01. 2007 – 03. 2007 – „Alpus” A. Furmański – stanowisko: monter – spawacz

Konin

Opinie o 01. 2007 – 03. 2007 – „Alpus” A. Furmański – stanowisko: monter – spawacz

bałamutek 2010-01-31 16:53:00
Pracuje od początku czyli od początku odsiarczania w energomontazu północ ii juz prawie dwa lata w pak serwis nie moge powiedziec nic złego na Furmana ,płaci solidnie a ludzi których zatrudnia to jest wiele do zyczenia brak słów ale firma ok. 31 01 2010r
adam 2012-11-17 17:17:35
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tyle ludzi w h....ja robi prcowalem kupe czasu u niego i zero szacunku dla tego czlowieka nie mam dorabia sie na czyjejs pracy
spawacz 2015-08-09 09:07:50
Pracuję u Arka. Jak się dogadałem, tak płaci. Jak to niestety w obecnych czasach jest pozwolone urzędowo umowa swoje, do ręki swoje. Pracuję kilka lat i nie ma problemu z wypłatą. Na ubezpieczenie zbiorowe nie ma co liczyć. Jak masz pojęcie o robocie i będziesz się targował to nie od razu, ale zawsze coś tam utargujesz. Tak więc może i szału nie ma, ale nie jest źle. Ostatecznie polecam.
bnm 2016-04-21 23:19:39
hej! Zainteresowała mnie firma „Alpus” A. Furmański. Widziałam, ze swego czasu szukali na stanowisko: monter – spawacz. Czy jest to jeszcze aktualne?? Bo mółj chłopak poszukuje rpacy i akurat w tym zawodzie ma spore doświadczenie. Proszę o informacje
Zostaw swoją opinię o 01. 2007 – 03. 2007 – „Alpus” A. Furmański – stanowisko: monter – spawacz - Konin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 01. 2007 – 03. 2007 – „Alpus” A. Furmański – stanowisko: monter – spawacz