Opinie o ZBILEX S.C. Z. Sajdok - Ł. Sajdok w Świerklany Górne

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie ZBILEX S.C. Z. Sajdok - Ł. Sajdok. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ZBILEX S.C. Z. Sajdok - Ł. Sajdok o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZBILEX S.C. Z. Sajdok - Ł. Sajdok w Świerklany Górne

Roman

Witam jestem doświadczonym tokarzem i frezerem , pracowałem w tej firmie przez 3 miesiące na maszynach manualnych, praca jak praca nie była najgorsza jednak zrezygnowałem gdyż nie do zniesienia jest to, że szef wie wszystko lepiej i albo robisz jak On chce co nie zawsze jest dobre albo się czepia o wszystko. Co do wypłat to są na czas jednak po miesiącu miałem mieć zwiększoną stawkę, a było to przeciągane i zanim się doczekałem to zrezygnowałem.

Msrk Nowy wpis
@Roman

To jest brat mojego Taty oni nie widzą swej pychy.

Mariusz Nowy wpis

A praktykanci maja dobre stawki?

Tud 50 Nowy wpis
@Mariusz

Stawki jak tam pracowałem to takie sobie były. Tylko jak tam pracowałem to bardzo duża rotacja była przez wiecznie niezadowolonego Zbycha ehh szkoda gadać

Wilczek Nowy wpis

Ogólnie nie polecam w większości pracują na przestarzałych maszynach(usunięte przez administratora)większość rzeczy wraz z obsługą cnc robią praktykanci(usunięte przez administratora)

Jurek

Jak sprawa wyglada na dzień dzisiejszy? Płacą jak należy?

Firma ZBILEX S.C. Z. Sajdok - Ł. Sajdok poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
młody

Witam pracowałem tam kiedyś i wcale nie jest tak źle jak pisze człowiek powyżej jesli jest sie sumiennym i pracowitym wiadomo wymagania są jak wszędzie.Moim zdaniem jeśli sie komuś nie chce to zawsze będzie mu źle i wszystko będzie przeszkadzało

Zawiedziony

Dużo obiecują, mydlą oczy: że mogą mieć dużo zamówień i potrzebują do pracy, że chcą uruchamiać drugą zmianę, jednak potem okazuje się że na myśleniu się kończy,a zapewnienia nie mają żadnego pokrycia z rzeczywistością i kończy się na zwodzeniu.... (usunięte przez administratora)ludzi traktuje jak śmieci, wieczne pretensje(usunięte przez administratora) o wszystko , wiecznie (usunięte przez administratora)nic nie pasuje. (usunięte przez administratora) Radzę trzymać się od tej Firmy z daleka !

Zostaw merytoryczną opinię o ZBILEX S.C. Z. Sajdok - Ł. Sajdok - Świerklany Górne

ZBILEX S.C. Z. Sajdok - Ł. Sajdok