logo Alstom Power Sp. z o.o. Oddział we Wrocławiu

Alstom Power Sp. z o.o. Oddział we Wrocławiu

Wrocław

Opinie o Alstom Power Sp. z o.o. Oddział we Wrocławiu

Ktoś 2014-01-30 18:55:55
Powiem tak... Z pracy byłem zadowolony i to na prawdę. Z czasem jednak nadchodzą zmiany... Obwinianie ludzi o wszystko, traktowanie pracownika na zasadzie "kim jesteś żeby się w ogóle odzywać" to już przegięcie...
pracownik 2015-04-22 07:11:05
ALSTOM WROCŁAW TAK a zwłaszcza JEDEN kolega który tam pracuje i jest świetnym graczem i spawaczem majstrów na cewkarni owinął sobie wokół palca skoczą jak im zagra robi wszystko żeby wybielić swój tyłek sprzedając przy tym kolegów . chciałby awansować wyżej za wszelką cenę utopił by przytym wszystkich ale niestety ktoś go przy tym awansie blokuje i nic z tego to straszny pozorant kłamca i fałszywy człowiek panowie majstrowie są tak nim zachwyceni i jego sam szef ze najchętniej by mu w tyłek weszli a on im ....im cały czas wchodzi PO ZATYM FIRMA SPOKO ZATRUDNIAJĄ PRZEZ ELMET ALE JEST OK
pracownik 2016-05-30 22:33:39
A już wiem/ pracuje tam pseudo szefem produkcji jest taki młody chyba ma na imię Adam bardzo nieprzyjemny i fałszywy typek do tego chciał być teraz kierownikiem cewkarni tylko na szczęście jego kandydatura została wyśmiana przez górę straszny manipulant i kłamca tak zwany młody karierowicz wiecznie nie przyjemny dla swoich pracowników na wydziale , jak na takie stanowisko to nawet niezłe zarobki rzędu 9 tyś miesięcznie NIESTETY PRACA TAM TO CZYSTY MOBBING I PODPIEPRZANIE SIĘ WŚRÓD ZAŁOGI NA WZAJEM .pracownik firmy .
Zostaw swoją opinię o Alstom Power Sp. z o.o. Oddział we Wrocławiu - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alstom Power Sp. z o.o. Oddział we Wrocławiu