Górażdże Beton Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Górażdże Beton Sp. z o.o.

Yo 2011-03-29 08:03:45
Wszysko jest w porządku, tylko jakaś podwyżka by się przydała!
inna 2012-12-14 20:11:12
rok 2013 bedzie rokiem duzych zmian w Górazdze beton - na gorsze :(
inna 2015-10-17 14:04:57
W tej firmie jest tak, ze Nowy pracownik dostaje lepsza kase niz stary dlugoletni pracownik. Mam nadzieje ze Pan E.J zrobi porzadek w tej firmie na lepsze.
pracownik 2015-11-27 09:08:50
do fifi - Kiedyś też naiwnie sądziłem, że firma z Niemiec musi mieć porządek na tip top. Niestety, realia są inne. Zresztą w Polsce ton nadają polscy przełożeni, a ci mają pracownika za trash. Ciekawe, skąd wziąłeś opinię, że wydają się być wzorową firmą? Z filmików na youtube dla studentów? Poczekaj, aż się tam zatrudnisz i popracujesz kilka lat. Perspektywa zmieni ci się na pewno, tak jak mnie. Pozdrawiam naiwnych studentów.
inna 2015-11-28 17:07:20
w tej firmie tak naprawde to niewiesz co cie czeka. Nie wiem kto wymyslil Nową struktrę w Betonach ale niewyglada to dobrze z tego co widze to szykuje sie rewolucja- zwolnienia. Na gorze niewiedza jakie poniosą konsekwencje głupiego pomyslu i ile na tym stracą. i wtedy powiem a nie mowiłem...
ewelinka 2016-05-21 17:32:18
a wiesz więcej coś @drufik o tym tych stazach? w sensie na jakich stanowiskach p[racy się one odbywają i na jakich zasadach dostaje się wynagrodzenie. a co oni wspólnego mają z BT TopBeton Sp. z o.o. i BT Poznań Sp. z o.o?
Zostaw swoją opinię o Górażdże Beton Sp. z o.o. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Górażdże Beton Sp. z o.o.