SUPER SOFA

Łomianki

Opinie o SUPER SOFA

Kris 2013-06-03 07:51:28
Najgorsza firma pod słońcem, nie uwzględniają reklamacji, są aroganccy, zawsze powiedzą, że to z winy kupującego jakąs usterka powstała mimo iż np. kanapa zapadała się przy zakupie. NIE KUPUJCIE U NICH!!!!
Maja drogie meble i bublowate, niby to ze skory a to podróba!
[usunięte przez moderatora]!!!!
tomes 2013-11-26 03:21:59
ja jestem zadowolony:) bardzo dobra jakość
Siwiec 2013-12-04 17:13:19
kupiłem w tej firmie narożnik i łóżko. Mam meble juz ponad rok i z czystym sumieniem polecam firmę znajomym i rodzinie. Obsługa bardzo miła, pomocna. Sprzedawca z Łomianek Pan Bartek to prawdziwy fachowiec, potrafi doradzić, nie narzuca swojego zdania i nie naciąga na najdroższe warianty tylko szczerze i racjonalnie doradza. Oby więcej takich sklepów i takich sprzedawców.Pozdrawiam
Kaśka 2014-02-28 19:18:27
Bardzo fajne meble, mam lozko z tej firmy juz prawie dwa lata i moge polecic - swietny wyglad i jakosc. Bardzo mila i fachowa obsluga, lozko przyjechalo do mnie prosto do domu, nie musialam sie o nic martwic. Naprawde wszystkim polecam, za te pieniadze ciezko znalezc nowoczesne meble wysokiej klasy.
paproch 2014-12-20 20:02:30
kupiłem łózko z litego drewna za bardzo małe pieniądze a wygląda jak łózko za grube tysiące, przemiła obsługa zdecydowanie polecam
Viola 2015-01-30 17:15:57
Ponad dwa lata temu kupiłam w tej firmie rogówkę z eko skóry, trochę się bałam, że popęka, ale nic się nie stało. Używamy go codziennie, przeżył niejedną imprezę a wygląda jak nowy. Na wiosnę kupiłam też łóżko Super Sofa na wyprzedaży i jest super. Ja jestem zadowolona i wszystkim polecam.
andrzej 2015-04-15 20:04:32
Kupione telefonicznie po ustaleniach na podstawie aukcji internetowej łóżko za 2700zł pochodzące z ekspozycje sklepowej jakościowo bez zarzutu, ale jak się okazało gwinty (zrobione w drewnie) zostały zjechane przez nieumiejętny demontaż panów ze sklepu super-sofa. W związku z czym z problemem musiałem poradzić sobie sam, jako że po telefonie do sklepu dowiedziałem się, że to moja wina i moge napisać maila z prośbą o pomoc. To było przeszło dwa tygodnie temu. Podsumowując towar, jakość-w porządku; obsługa kompletnie niekompetentna, a szkoda.
Beras 2015-10-16 16:36:53
Kupinem narożnik MARE z funkcja do spania za ponad 5000 PLN. Czas oczekiwania na dostawę do domu zgodnie z zapewnieniem sprzedawcy w salonie w Sosnowcu to max 6 tygodni. Czekam już ponad 8 tygodni i nie wiem kiedy sofa dotrze. Dzwoniłem i pytałem ale pani w tonacji uśmiechu zapewnia ze sofa dotrze ale muszę uzbroić się w cierpliwość. Przykre ze inaczej zapewniają przed zakupem a inaczej dzieje się po zakupie.
Marek 2016-01-04 21:55:12
Kupiłem narożnik ponad rok temu, jestem zadowolony. Zamówiłem z tej firmy jeszcze łóżko czekałem ok. 4 tygodni. Meble są godne polecenia cena satysfakcjonująca. Gorąco polecam.
adam 2016-01-09 16:10:26
Uuu widze że bardzo zależy Panu na popsuciu wizerunku firmy! Brak kultury i chamstwo przemawia z Pana stony! Akurat meble z super sofy osobiście posiadam w 2 mieszkaniach ( sofa Db i lożko Swing) Przyvdistawie mebla nie otrzymalem listwy od lizka, ladnie mnie przeproszonoo, listwa po 2 dniach była u mnie i dostalem preparat do czyszczenia skóry! Taķże troszkę Pan przecholował! A jakość? Bez porównania
Andrzej 2016-01-10 18:39:00
Zawsze się taki znajdzie ,że mu nic nie pasuje. najlepiej niech sobie snopek słomy postawi w salonie.Ja tam użytkuje narożnik i łóżko z super sofy i jestem zadowolony. Pozdrawiam Andrzej
Maria 2016-01-11 15:55:42
Ja tam jestem zadowolona! Łóżko przepiękne i Pan z obsługi zaproponował, Nam świetny materac do tego łóżka! Teraz dopiero wiem co to komfort snu!
Gregor 2016-01-14 17:27:00
O samej firmie mogę, powiedzieć tyle, pracowałem jako kierowca przez 3 lata. Solida, wypłacalna z dobrym szefostwem. Paczki na święta i premie. Niestety nasze drogi się rozeszły ale może się jeszcze kiedyś zejdą :) Pozdrawiam Greg
Emil 2016-08-02 19:48:34
Meble maja bardzo ładne ale to nie idzie w parze z jakością . Jak tylko kończy sie gwarancja to mebel jest do wywalenia na śmietnik lub ponownego obicia. Po opini na FB blokują możliwość dodawania komentarzy co świadczy o samej firmie.
Propozycja obicia na nowo w zamian za usunięcie komentarza. Bede pisał na temat tej firmy na wszystkich możliwych forach. Im więcej ludzi przeczyta tym mam nadzieje mniej da sie oszukać.

Osoby zainteresowane szczegółami proszę o kontakt a prześle zdjęcia co sie z meblami dzieje i na to nie ma rady .

Pozdrawiam tych co sa zadowoleni albo jeszczenie wiedza ze kupili bubel
celina 2016-08-02 22:05:08
e tam, jedna osoba u mnie w rodzinie ma od nich komplet wypoczynkowy Cerutti 3+2+1 i jakoś nie narzeka, bardzo wytrzymały i elegancki, a ciekawi mnie ta promocja co jest teraz że rowery dają do mebli - jakiś konkret dacie?
Zostaw swoją opinię o SUPER SOFA - Łomianki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SUPER SOFA