?:D Bo ten drugi jawnie nie ingeruje w życie podopiecznych jego szefów..

Zibi

Dokładnie. Tam nigdy nie było problemu.

To co się wyrabia na magazynie ościeżnic to się nadaje do Uwaga TVN,(usunięte przez administratora)praca za grosze ,8 godzin spacerowania z ciężką paczką na krzyżu ,i ciągle pretensje że za mało zrobione (usunięte przez administratora)

Alivia

Uwaga TVN to może nie ale Dorota was urządzi to na pewno

Bolo

Czy potrzebują do pracy słyszałem że są przyjęcia jaka płacą dobrze czy źle bo same negatywne opinie.

Dorota
@Bolo

Bolowi to (usunięte przez administratora)solić !!!! I zobaczysz co się będzie działo

Bubel

Na oscieznicah jest sajgon. Ciężką paczka (usunięte przez administratora) po całym magazynie w dodatku za parę groszy. Niestety nie polecam magazynu ościeżnic.

Czy to jest możliwe

Witam Panie panowie i wszyscy święci amen. Czy może wiecie czy to prawda że taki analfabeta ma zostać brygadzistą.? Panie szefie produkcji pytanie? Dlaczego bierze Pan takich ludzi z pierwszej łapanki, dlaczego bierze pan idio.tòw bez żadnego wykształcenia? na tak odpowiedzialne stanowisko? Przecież to jest mały cpunek. Dlaczego ci ludzie nie przechodzą żadnej selekcji żadnych rozmów kwalifikacyjnych? Niech pan go zaprowadzi do Szefa na rozmowę, i przedstawi i niech on opowie o sobie o swoim wykrztalceniu, doświadczeniu z ludźmi, przecież facet nie potrafi nawet pisać, Jak ktoś taki ma reprezentować taką firmę? jak ma zarządzać ludźmi jak to zwykły maluczki zakompleksiony człowieczek , tepy patrzący za rozumem??! Jak!? Jak?! Pytam no chyba że jabłka wystarczà?!?

@Bolo

10:01 @Gość Możesz liczyć na dwa siedemset potem dostaniesz podwyżkę ale mały skurdupel uwali ci premie i dostaniesz dwa siedemset potem dostaniesz premie ale cię zdegraduje i dostaniesz dwa siedemset taka jest sprawiedliwość w firmie rządzoną przez małego skurdupla 1

Rozkmina

Jak dać ludzomy dzień wolny który im się należy ale dać tak żeby ich okraşç? Cfany wymyślił. Niech robią po 10 godzin i się zwróci. Dzień wolny macie ale zap.erdalacie a Szef tylko parz y

Borek

Kiedyś było - Kredyt Masz.??? - Nie..! Dzieci Masz.?? - Nie!! To Pi.rdol To! .. A Teraz hm?!?... Wygląda To Tak.... Dzieci Masz? .. Nie!! Kredyt Masz!? TAK !! To Pod.perdalasz??!

Wilk

Wilk 19.06.2021 10:02 @?!? Wiem przecież że jestem (usunięte przez administratora) kretynem kto normalny nie da staremu pracownikowi dnia wolnego bo musi iść na pogrzeb szwagra no tylko ja bo muszę, robić przecież produkcję haha a moje decyzje? dajcie spokój przecież ja się wogole nie znam na zarządzaniu zasobem ludzkim, ale janek tak chciał no więc jestem tu teraz z wami nad wami, a sawik ciągle mi tam podskakuje i chce mnie uświadomić że się nie nadaje na to stanowisko, ale to chyba tak samo jak on na swoje więc problem sam się chyba rozwiązał? Bo o nadawaniu to on wie chyba najwięcej w tej firmiewfirmie, a co innego on by robił gdyby nie ta praca? Sprzedawałby pewnie truskawki w sezonie, albo wypioł by sranie gdzieś pod wiaduktem na obwodnicy, także sami widzicie że niezłe z nas asy z prasy

Magazyn jest ok . Produkcja bedzie robiła reklamacje. Za darmo nie chciał bym tego co robi DRE . A taka reklama .Dzwi na działkę .Niech pada deszcz bedziemy mieli soboty !@!!

BMW

Hmm zgadzam się z tym co mówisz wieszczu, taka jest prawda ile zaoferujesz od siebie tyle dostaniesz w zamian jeśli potrafisz otworzyć gembe w swoim imieniu i poprzeć to argumentami które mają odzwierciedlenie w tym co potrafisz i faktycznie ci to wychodzi i robisz prawie norme jeżeli już bawisz się na takim zestawie. Oczywiście jest to kwestia sporna ponieważ możesz się znać na czymś w dużym stopniu i potrafisz rozwiązywać problemy związane z poprawnym funkcjonowaniem maszyny, to jednak nie będziesz w stanie rozwiązać problemu który wystąpi gdy grono konfidentów wyczuje w tobie zagrożenie z tego tytułu że jednak wiesz więcej niż oni kiedykolwiek będą wiedzieć lub zwyczajnie twoja gemba im się nie spodobała od pierwszego wejrzenia, albo masz swoje zdanie i potrafisz się postawić. Niestety tak to już funkcjonuje w tej "firmie w firmie". Ale za przeproszeniem nie pierd0L głupot, że ty tam jakąś jakość wypuszczasz z maszyny bo 70% twojej normy to są poprawki które jadą ®ozjeb@ne i zasuwasz spocony jak łajdak byle cyferka na koniec zmiany ci się zgadzała, a potem wychodzisz pół godziny później z roboty bo była jazda do gwizdka żeby puścić 3 sztuki więcej a tu nagle wyciąg ci się zesr@ł i klapa dawaj biegniemy wyciągać ręcznie drzwi...dlatego właśnie śmieją się z takich zboczeń©ów jak ty kiedy oni opierają się o ramiaki i patrzą że ty jeszcze biegasz wokół tej zasranej maszyny. A opinie to sobie sam dałnie taką wyrobiłes robiąc z siebie takiego z@szczańca kiedy tylko widzisz janke bądź wilkańca.

K... O

@XYZ

Minimalna to 35 złotych operator

Xyz
@ZYX

Zmień lekarza bo twój cie (usunięte przez administratora) człowieku co ty bierzesz?

Yxz
@Xyz

Powiem tak. Ile sobie zarobisz i jaką stawkę będziesz miał to kwestia indywidualna. Jeden operator ma 25 drugi ma 33. Wszystko zależy od stanowiska, stopnia odpowiedzialności, stosunku do pracy i ludzi, zdrowia fizycznego i psychicznego. Ogólnie to większość patrzy na to ile ktoś ma a nie na to że sami mogli by mieć większą stawkę tylko wiesz co? Mówić jest łatwiej niż robić. Ci którzy robią dużo materiału i to w dobrej jakości są przez innych postrzegani tak że są głupi. Przykładowo pomocnik operatora jak musi skończyć przykładowo 5min później (w sensie sprzątanie) to już Ci zjebie opinie na pół zakładu jakby te 5 min go zbawiło. Zważając że i tak stoi ponad pół godziny po posprzątaniu oparty.

Krystian syn Adama
@Yxz

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dre? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Bubu

Panowie to kto jest wkoncu kierownikiem na Z3 ???????

Arek

Pozdrawiam wszystkich pracowników hali Z3 oraz Pana Kierownika Macieja wraz z resztą biura.Najlepsza brygada i wspaniali ludzie!

@Arek

Pozdrawiam wszystkich pracowników hali Z2 oraz Pana Kierownika Piotra wraz z resztą biura. Najlepsza brygada i wspaniali ludzie oraz Pana janka szefa naszego REPROBUSA niepowtarzalnego i jedynego Naszego, Najważniejszego, Ważniejszego od Szefa Jednego.

Jimmi
@Arek

Najlepsza brygada ostrego pierd..iecia i ten buc Jarosław CH. Co nie potrafi odpowiedzieć dzień dobry starszemu od siebie

Beka

Nie pozdrawiam (usunięte przez administratora), brygadzisty z magazynu ościeżnic. Siedzi cały dzień za monitorem i żre kanapki spoglądając ciągle w telefon. W momencie wylotu ludzi z pracy nagle przypomina mu się od czego jest. I udaje, że przejmuje się robotą, chłop struga UJ się kogo, a się nie nadaje na te stanowisko.. Nawet nie umiał wytłumaczyć jak działa skaner, tylko chłopaki pomagają sobie nawzajem haha

Bolo
@Beka

Na Z3 to samo z tą różnicą że jest 7 brygadzistów i kilku ich pomocników i duży nieład i brak przygotowania materiału do produkcji. (usunięte przez administratora)

Xextra
@Bolo

Na dwójce też nie jest lepiej, 102 lata jak batman nad firmą, nic mu nie wychodzi, z niczym się nie wyrabia, dużo buczy ale mało mleka daje, robi dużo szumu że dużo robi i za dużo ma do roboty ale nad wszystkim panuje ale niestety nie daje rady,(usunięte przez administratora) to nie wszystko trzeba mieć jeszcze mózg panie.

B. K

No tak! Jednego robi drugiego nie robi albo odwrotnie.

kcin
@Beka

jak tam stasek z toyoty rabotaje?

Magazyn

Groszek Górą!!!!! Jesteś tam Najlepszy!!!!! Mieki na groszku zawsze możesz podlegać

Co2

Gdy BmKi Krzyśki mają, ręki sobie nie podają, myśli pierwszy, jego Ego - Dzięki Mnie masz to " kolego". Myśli pierwszy chciwy, łasy, z kąd ten drugi ma tyle kasy? Pierwszy myśli wiem co zrobię. Nową brykę sobie kupię by mnie vvilku nie miał w d.pie. Zap.erdole kilka premii, może znòw się zazieleni.

Quattro
@Co2

Wziął bmke w gnojowicy teraz kierownika ćwiczy, a że ręki nie podają bo tak chu#je właśnie mają! Teraz chodzi napuszony, ale janek niewzruszony. Myśli jak się przypodobać i znów palca w du$pe schować. Wiedzę na ten temat ma sporą od jeb@nia premii janka jajca strasznie bolą. Ale ma też brygadzistow nikt nic niewie idzie w piz$du.

Bez sensu!
@Quattro

Bez sensu?

Danuta
@Co2

No super poeta z Ciebie :D A o co chodzi z tymi premiami, ty nie dostałeś?

Hehe
@Bez sensu!

Bez sensu to jest obecność sawika w robocie, bo ludzie bez niego doskonale wiedzą co robić tylko się krząta i wali z ucha, albo w kiblu koczuje. Zwyczajny statysta bez pojęcia o robocie tak jak jego (usunięte przez administratora)pupilek.

The-Bill
@Quattro

Quattro jesteś zwykłym (usunięte przez administratora) może potrafisz układać jakieś rymy jak się na. (usunięte przez administratora) które do końca są bez sensu, i ci nie wychodzą, ale pracowałem z Panem (usunięte przez administratora)może nie jest zbyt mądry ale nie jest idiotą i pisanie twoje żeby się rymowało i było zabawnie to(usunięte przez administratora). Tu pytanie do ciebie panie Q. (usunięte przez administratora)czy czy masz rozum czy tylko mozg , czy potrafiłbyś naprawić tel. kom. zmienić wyświetlacz czy zrobić coś co kolwiek, czy tylko być zwykłym trolem bez mózgu, który potrafi rymować i się nie przejmować.

Billy Kid
@The-Bill

A kim Ty jesteś, żeby oceniać ludzi kto jaki iloraz inteligencji posiada nie za mądry, nie za głupi(usunięte przez administratora).Brzmi to jak jakaś trauma z dzieciństwa, ale pamiętaj że poznasz głupiego po czynach jego, a to co wyprawia ten oszołom daje jasne przesłanki ku temu, że jednak ma coś z garnkiem. Tak mogę sawikowi złożyć telefon naprawić szybkę, bo od tego jak nakur$wia w pracy na nim ma prawo się zepsuć. (usunięte przez administratora)

Waldek

Nie polecam pracy w tej firmie. Szkoda czasu.

Nie polecam DRE. Po 3 miesiącach nie przedłużają umowy, Ponieważ jesteśmy "nie produktywni" gdzie od półtorej miesiąca magazyn ościeżnic stoi z powodu braku paczek. Kierownik to zwykły (usunięte przez administratora)i nie potrafi odezwać się do człowieka z szacunkiem, tylko woli czekać aż przyjdziesz się blaznic i prosić. Ogólnie kolka w to wbijam

Jolka

Witam. Nie wiem czy właściwy adres - ale poszukuję fachowca do montażu drzwi, systematyczne zlecenia na terenie elbląga. Zainteresowanych proszę o kontakt jolka.elblag@wp.pl.

Stanowczo odradzam, stawki śmieszne, nieadekwatne do wymagań. Brak możliwości rozwoju oraz szacunku do pracownika. Zakład podobny, do znanej firmy meblarskiej w Elblągu. Poczytajcie komentarze, jakie ameby tam pracują, które żyją tym forum, a nie mają godności, by się zwolnić :), sami wystawiają świadectwo o firmie, w której pracują. KATEGORYCZNIE odradzam chyba, że masz na czole wypisane niewolnik.

niewolnik
@Adam

Adamie albo rejczel AMEBO.!?! wróć może do swojej pasji szewskiej, bo twoja pasja bycia inteligentnym ci nie wychodzi ? nikt albo prawie nikt nie pisze o firmie która jest znana do podobnej firmy meblarskiej w Elblągu.. Ale raczej nie jest, ale Ty To napisałeś...? Ale o ludziach, przypadkowych ludziach, którym się wydaje że jak dostali trochę więcej niż inni to urosło im w głowie.? Adamie nie urósło i pokazujesz to prawie każdego dnia a pisząc to stawiasz kropkę nad I . Może ty miej godność i się zwolnij bo chowając się w kiblu albo po kątach albo wszędzie to ty wystawiasz świadectwo o firmie to ty ją dym dym, asz w każdą dziurę a skurd. upel ci b na to pozwala bo wiadomo gdzie trzymasz ( usuniete przez administratora)

Parówki Werk
@niewolnik

Więcej tych kropek nie mogłeś najeb*ć amebo? Zapraszam na lekcje języka polskiego.

Bracia Parobasy

Jeśli masz zamiar przyjąć się tu do orki pamiętaj o kilku ważnych kwestiach. Przede wszystkim nie używaj słowa urlop bo jest zakazane, z wyjątkiem wybrańców i zasłużonych, uważaj na to co i komu mówisz bo informacje trafiają do biura szybciej niż polecony, twój dodatek czy też premia uznaniowa zależy od nastroju i sympatii do twojej osoby, a bez tych paru groszy lub po odchudzaniiu np z dodatku czy pary procent premii pensja nie różni się niczym od tej na kasie w Lydlu a narobisz się jak wół.z biegiem czasu masz szansę na podwyżkę ale to tak pewne jak data końca świata. Przede wszystkim brak szacunku do pracowników gdziekolwiek byś nie trafił a opcji jest wiele od magazynów gdzie cały dzień dźwiganie do hali produkcyjnych gdzie gonitwa normy i nerwówka bo ile by nie było to i tak za mało. Nie polecam dla normalnych a jeśli twoim celem jest szybki awans metodą "na palca" to zapraszamy tutaj będzie ci jak w raju

M.SZ

Apel do brygadzistow lakierni z5 zacznijcie dawać dodatki za wykonywanie nie swojej pracy a nie tylko siedzicie na tych stołkach przed komputerem i udajecie że coś robicie nieroby

@M.SZ

Janek kiedyś mówił że tacy ludzie (usunięte przez administratora)firmę, widać że teraz priorytety mu się zmieniły. Tupet tej osoby i hipokryzja dotknęła już chyba sufitu, czekamy na więcej.

@Dre

Jeden z brygadzistów z prasy mówił że pan. J tak (usunięte przez administratora)prasą że nie chce nic robić i wszystko robi wolniej.

@Dre

Przychodzi człowiek do szefa produkcji że chciałby wrócić na swoje stanowisko pracy, szef mówi że jak się Panu nie podoba to niech się Pan zwolni, w takim razie człowiek się zwalnia może nie bezpośrednio ale pośrednio idzie do prezesa i prosi o przeniesienie na Pasłęk bo go tu nie chcą prezes obiecuje pomóc ale szef nie chce go pościć, choć przed chwilą kazał mu się zwolnić! Jak nazwać takiego człowieka,?

Rzep. P

Widać że janka ważniejsza od Prezesa, ciekawe kiedy zostanie prezesem, albp kto zrobi z tym tym porządek.?

Szwagier

Wilku nie martw się nas też krzysiek poniża, ale za to kamilek już wie jak się zachowywać na zebraniach po tym jak kiedyś otworzył jape i chciał powiedzieć coś mądrego. Wiesz trzeba wyciągnąć wnioski, walić z uszu i nie zadawać pytań.

Kolaska
@Szwagier

Janek myśli że ci co walą z ucha to jego ludzie, a tu się jednak janek myli, ci co najwięcej walą do ciebie na innych , to potem walą na ciebie bo jak ktoś wali to wali i nie tylko do ciebie (usunięte przez administratora) ale potem i na ciebie bo to choroba, kiedyś Ziółek, teraz sz. Pan (usunięte przez administratora)

%-)

To fakt janka ważniejsza od wszystkich szefów,, papieża Może janka na prezydenta ? Napewno naprawi ten chory kraj, bo jak nie on to kto, nie ma większego chorego, zakompleksionego, zodzieja z pasją.

Boro 8787

Panowie pytanko mam co do zarobków,mam znajomego co robi w Dre na produkcji,mowi ze zarabia ponad 4 tys a niby za samą sobote dostaje 400 zl,za takie zarobki aż kusi zeby tam pracować a jak wy uwazacie ?

Ciekawe
@Boro 8787

Raz że kłamie bo (usunięte przez administratora)Ci premie więc ta czwórka to na papierze tylko jest, a dwa to czy warto za 4 tys stracić zdrowie psychiczne?

@Boro 8787

Warto na Z 4 na montaż idź do Jochana super atmosfera jest spoko.

Crk.
@Boro 8787

Uważam, że da się tyle zarobić, jeśli pracuje tam długo i jest operatorem, ale nie warto dla zdrowia psychicznego, tak jak już ktoś wyżej napisał, te pieniądze nie są warte tego, a atmosfera na Z4 jest (usunięte przez administratora), kierownik z Z4 na pewno nie jest w porządku.

Niestety
@Crk.

Na legendarnej z1 jest dopiero (usunięte przez administratora) aczkolwiek na z4 też nie jest kolorowo bo ze stoperami potrafią biegać a kamery pod nadzorem jak w big brother i co chwila wezwania do pokoju wielkiego brata.

nick

4 tys za dwa miesiące

Tarara

Szczera prawda co mawiają że Adama w du&pe dźgają. To przysłowie nie jest głupie Adam grzebie palcem w janka du#pie. Każda świnia wie w oborze co jej Adam zrobić może.

@Tarara

Iść do prezesa niech robi porządek ,nikt tam was nie trzyma kiedy ja pracowałem też darlismy koty z Jarkiem na Z4 .Dużo ludzi się zwolniło bo DRE teraz nie jest konkurencyjna firma do pracy.

Janek

Wszystkiego najlepszego grzesiu z okazji światowego dnia jabłek! Oby plon był owocny niczym twoja kariera

Bum bum
@Janek

Wolę Grześka niż łysego już pokazał że jest lepszy od najlepszego, najmądrzejszego fakt (usunięte przez administratora) mnie kilka razy ale facet ogarnia chociaż wszystko, a nie jak ten (usunięte przez administratora)

Obserwator gowork

Panowie (usunięte przez administratora) jesteście. Cały czas narzekacie, dotychczas na zarobki/ jak już dostaliście dobrą podwyżkę to teraz dalej wymyślacie powody do narzekań: a to wymyślacie że kolejna podwyżka będzie za 5 lat a to że ktoś zarabia więcej.

Zizi

Chyba obserwator sawik

Savik
@Obserwator gowork

Jeżeli ty możesz i piszesz że jesteś zadowolony, to dlaczego kwestionujesz i podważasz zdanie tych których janek okřàðå i okřãðľ bez mrugnięcia oka i bez podania sensownych argumentów, facet jest mściwy nie toleruje ludzi myślących i ludzi którzy mają swoje zdanie, jemu są potrzebni ludzie którzy wykonują jego rozkazy a myślenie zostawcie w domu jak wam żona pozwoli jeżeli macie żonę

Jabłecznik
@Savik

A Ty jesteś z siebie zadowolony jak lecisz do krzysia i opowiadasz niestworzone rzeczy na temat pracowników? Ktory kolejny do odstrzału?

UBER
@Savik

W tej firmie lepiej nie myśleć tu myślenie się nie opłaca, ludzie którzy myślą są gnojéńı ökř@ð@ńï przez pana krzysia tu bardziej się opłaca po&pïeř&@lać i z nim trzymać i dawać mu düpę

Uj3k

Chciałem kiedyś być sternikiem lecz to wilk jest kierownikiem, trochę to nie sprawiedliwie (. I teraz. konkurs. co usunął administrator. ) Tylko nie obrażajcie.małego krzysia bo on ma już naprawdę dosyć .

SOS
@Savik

No pan savik zaczął już nawet grozić ludziom. To że premii nie będzie nie przez miesiąc, nie przez dwa miesiące, ale przez pół roku!!!

Nr. O
@Obserwator gowork

Chyba ty dostałeś dobrą podwyżkę, powoli ludzie się dowiadują kto ile dostał a kogo pan z pasją wydym@ľ, janek robi co chce w tej firmie chyba jest już ważniejszy od wszystkich szefów.

Kghm
@Nr. O

Janek to zwykła k.. rwa niby go nie ma a dalej okr@d@ uczciwie pracujących ludzi oby kiedyś to się odwróciło.

A. S. F.

@J B

Niech walczą niech walczą

Renner
@J B

Nijak się ima do zachłanności pana co ma łep jak żarówka

Zostaw merytoryczną opinię o Dre - Gronowo

• Jak się pracuje w Dre?

Zobacz opinie na temat firmy Dre tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 173.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dre?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 160, z czego 15 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 103 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dre
1.5/5 Na podstawie 1317 ocen.
  • Nefrytowa 4
    82-300 Gronowo