Opinie o ART-ODLEW SP. Z O.O. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie ART-ODLEW SP. Z O.O.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ART-ODLEW SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Surowce, półprodukty - Odlewnictwo miedzi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ART-ODLEW SP. Z O.O. w Opole

Administrator Nowy wpis

Szukam pracy w mieście Opole. Zainteresowała mnie oferta firmy ART-ODLEW SP. Z O.O.. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 5800 ?

qwerty Nowy wpis

23,50 złotych za godzinę na start? W odlewni? To jest żal i nieporozumienie! Współczuję pracownikom. Tyrać za misę ryżu, a w koło splendor i na dodatek rozbudowa, ale robol niech ma resztki ze stołu pana.

Bogdan

Art Odlew to dobra firma! Dobra dla pracowników! Poczytałem historyczne wpisy na temat Art Odlew i tak jak się spodziewałem: zanim dobra opinia ubierze buty to ta zła już obiegnie Świat dookoła! Bowiem najczęściej wypowiadają się ludzie niezadowoleni, a ci zadowoleni nie zaprzątają sobie takimi sprawami głowy. A moje zdanie na temat Art Odlew jest dobre. Do firmy dostarczyłem na przestrzeni paru lat kilkunastu pracowników – posiadając własną agencję pracy. Absolutnie nikt nie był niezadowolony. W większości byli to obywatele Ukrainy chociaż zdarzali się też Polacy. Większość z nich została w Art Odlew (po zakończeniu okresu agencyjnego) i pracuje do dziś. Art Odlew bardzo mocno zmieniła się na lepsze - w każdym tego słowa znaczeniu i stała się po prostu większa po przeprowadzce do nowej siedziby - opolska strefa ekonomiczna. Po tym, jak na poważnie za stery chwycili synowie założyciela firmy, wszystko (na pewno zdecydowana większość!) działa na dobrym europejskim poziomie, prawo jest respektowane a ludzie traktowani należycie. Jeśli pracownik jest dobry to i dobrze zarabia. Polecam każdemu, kto ceni sobie pracę w dobrym zespole za dobre pieniądze! Ewentualnych niedociągnięć, błędów czy pomyłek jest coraz mniej, a praca w tej firmie naprawdę jest godna polecenia!

Bożena Nowy wpis
@Bogdan

A jeżeli są jakieś błędy to na przykład jakiego rodzaju ?

Bogdan Nowy wpis
@Bożena

Odpowiem tak: błędów nie popełnia ten, kto nic nie robi! A poważnie odpowiadając na twoje pytanie, jeśli się pojawiają, to nie są błędy jakiegoś dużego kalibru. Po prostu normalne potknięcia, które mają prawo zdarzyć się każdemu, nawet temu najlepszemu! ????

Karol

W dobrej firmie trzeba sie starać a jeśli ktoś tego nie robi to słabo zarabia i jest niezadowolony!

Rocco Sifriedi
@Karol

Jak byś się nie starał to i tak nic nie zarobisz w firmie Art Odlew. Pawdą też jest że stawki są z początków XI wieku.,, Zeta,,(brutto oczywiście hahaha) więcej po 3 latach po 4latach ani po pięciu nie dadzą. W tej złodziejskiej firmie(bo inaczej tego nazwać się nie da) godziwe zarobki może ma3 4 lub 5 pracowników... Reszta załogi jest kantowana na okrętkę... A ty karolku chyba jesteś z biura skoro piszesz takie bzdury.

Lidia
@Rocco Sifriedi

Wspominasz o zarobkach, ale nie podajesz żadnych widełek - możesz napisać jakieś konkrety? Wynagrodzenie to istotna kwestia, choć zdaję sobie sprawę z tego, że jest w dużej mierze zależne od dotychczasowego doświadczenia oraz posiadanych umiejętności.

Rocco Sifriedi
@Lidia

...,, Widełki,, jakie Widełki?? Co to turecki sklepik? Mam się targować z szefem co mi słusznie się należy za staż i posiadaną wiedzę w danej dziedzinie. A i o jakie konkrety ci chodzi??? Co chcesz wiedzieć?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w ART-ODLEW SP. Z O.O. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
demol

Dzwoniłem miesiąc temu w sprawie pracy i rozmawiałem z właścicielem o zarobkach.Mogę powiedzieć jedno:Zarobki proponowane to skandal! Nie wiem czy w Mongolii lepiej nie zarabiają.Takie stawki były przynajmniej 15 lat temu!Nie polecam,szkoda zachodu i czasu nawet na telefon.Rumunów nawet nie znajdzie za te pieniądze!Ukraińcy by go wyśmiali.Dziwię się,że ta firma jeszcze prosperuje.

Robert
@demol

Zarobki w Mongolii. Średni zarobek w Mongolii wynosi 792 000.00 MNT (w przeliczeniu 1 189.58 PLN). Przelicznik przedstawia się następująco: 100 MNT (tugrik) = 0.1502 PLN (2020-04-09) .

Kordian

@demol Firma dobra więc i wymagająca. Każdy otrzymuje takie wynagrodzenie na jakie warta jest praca.

solon

yuvfbnk, myślę, że te rekrutacje na bieżąco są robione ale oni są w stanie znaleźć pracowników wśród swoich bliskich o ile oczywiście ktoś odpowiednio zarekomenduje firmę. Podoba mi się to, że dają spore możliwości samorozwoju, bo jest dużo doświadczonych pracowników.

demol
@solon

Bzdury piszesz!Pewnie jesteś z kadry kierowniczej lub szefem.

Helmut

Pracowalem tam wiele lat. (usunięte przez administratora) kiła i mogiła. stawki z lat dziewiędziesiatych...tak tak to nie żart.stawka liczona procentowo. jak nie byles w pracy przez kilka dni to masz liczona inna stawke.premia uznaniowa jest jak ,,harmonia,, w wuja robia tam ludzi na max.jak mieszkasz w szałasie i żresz suchy chleb to moze wyzyjesz za ta wyplate. Niech wierchuszka chwali pana, bo gdyby nie kryzys na ukrainie to dawno by zamkneli ten ...urwi dół.z tego co wiem nic się tam nie zmienia...nie oferują nic oprócz cieżkiej pracy....kto mial cos pod kopułą dawno z tam tąd poszedł.szerze odradzam bez przyszłosci szczerze odradzam.p.s :pzdr dla braci Stach.

Lidia

@solon opowiesz więcej o formach samorozwoju w ART-ODLEW SP. Z O.O.? Jak to wygląda z Twojej perspektywy? Czy gdyby była prowadzona rekrutacja to warto się starać o pracę?

szukam pracy

@erre - byłam, widziałam- NIE POLECAM...szkoda słów...

szukam pracy

Mozecie mi powiedziec cos o pracy biurowej w tej firmie? widzialam ze potrzebuja do obslugi biura....

to ty

w szkole nie ucza tego co trzeba umiec robic w ART-ODLEW

lary

...nic nie oferuja kiedys bylo gruszowe ale to za czasow dziadka. Ale herbata owszem jest na zapleczu.

beny hill

...czlowieku kopnij sie w czolo, gdzies ty sie chowal kto ci imie poda moze jeszcze rozmiar kolnierzyka.

7bastard

Frajerze podaj imme jak pracowałeś albo dalej robisz i podajesz się za innych którzy się zwolnić

były

Art odlew robota nawet niezła ,ale za te wynagrodzenie pracodawcy powinni bać się nie tylko boga! To do was Bolek i Lolek ,co wy zrobicie jak odejdzie od was początek produkcji i młodzi bo u was naprawdę z 9 zł. brutto i ten śmieszny bonus co go zawsze tniecie to śmiech na sali niema nawet 2-jki z przodu po dwòch ,pięciu ha ha a nawet po dziesięciu latach,no co zrobicie wtedy?bo na pierwszej lepszej fabryce dają dwòjke bez nadgodzin i dodatkòw ,a uwas ani gruszy niema ani karpia tylko jakiś zafajdany poczęstunek i gorzałka,hamy z was i szkoda tych ludzi!

Łotr

Napisać można tylko jedno okradanie prscownikòw to już norma w tej firmie,gdyby nie bonus i nadgodziny będące premią uznaniowoł to nie na nawet najniższej krajowej i to jest fakt nadający się doskarbòwki i państwowej inspekcji pracy ,wszyscy robią bez kaskòw pod sòwnicą która jest nad wszystkimi i.t.d.

Wielki Hełm, Bolek i Lolek

Benefity na starcie? Uścisk ręki prokurenta (wspomnianego Piotra) i tekst: "Witamy na pokładzie" to już klasyk i jedyny benefit. Płace są niezmienne od wielu lat. Przepraszam, przesadziłem - można się spodziewać podwyżki 25 groszy na godzinę. Raz na dwa lata (to nie żart!). Firma - założona przez Pana Wiktora (zwanego tutaj Wielkim Hełmem) - prowadzona jest obecnie przez jego dwóch synów, którzy spijają śmietankę i doprowadzają zakład do ruiny. O odlewnictwie (i jakiejkolwiek pracy) nie mają pojęcia. BHP na poziomie poniżej krytyki, a przed częstymi kontrolami nasyłanymi przez niezadowolonych sąsiadów zabezpieczają się, nakazując odlewanie w zaniżonych temperaturach, zakazując rozmów z kontrolerami oraz używania elektronarzędzi w czasie kontroli. Wszystkie niewygodne dowody zostają schowane, kratka do spuszczania kwasów i rozpuszczalników do gruntu zakryta, a cały zakład wysprzątany jak na przyjazd papieża. W zimie na hali mróz, że odmroziłoby jaja stalowej małpie. W czasie odlewu - straszne zapylenie. Większość pracowników pali, co nie dziwi, jako że filtr papierosa to jedyna ochrona na którą mogą liczyć. Gorzej dla niepalących. Na szacunek pracodawców nie ma co liczyć. Na przestrzeganie pracowniczych praw - również nie. Zdarza się, że ktoś jest wzywany z urlopu lub chorobowego i zmuszony do dojazdu kilkunastu km do pracy na własny koszt, żeby wykonać błahe zadanie. Czy polecam? A owszem: masochistom i wrogom.

Cypisek

Wielki Prezes firmy ART-ODLEW Pan (usunięte przez moderatora) to mówiąc krótko cham i (usunięte przez moderatora) Twierdzi,że ma tanią siłę roboczą i na wszystko go stać.Ludzie pracują za ochłapy,a jak przychodzi dzień wypłaty to znika i nie można się doprosić swego,gdy już się pojawi na horyzoncie to tłumaczy się,że to i owo,miesiąc w miesiąc jest tak samo,albo nawet gorzej!!! Najlepiej to chciałby,żeby ludzie pracowali za darmo i nie dopominali się swego :( Między ludźmi panuje chamstwo i niezgoda.

ocalona

Byłam u nich na rozmowie w sprawie pracy na stanowisko samodzielnej księgowej 3 miesiące temu. ZDECYDOWANIE ODRADZAM. Chcą za 2000 brutto zatrudnić księgową z certyfikatem, każą podpisać zobowiązanie do pokrycia solidarnego w 50% ewentualnych kar ze skarbówki. Zatrudnienie oczywiście nie na umowę o pracę tylko "w innej formie", najlepiej na własną działalność. Prezes mocno uprzedzony do pracowników, uważa że każdy chce pogrążyć jego firmę. Podobno atmosfera w pracy jest tam taka sobie.

Zostaw merytoryczną opinię o ART-ODLEW SP. Z O.O. - Opole

• Jak się pracuje w ART-ODLEW SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy ART-ODLEW SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

ART-ODLEW SP. Z O.O.
1.5/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Północna 20
    45-805 Opole