Opinie o F.H.U. Sanitas w Opalenica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy F.H.U. Sanitas. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w F.H.U. Sanitas o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Sanitas w Opalenica

kambo Nowy wpis

Wydaje mi się, że ostatnio nie pokazało się żadne ogłoszenie pracy, bo raczej każdy dba o pozytywne stounki między pracownikami, a atmosfera jest na dobrych relacjach.

czas Nowy wpis

chyba zadna praca nie jest do konca latwa i przyjemna i nie ma sie co temu dziwic. mianowicie najbardziej mi zalezy na tym zeby to wszystko bylo jak najlepiej zrobione. bo taka prace sobie cenie gdize pracuje i robie cos porzadnie i potem sa tz tego na prade duze efekty. macie cos do dodania jeszcze moze ?

Odpowiedz Nowy wpis

Na podstawie sprzedaży. Najlepiej Zadzwon sobie do firmy i umow sie z szefem od rekrutacji, on Ci wszystko powie. Ja tylko potwierdzam, ze to co było mówione na rozmowie to tak jest faktycznie :-)

? Nowy wpis

Jestem po pierwszej wyplacie dlatego dopierp teraz sie wypowiadam. Przeszłam z konkurencji. Bez porównania! Moja poprzednia firma sie chowa! Zadbane o każdy szczegół, ekspozycja, frekwencja, jakość towaru! Nie ma sie do czego doczepic! Świetna organizacja i wysokie prowizje. Jestem bardzo zadowolona! Ale to bardzo!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie F.H.U. Sanitas, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy KIEROWCA KAT. C, KAT. C+E
Woga Sp. z o. o.
logo firmy PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ
Opalenica
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Inżynier Projektu
PAS Polska Sp. z o.o.
anonim:)

Hej. pracowałam w Sanitas i było zaj...:).wypłaty ok. potem przeszłam na firme Boco a to ci sami właściciele i ciagle jest zarabiscie. pozdro

Zmieniłam z różnych powodów, tu w Sanitas zarabiam więcej, są lepsze szkolenia nie jestem pozostawiona sama sobie na zasadzie jedz i sprzedaj, a poza tym uwazam ze w porownaniu do mojej poprzedniej "firmy" frekwencja jest bardzo dobrze dopracowana. To byly glowne powody.

Hej, ja jestem bardzo zadowolona z pracy! przeszlam z konkurencji, bo tutaj spotkania handlowe są zawsze bardzo ladnie przygotowane no i towar, pierwsza klasa! dlugo się zastanawialam i uwazam ze dobry wybor!! Polecam wszystkim ktorzy chca duzo zarabiać!

Zap

W tym oddziale w Poznaniu sa te same warunki finansowe ?

Odp

Ja jestem na zleceniu bo mi akurat nie zależy na umowie o prace, a reszta to nie wiem, kwestia pewno dogadania, bo szefostwo spoko

A

Mojim zdaniem praca tu jest fajna. Pracowałam juz w telemarketingu ale dopiero tu mi sie podoba, tak jak inne piszom jest fajna atmosfera a wypłaty na czas i niezle.

telemarketer

ogólnie wypłaty w granicach 1400-1500 na rękę, Dla mnie O.K. Mało który pracodawca tak szanuje dziewczyny w telemarketingu. Ja polecam!

Sani

Dokładnie potwierdzam wypłata ok wszystko na Czas

odp tele

Tak, atmosfera jest teraz O.K. Nie ma Pani (usunięte przez administratora) i naprawdę jest fajnie. A poza tym wypłata OK, nowe teraz doszły premie jeszcze dodatkowe więc wypłata za czerwiec już wogóle bedzie super

Tele

Wszystko OK, wypłata i na czas i taka jak miała byc. Na szczęście nie ma juz poprzedniej kierowniczki (usunięte przez administratora), bo była straszna !!!!

Zeger

Jestem już po pierwszej rozmowie rekrutacyjnej, przyznam szczerze, że cięzko było, bo prowadzący rozmowę bardzo wymagający, ale też bardzo miły. Tak prowadził rozmowę, że wogóle się nie denerwowałem. Widać pełen profesionalizm. Zakwalifikowali mnie do drugiego etapu rozmów na handlowca, nie wiecie jakie pytania zadają aby się dobrze przygotować?

Wymagania sa durze ale sa szkolenia wiec wiesz jak masz dzwonić zeby zarobic

Malutka

Dokładnie dziewczyny! Atmosfera jest naprawde super W porównaniu do innych firm! Są premie, naprawde Niezle i do tego jak Dzwonisz dobrze to naprawde czujesz sie doceniona !

zadowolona

potwierdzam słowa poprzedniczki, wszytsko tak jak było mówione, tak na wypłacie ok a i atmosfera ok

ona

Wystraszyłam się przez te opinie, a okazało się, że wypłata suuuuper. Wszystko tak jak miało być, 8 zł za h i premia wszytsko się zgadza!

malutka

Ja jestem bardzo zadowolona z pracy!

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Sanitas - Opalenica

F.H.U. Sanitas