PBI AQUA-BUD S.J.

Pruszcz Gdański

Opinie o PBI AQUA-BUD S.J.

2013-10-21 11:48:49
napisze w kilku słowach , beznadzieja ,czemu ??
osobiście 2 rzeczy mi przeszkadzają czas pracy oraz wyplaty , mianowicie zaczyna się prace od 7 do ....... nie wiadomo której czasem do nocy , ale to jeszcze by się dalo gdyby terminowo były pieniądze czyli 10, a tu nie ma kasy .
Pracodawca nie wyplaci ,przeleje pieniędzy szybciej niż dostanie na konto przelane od zleceniodwcy i tu jest ten min bo jak wiadomo za cos trzeba zyc i porobić opłaty a nie każdego stać żeby z miesiąca na miesic czekac za własnymi pieniędzmi po 3 tygodnie od terminu wyplaty cztaj 10 każdego miesiąca
Dla chcących podjąć prace w tej firmie mogę napisac tak ze praca nie jest latwa czasem bardzo frustrujaca i jeśli nie przeszkadza wam bawienie się w wodzie przez x godzin , jedzenie w zimnym i ubieranie mokrych rzeczy (a no wlasnie zapomialem dodac ze warunki socjalne jak i bhp trochę marne sa bardzo często przebieralnia itd. jest camping bez pradu stałego tylko generator)bo nie ma gdzie i jak wysuszyć a na zmiane nikt nie pamięta żeby dac chociażby obuwie to zapraszam do współpracy
Zostaw swoją opinię o PBI AQUA-BUD S.J. - Pruszcz Gdański
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PBI AQUA-BUD S.J.