Centrum Szkoleniowe/Hotel Twins

Opinie o Centrum Szkoleniowe/Hotel Twins

anonim 2009-05-20 16:30:08
Firma solidnie zarządzana. Dyrekcja otwarta na nowe rozwiązania. Miła atmosfera pracy.
Aramcia 2011-02-17 13:27:11
jak nie doprosisz się o umowę to oszukają
anonim 2011-04-13 15:17:57
Kadra zarządzająca bez profesjonalizmu. Spiskujący za plecami ludzie.
xxxx 2012-05-15 15:13:54
kłamcy i jeszcze raz kłamcy.najlepiej jakby pracowac bez przerwy,c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Barney 2013-01-02 15:18:40
Ostrzegam przed pracą w Hotelu Twins. Chora atmosfera podejrzeń, szczucia i nienawiści wytwarzane przez 2 Panie i ich syna (Mikołaja). Chociaż sympatyczny chłopak -ale tak wygląda biznes rodzinny. Unikać kontaktu z tym hotelem i tymi ludźmi - zatrudniają ludzi na czarno i starają się oszukać. I ta spiskowa atmosfera....dajcie spokój:)
anonim 2015-10-23 00:22:21
Duża swoboda działania, z drugiej strony kierownictwo mota się i nie umie podjąć decyzji w kryzysowej sytuacji. Niejasne wytyczne dotyczące wykonywanych obowiązków. Żadnego wsparcia od przełożonych. Brak umowy, latami nie można się doprosić, a jak już się dostaje to na pół etatu. Pracownicy bez umowy zwalniani z dnia na dzień, bark stabilności zawodowej. Wyczerpujące zmiany 24 godzinne. Wynagrodzenie takie same niezależnie od ilości przepracowanych godzin (180-240)Recepcja jest typowym "przynieś, podaj, nadstaw tyłek".
lechooo 2016-05-19 15:12:21
no dobra, ale jak z pracą, bo nie widze nowych ofert od nich w ogóle.
Zostaw swoją opinię o Centrum Szkoleniowe/Hotel Twins - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Szkoleniowe/Hotel Twins