ZBILEX S.C. Z. Sajdok - Ł. Sajdok

Jastrzębie-Zdrój

Opinie o ZBILEX S.C. Z. Sajdok - Ł. Sajdok

Zawiedziony 2015-01-31 12:52:00
Dużo obiecują, mydlą oczy: że mogą mieć dużo zamówień i potrzebują do pracy, że chcą uruchamiać drugą zmianę, jednak potem okazuje się że na myśleniu się kończy,a zapewnienia nie mają żadnego pokrycia z rzeczywistością i kończy się na zwodzeniu.... Właściciel Pan Zbigniew ludzi traktuje jak śmieci, wieczne pretensje Pana wszechwiedzącego o wszystko , wiecznie mu nic nie pasuje. Natomiast Pan Łukasz - jego syn to fałszywy i dwulicowy człowiek. Radzę trzymać się od tej Firmy z daleka !
młody 2015-04-16 14:04:56
Witam pracowałem tam kiedyś i wcale nie jest tak źle jak pisze człowiek powyżej jesli jest sie sumiennym i pracowitym wiadomo wymagania są jak wszędzie.Moim zdaniem jeśli sie komuś nie chce to zawsze będzie mu źle i wszystko będzie przeszkadzało
Jurek 2016-04-12 17:50:15
Jak sprawa wyglada na dzień dzisiejszy? Płacą jak należy?
Roman 2016-06-08 17:32:53
Witam jestem doświadczonym tokarzem i frezerem , pracowałem w tej firmie przez 3 miesiące na maszynach manualnych, praca jak praca nie była najgorsza jednak zrezygnowałem gdyż nie do zniesienia jest to, że szef wie wszystko lepiej i albo robisz jak On chce co nie zawsze jest dobre albo się czepia o wszystko. Co do wypłat to są na czas jednak po miesiącu miałem mieć zwiększoną stawkę, a było to przeciągane i zanim się doczekałem to zrezygnowałem.
Zostaw swoją opinię o ZBILEX S.C. Z. Sajdok - Ł. Sajdok - Jastrzębie-Zdrój
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZBILEX S.C. Z. Sajdok - Ł. Sajdok