PERDJON F.H.U. KRZYSZTOF PERDJON

Szczecin

Opinie o PERDJON F.H.U. KRZYSZTOF PERDJON

Kacper 2013-02-22 07:50
Uwaga [usunięte przez moderatora] !!! Sprzedaje używane opony jako nowe i robi inne machloje i przekręty, nie przyjmuje reklamacji. OMIJAĆ !!! [usunięte przez moderatora]
czlowiek 2013-09-13 11:05
zgadza się to [usunięte przez moderatora] i do tego nie wypłaca pensji pracownikom!!!
Były klient 2016-04-07 08:29
Jeden z drozszych warsztatow w Szczecinie.Wlasciciel to zlodziej i partacz.OMIJAC!!!!!!!
wierzycielkajedna 2016-11-07 17:00
Zamierzam obserwować tę stronę. Odradzam też pożyczanie temu Panu pieniędzy.Nie odda z własnej woli, a egzekucja przez komornika jest raczej wątpliwa.Niestety, po ojcu odziedziczył warsztat, ale nie uczciwość.
Piter 2017-05-10 10:38
KTO MOŻE NIECH OMIJA TĄ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM
Stanowczo odradzam tą firmę gdyż wymieniłem u nich opony lecz okazało się że są źle wyważone. Pojechałem więc z reklamacją. Pan Krzysztof powiedział że przy wymianie opon może coś się przesunąć i zlecił pracownikom sprawdzenie wszystkich kół. Jakie było moje zdumienie że po wykonaniu prac zażądano ode mnie zapłaty za usługę która była wykonana w ramach reklamacji (prze przystąpieniem do pracy Pan Krzysztof nie wspomniał że nie przyjmuje reklamacji i że usługa będzie płatna). Nie chcę używać oczywistych słów określających działanie tej firmy mogę tylko że zostałem oszukany.
PS
Przy wymianie opon była kolejka do drugiej firmy która jest obok. Ja wymianę dokonałem bez kolejki gdyż jej nie było i nie wiedziałem dlaczego tak jest. Teraz już wiem i radzę wszystkim klientom nie wykonywania prac w tym zakładzie.
Zostaw swoją opinię o PERDJON F.H.U. KRZYSZTOF PERDJON - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PERDJON F.H.U. KRZYSZTOF PERDJON