Silliker Polska

Opinie o Silliker Polska

były pracownik 2009-10-02 20:49:26
firma jest ok, wadą może jest część kierownictwa, trudna w porozumieniu, ale poza tym ok. dynamizm, kultura.
cho 2010-10-21 15:16:41
jestem zaproszona na rozmowe do tej firmy .Jaka panuje atmos=fera pracy i jakie zarobki
sss 2010-11-03 02:28:06
i jak po rozmowie?
Siliker Polska 2011-05-17 11:18:36
I jak po rozmowie?? Mogłabyś się podzielić jak było??
kucharz 2012-10-05 10:42:25
nienawidze tej firmy jak i wiekszosc pracownikw gastronomi szukacje na sile zeby tylko cos znalez przez was uczciwi ludzie ktorzy ciezko pracuja bo na kuchni jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] niesamowity bardzo czesto przez wasze kontrole zegnaja sie z premiami tylko debile zatrudniaja sie u was wasi audytorzy sa beznadziejni wspolczuje ich rodzina
gary 2012-12-02 14:20:22
krótko mówiąc NIE POLECAM pracy w tej firmie!!! Jedna wielka obłuda i zakłamanie, czego oni to nie oferują pracownikom, w czym nie są pomocni, a co do czego przyjdzie to nie można na nikogo i na nic liczyć... Wielką wadą jest oczywiście część kierownictwa trudna w porozumieniu. Lepiej uważać na ludzi tam pracujących, bo "doniosą" co trzeba i komu trzeba.
Johny 2013-11-20 23:15:29
Pracowałem swego czasu w Silliker Holandia w Ede . Nie polecam firmy , donosicielstwo na każdy kroku ,poza tym powstała tam polska Mafia z dziwnymi regułami.Płacą zgodnie z tym co wypracujesz ale fakt jest jeden ,duża rotacja i niekompetentne kierownictwo .Firmę nie interesuje pracownik , ma on zapieprzać , ktokolwiek taM jedzie niech pamięta jedno ,POLAK POLAKOWI ZA GRANICA WILKIEM .
antek 2014-04-27 17:18:10
Silliker na swojej stronie ma jedną oferte pracy - Audytor, Konsultant, Szkoleniowiec, może wiecie jak tam z warunkami i atmosferą?
Patryk K. 2014-05-08 21:00:49
Nikt nic nie wie, bo mnie też zainteresowała ta oferta, ale aktualnych komentarzy niestety brak, a szkoda.
zainteresowana 2014-10-15 14:07:47
A jak wygląda praca w laboratorium na waryńskiego w Warszawie? jakie sa godziny pracy? Zmiany? płaca?
gościu 2015-01-07 22:49:16
myślę, że w najbliższym czasie nie ma szans na zatrudnienie
guest 2015-01-08 21:54:10
W laboratorium przed przyszłym pracownikiem stawiają wymagania Bóg wie jakie... magistry, języki, umiejętności praktyczne - jak już się okazuje, że wszystko masz to proponują:
-9zł brutto za godzinę
-nienormowany czas pracy polegający na tym, że dzień wcześniej do Ciebie dzwonią czy masz przyjść do pracy, czasem tydzień się nie odzywają. A jak już idziesz to nie wiesz czy na 2h czy na 12h!

Najgorsze warunki jakie widziałem, doświadczenie żasdne
gosteczka 2015-01-09 22:31:07
Guest przestań ściemniać !! nikt w tej firmie nie zarabia 9zł brutto, czas pracy jest normowany, z tymi telefonami to nie wiem co wymyśliłeś, bo praca dla każdego jest jednozmianowa i 8godzinna. I to chyba nic dziwnego że w XXI wieku chcą magistra do labu. Ja zmieniłam pracę bo miałam lepszą ofertę ale nie uważam że tam warunki są tragiczne.
Ania 2015-01-13 09:01:36
Hej, interesuje mnie praca na Waryńskiego w Warszawie, wiecie czy będą szukać nowych pracowników do laboratorium?
Arab 2015-01-14 11:31:17
Teraz szukaja specjalisty -prawo żywnościowe ale ciekawe czy te ogłoszenie to nie jest tylko aby było.
odp. 2015-03-03 12:51:57
Oferta pracy jest prawdopodobnie aktualna, bo ostatnio parę osób odeszło z tego stanowiska.
witch 2015-04-17 12:33:21
Zamian - kasę oferują baaaardzo niską a wymaganie kosmiczne. Jak chcesz robić za niewiele powyżej minimum krajowego to proszę bardzo :P
salwador 2015-06-09 11:57:13
Pracowałem tam pewien czas ale szybko zacząłem szukać innej pracy. Tak jak pisano wyżej - obluda wszędzie obłuda. Motto pracy : uśmiechaj się do wszystkich i na wszystkich donoś. I bron Boze nie rozmawiaj. Przez 8h najlepiej pracuj w milczeniu.
Pensja niska. Nie inwestują w pracowników.
Dyrektor chyba nie jest świadom jak funkcjonuje firma. Problemem jest chyba kierownictwo. Pracowałem już w kilku firmach i dawno nie widzialem czegoś takiego.
pja 2016-05-04 12:39:50
byłam na rozmowie na technika - firma beznadziejjna, kase proponuja żenująco małą ok 1500 na ręke! Poza tym sztab niezorganizowanych starych bab, do tego nieprzyjemnych! Nie dość że w międzyczasie kazali mi czekac ponad godzine nie wiadomo na co, to później stwierdzili że sie odezwą JAK COŚ. Żenada, nie polecam.
pja 2016-05-25 17:45:00
@dunia oceniam firmę po tym jakich ludzi tam zastałam i jak nieprofesjonalnie i bez szacunku podchodzą do czyjegoś czasu. Po prostu nie sądzę, że lepiej traktują pracowników.
de9r 2016-10-16 15:19:24
a to nibby co takiego jest twoim zdaniem tak nieprawidłowego w ich podejściu do czyjegoś czasu? czekam na konkretne argumenty przyjacielu bo przyznam szczerze że jakoś nie wierzę w takie straszenie tutaj takie
Zostaw swoją opinię o Silliker Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Silliker Polska