Opinie o Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Fel-Med Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Fel-Med Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Fel-Med Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Szpitale
Szpitale Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Fel-Med Sp. z o.o. w Łódź

Najważniejsze, pracuję w firmie 10 lat, od tego czasu zaszło wiele pozytywnych zmian. Placówka przy Szpitalnej jest regularnie odnawiana, pensjonariusze mają organizowanych szereg imprez okolicznościowych oraz codziennych zajęć, które wpływają na poprawę sprawności fizycznej i umysłowej. Wszystko to jest możliwe dzięki pracownikom, którzy każdego dnia dbają o miejsce pracy jak o własny dom. Od ekipy porzadkowej, przez wspaniałą kuchnię, zespół pielęgniarsko-opiekuńczy, administrację, rehabilitację kończąc na opiece lekarskiej. Kierownictwo Placówki stawia na wysoką jakość, angażując w działania wszystkie działy, to dzięki temu zaszło szereg pozytywnych i koniecznych zmian. Fel-Med zatrudnia osoby zawsze na umowę, pracownik może liczyć na bogaty system socjalny oraz możliwości rozwoju. Pensja zawsze na czas, obowiązki jasno określone. Zdecydowanie polecam.

Jakub

To długo już pracujesz w tej firmie. Możesz sprecyzować jakiego stanowiska dotyczy Twoja opinia? Generalni te pozytywne zmiany, które zaszły to wzięły się z jakichś rozmów na ten temat, czy zmienił się zarządzający? Napisałeś o bogatym systemie socjalnym i nie ukrywam, że to też mnie zainteresowało. Co dokładnie dają? Może sam skuszę się aplikować, jak pojawi się interesująca oferta, bo wszystko brzmi nieźle z Twojego wpisu.

Ryzykowna

uwolniony@ nie zgadzam się z Twoją opinią w stosunku do pani Kierownik Agnieszki. Moim zdaniem jest to osoba kompetentna i stosowna na stanowisko, które pełni. Jest osobą autentyczną i z ogromnym poczuciem humoru. Pracując w ZOL Fel-Med widzę jej zaangażowanie oraz wiele pozytywnych zmian, które wprowadziła w celu podnoszenia kwalifikacji pracowników placówki. Miło mi jest współpracować z kierownikiem, który motywuję i inspiruje innych aby ,jak sam wspomniałeś, osiągnąć standardy zagranicznych placówek. Lekarze, z którymi ja współpracuję również otaczają dużą troską swoich podopiecznych. Twój komentarz pisany był pod wpływem emocji. Wysokie oczekiwania warto mieć nie tylko wobec szefa ale również wobec samego siebie.

Kto wie, czy aktualna ta praca pracownik rozdzielni posiłków/ kuchni? Nie dali daty w ogłoszeniu i nie wiem :/ Ile pracodawca dopłaca do opieki medycznej i karty sportowej? Jeśli ktoś z kuchni czyta, odezwijcie się ;)

Xyz

Jaka umowa na początku współpracy dla osoby sprzątającej w placówce?

@Xyz

Też jestem ciekawy bo nie napisali tego w ogłoszeniu. Brutto 3600 czyli praktycznie minimalna. Nie wiem czy widziałeś ale dają możliwość skorzystania z dofinansowania do kart sportowych lub pakietów medycznych. Z reguły jak jest dostępny socjal to jest umowa o pracę a nie zlecenie. Napisz jakbyś się czegoś dowiedział.

Joga Nowy wpis
@Xyz

Umowa do wyboru albo zlecenie albo umowa o pracę. Po okresie próbnym kolejna na rok. Wynagrodzenie to wcale nie najniższa krajowa tylko zgodnie z grupą medyczna więc jest więcej niz najniższa. Ponadto dodatkowo za pracę w weekendy. Praca 8 godz. Grafik zawsze elastyczny Warunki są naprawdę b. dobre w porównaniu do innych placówek

Zainteresowana

A jak wygląda praca na stanowisku opiekuna medycznego? Czy rzeczywiście zajmuje się tym co jest w jego kompetencjach, czy jak w niektórych miejscach "robi" za salową, sanitariusza i co jeszcze się da. Ilu opiekunów jest na zmianie? I jaka ilość pacjentów do zaopiekowania? Z góry dziękuję za odpowiedź. Szczególnie interesuje mnie jak to wygląda w ZOLu przy Uniejowskiej 8.

Marlenka Nowy wpis
@Zainteresowana

Hej a widzialas może ze szukają na to stanowisko? Bo szukam i szukam a tez bym chciała się dostać na opiekunkę tylko nie mam robionego kursu na pobieranie krwi a wiem ze czasami tego wymagają, wiadomo jak jest tutaj ?

Mogę od Was poznać stawki zarobków asystenta pielęgniarki i opiekuna medycznego? Zaskoczyło mnie pozytywnie, że pracodawca oferuje opiekę medyczną lub kartę sportową, szkoda jednak, że ją współfinansuje, a nie pokrywa całość. W jakim procencie?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Fel-Med Sp. z o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Pracownik techniczny / technik obiektu?
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
HSS Work Sp. z o.o.

Jakub

Ryzykowna

Diana

@Uwolniony w nawiązaniu do Twojej wypowiedzi chciałoby się zadać pytanie na ile jest ona obiektywną oceną sytuacji a ile w niej frustracji spowodowanej nieoczekiwaną porażką zawodową. Mnie jako pracownika FEL-MED nigdy nie zawiódł, od początku wszystko zgodnie z ustaleniami z rozmowy kwalifikacyjnej (przestrzegany czas pracy, umowa o pracę, wypłata zawsze na czas!). Drzwi od gabinetu Pani kierownik nigdy nie są zamknięte, zarówno rodziny pacjentów jak i pracownicy mogą liczyć na wsparcie. Każdemu mogłabym życzyć takiej atmosfery w miejscu pracy jaka panuje w Zolu na ulicy Szpitalnej 6. Obraz Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego bez wątpienia odczarowali pracownicy FEL-MED, profesjonalna kadra, empatyczne podejście, pyszne domowe obiady z własnej kuchni, czystość, zaangażowanie w sprawy pacjentów jak i rodzin pensjonariuszy - tak w kilku słowach można określić pracę w tym miejscu. Niezadowolonych pozdrawiam, ciekawych zapraszam, poszukujących spełnienia zawodowego zachęcam do składania cv.

Karolka

Hej, jedna kwestia nie daje mi spokoju, piszesz ze niedlugo jedna osoba bedzie robila na cztery etaty. Ten nadmiar obowiązków chociaz przekłada się na wynagrodzenie? Jest adekwatne do pracy, czy średnio? No i o co chodzi, firma nie chce przyjąć tylu pracowników, chociaż pracy jest na tyle, czy brak chetnych?

Jaką umowę oferuje Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Fel-Med Sp. z o.o. dla osoby na okresie próbnym? Z tego co widzę, to aktualnie poszukują kogoś na stanowisko Rejestratorka Medyczna.

Sebastian

Jest praca dla technika obiektu. Tzw. złotej rączki. Proponują umowę o pracę ale nie ma nic o wynagrodzeniu. Stawka to minimalna. Bo ktoś wcześniej pisał że takie są wypłaty. Poprawiło się coś tym temacie czy nie mam co liczyć na więcej?

Ja36

Bardzo dobry i rzetelny pracodawca! Dział HR i szefostwo kompetentne i zawsze chętne do pomocy - jak jest jakiś problem to zawsze starają się pomóc. Rodzinna atmosfera bardzo pomaga w komunikacji, a pracowników szanuje się na każdym kroku - niestety nie zawsze pracownicy potrafią to docenić, a szkoda.

Ex
@Ja36

Jak jest się ustawionym „na górze” to może i warunki dobre, ale poza tym trakowanie pracowników to jest dno i wodorosty. Podwójne standardy widać na każdym kroku, kierownictwo niekompetentne, odechciewa się wszystkiego przekraczając próg palcówki. Ludzie z zerowymi ambicjami.

@Ja36

Kto tak. Pitoli??? Przecież jedna na drugą psioczy i pomstuje.Warunki do pracy tragiczne.Pielęgniarki stłoczone w dyżurkac h takich 2x2.

Artur
@Tomassino

Z roku na rok jest coraz gorzej... personel to stare wyjadaczki na czele z kierowniczką i resztą bandy oszołomów

Czy w Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Fel-Med Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Magazynier?

pomocna

nie ma takiego stanowiska w tej firmie

Z tego co pamiętam na kuchni był magazynier, kucharz, i intendent 3 stanowiska w jednej osobie za (usunięte przez administratora) pieniądze. Nie liczyłbym na więcej niż umowa zlecenie za najniższą krajową w zamian za usługiwanie znajomym właścicieli

Kamila

No to faktycznie dość odpowiedzialne stanowisko... I tylko ono takie jest czy są jeszcze jakieś podobne tutaj jeśli o taką wielozadaniowość chodzi?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Fel-Med Sp. z o.o.?

Tommasino

Chyba tylko gry na gitarze.To stary niereformowalny personel.

Sebastian
@Tommasino

Widzę masz duże poczucie humoru. Serio nie można liczyć na żaden rozwój? Nie proponują szkoleń abo kursów branżowych dla chętnych. bo zależałoby mi na czymś takim jakbym się przyjął.

@Sebastian

Nic nie proponują.Związane to jest z kiepskim zarządzaniem.Jest właściel+dyrektor medyczny(prawie co rok inny).Lekarze odchodzą gremialnie.Miesza wszystko pani Agnieszka,która szarogęsi i olewa właściciela i dyrektora.Słowem gęś się wytłuściła.

@Sebastian

Jestem z natury wesoły i widziałem jak to działa.To również to,gdy robią coś ludzie bez pojęcia.

@Tomassino

A dlaczego ten dyrektor tak często się tu zmienia? W tym doszukujesz się największego problemu czy raczej właściciela trzeba obarczyć odpowiedzialnością za to wszystko co tu się niepoprawnie dzieje?

@Tomassino

Jeżeli już mowa o pani Agnieszce, warto wspomnieć o jej prawej ręce - pani Madzi, która swym krzykiem zastrasza personel, a przy okazji i pacjentów. Wielu dobrych pracowników (także dobrych fachowców) odeszło przez wyżej wymienione panie. Panie również konsekwentnie pozbywają się "niewygodnych" pracowników. "Bez ludzi zdolnych można się obejść - potrzebni są tylko posluszni".

ToJaTypNiepokorny
@Tomassino

Na Szpitalnej: Pani Agnieszka… „rozkochała” w sobie młodszego właściciela i może robić co jej się podoba. Często gęsto w ogóle nie mam jej w pracy. Zwalnia niewygodne dla siebie osoby. Pani Madzia krzyczy aż w kościele ją słychać, niezbyt kulturalnie się wyraża nawet do właścicieli, ale nikomu z szefostwa to nie przeszkadza. Na Uniejowskiej: Pani Kasia, która niby jest, ale jednak jej nie ma. I tyle w temacie. W Konstantynowie: gruby konował B, który nie wiadomo po co jest tam trzymany, bo leczyć ludzi to on na pewno nie potrafi. Zresztą można sobie przeczytać opinie na jego temat. Nawet pacjenci mówią, że przychodzi się nażreć i spi… W czerwonym domku: specjaliści fizjoterapii… jedna z jakąś chorobą dwubiegunową, drugi z przerośniętym ego. Rejestracja leży i kwiczy, obsługa pacjenta na żenująco wysokim poziomie. Do wymianki. I specjalistka ds zakupów (czy czegoś), a de facto do spraw wszelakich, bo zna się na wszystkim, wykonuje obowiązki kierownika i kopała pod nim dołki razem z pracownikiem technicznym. Chodzi i opowiada, że nikt nic nie robi, sama przy tym niewiele sobą reprezentując. Ale szefostwo udaje, że nie widzi. Dyrektor faktycznie co chwila inny, ale żaden nic nie zrobił, oby tym razem było inaczej, bo zatrudnili kolejnego. Wydaje się zaangażowany, więc pewnie długo tam nie wytrzyma.

@ToJaTypNiepokorny

Pani Agnieszka rozkochała? Chyba jedynie z pomocą pani sekretarki. ..

@ToJaTypNiepokorny

Z tego co piszesz te warunki zdają się być trudne do przeforsowania. Ale skoro ten nowy dyrektor według Ciebie taki zaangażowany to czemu właśnie miałby nie wytrzymać? Chyba wręcz przeciwnie, raczej będzie mu zależeć, żeby to ewentualnie poskładać w efektywną całość?

ToJaTypNiepokorny
@Kamila

Z koniem raczej nikt się kopać nie będzie.

Czy możliwa jest praca w systemie home office w firmie Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Fel-Med Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Fizjoterapeuta.

pomocna

a jak myślisz?

"Fel - Med" - Bez ludzi zdolnych można się obejść, potrzebni są tylko posłuszni...

Były Pracownik

Tak to prawda!!!! Szczególnie na SZPITALNEJ!!!!

Ola

Czy poszukują Państwo fizjoterapeuty z uzyskanym tytułem licencjata (obecnie studenta na 5 roku fizjoterapii)?

@Ola

Prosimy o przesłanie CV na maila kadry@felmed.pl.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Fel-Med Sp. z o.o.?

Ola

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy. Szukamy charyzmatycznych osób, potrafiących przekuć swoją wiedzę i doświadczenie w osiągnięcie wspólnego sukcesu zawodowego. Zapraszamy do kontaktu: kadry@felmed.pl.

wodniczka12345

Po wielokrotnie wysłanych zapytaniach o miejsce pracy bardzo dobrego chirurga brak odpowiedzi z Poradni Fed Med z Łodzi.

Jaka jest kultura pracy w FEL-MED SPECJALISTYCZNY ZOZ SP. Z O.O.? Obowiązuje typowy dress code?

Jeśli chodzi o dress code, to uzależniony on jest od stanowiska. Personel medyczny, pracownicy infrastruktury, kuchni, a także pracownicy porządkowi mają przyznawaną ochronną odzież roboczą, natomiast działu administracyjnego określony strój do pracy nie obowiązuje.

Irena
@Kasia

@Kasia, miło mi, że odpowiadasz. Jakich zarobków może spodziewać się pielęgniarka z dyplomem studiów wyższych? Jest teraz nabór w Fel-Medzie?

@Irena

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką kariera na naszej stronie internetowej (https://zol.felmed.pl/kariera/). Zamieszczamy na niej ogłoszenia o pracę. :)

Mateusz

@pomocna a ile trwa okres probny ?

Help
@Mateusz

Okres próbny trwa do 3 miesięcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Fel-Med Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Fel-Med Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Fel-Med Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Fel-Med Sp. z o.o.?

Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Fel-Med Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Szpitalna 6
    92-207 Łódź

Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Fel-Med Sp. z o.o.