Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o FEL-MED SPECJALISTYCZNY ZOZ SP. Z O.O.

Pracowałeś w firmie FEL-MED SPECJALISTYCZNY ZOZ SP. Z O.O. i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2015-07-31 13:17:55 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Pracowałeś w firmie i wiesz jak wygląda rekrutacja FEL-MED SPECJALISTYCZNY ZOZ SP. Z O.O. ? Jakie są szanse dostania się do firmy? Czekamy na Twój komentarz!
zdjecie uzytkownika
marek - 2015-12-20 21:30:10 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
dlaczego gnębicie pracowników którzy pracują przez kilka lat pracowałem u was i było wszystko dobrze były dobre obiady smażyłem naleśniki a teraz ich nie ma to ja po to starałem się z Panią Sylwią a wy wszystko zaprzepaściliście bo jest tam w tej chwili jest więcej dyrektorów niż kiedyś . a teraz gotuje dupek gdzie nawet tych zup nie chcą jeść na niciarniana 41 na odwyku bo śmierdzą i mają takie zupy w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
zdjecie uzytkownika
Nowel - 2016-05-17 14:40:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Dajcie spokoj z praca na Tatrzańskiej! Jesli mysliscie o tym zeby tam pojsc to OD RA DZAM!

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie FEL-MED SPECJALISTYCZNY ZOZ SP. Z O.O.!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FEL-MED SPECJALISTYCZNY ZOZ SP. Z O.O.

Twoj email:
Wiadomość: