Opinie o Centrum Szkoleniowe/Hotel Twins w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Szkoleniowe/Hotel Twins. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Szkoleniowe/Hotel Twins o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Szkoleniowe/Hotel Twins w Warszawa

xxx

Pierwsze co to żądajcie umowy (nawet tej na pół etatu, którą obiecują na rozmowie) inaczej po miesiącu czasu dowiecie się, że aktualnie nie jesteście potrzebni i może zadzwonią... kiedyś

Honorata Nowy wpis
@xxx

Czyli pracowałeś tutaj przez miesiąc na czarno, ale czy za ten przepracowany czas otrzymałeś wynagrodzenie? Teraz mamy takie dziwne czasy, że raz te hotele są zamknięte, za chwilę otwierają i nie wiadomo, co dalej z pracownikiem. Proszę o opinie o aktualnej sytuacji w tym hotelu, o jego kondycji i funkcjonowaniu w czasach COVID-19.

Xxx Nowy wpis
@Honorata

Długo się nie popracuje w tym hotelu nawet jak by się chciało. Jak właścicielowi coś zacznie nie pasować to wymieni Cię na inny model. Wynagrodzenie oczywiście wypłacają, chociaż bym bardziej powiedział że to zasiłek...

Asia Nowy wpis

@Jarek kim jesteś w firmie? Powiedziałbyś jak pracuje się pracownikom recepcji hotelu? Dzięki

Jarek Nowy wpis

Firma dobra pod każdym względem, dobrze się pracuje i atmosfera również bardzo pozytywna.

Firma solidnie zarządzana. Dyrekcja otwarta na nowe rozwiązania. Miła atmosfera pracy.

lalalal

chyba ci ktos zaplacil za tą opinie buhahah

Adeptus Astrates Primaris

Pracownikowi kazali napisać. Albo ktoś z rodziny.

Julia
@Adeptus Astrates Primaris

Wątpię, by @anonim został przez kogoś zmuszony do napisania takiej opinii. A poza tym - jego wpis pochodzi z 2009 roku, więc od tego czasu w Centrum Szkoleniowym/Hotelu Twins wszystko mogło się zmienić. Orientujesz się może, czy szukają tam teraz nowych pracowników? Pilnie szukam takiej informacji, więc bardzo liczę na odpowiedź.

Czy kandydat na stanowisko Kelner/Kelnerka Warszawa Białołęka w firmie Centrum Szkoleniowe/Hotel Twins ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Magda

Czy jest tu dużo obowiązków dodatkowych związanych nie z prowadzeniem hotelu?

Irek

Pewnie trzeba być dobrym pracownikiem żeby docenić pracę w firmie.

gość

Niestety nic się nie zmieniło a jest chyba gorzej. Praca na doby w obu hotelach miedzy którymi jest tylko 2 dni przerwy, umowa na niepełny etat i śmieszne wynagrodzenie do etatu ustalonego przez szefa (ponad 260 godzin miesięcznie, co z tego że przeważnie jest około 168- 200 i wychodzi 10 zł z groszami za godzinę przy takiej umowie). Za święta ani noce oczywiście żadnego dodatku nie ma. Nie bez powodu personel często się zmienia i są opinie jak poniżej. Warto się zastanowić, czy chce się związać z taką firmą.

Stella

Od dawna nikogo nie było na forum czy to znaczy, że jest dobrze?

Iza

Jakie umowy proponuje Centrum Szkoleniowe/Hotel Twins swoim pracownikom? Czy istnieje jakaś możliwość negocjacji w tej kwestii? Jak ogólnie wygląda praca w tym miejscu - rozumiem, że jest to praca zmianowa, w jakim trybie?

G.

Starałam się o zatrudnienie w 10.2017 . Na rozmowie z szefem do Holelu Twins II usłyszałam o warunkach po których osłupiałam trochę. Szef ma dwa hotele Twins blisko siebie w pierwszym zmiany są 24/48 w II 12/24 i właśnie te zmiany mnie interesowały . Pierwsze zdanie szefa "czy chcę pracować w solidnej firmie " ja " pewnie każdy chyba tak chce". Warunki: umowa o pracę ale na pół etatu ale praca jest na cały etat za 2000 netto ewentualnie po 3 mies niewielka podwyżka . Minusem jest umowa i stawka , bo wie Pani za duże składki by były, ale ja w portfelu więcej nie odczuję .Niezależnie ile godzin przepracujesz w mies stawka nie ulega zmianie co jest śmieszne ,bo jak już powinno być liczone od zmiany , tak w miesiącu nalatuje ok 30 nadgodzin za darmo. Szef trochę był zdziwiony moim zachowaniem i tym że powiedziałam że muszę to przemyśleć po czym wyszłam. Ludzie szanujcie się później tacy ludzie będą chcieli wszystkich wykorzystywać. Nie jestem leniem ale skoro mam być recepcjonistką to za wykonaną pracę chcę chociaż normalne wynagrodzenie i umowę.

Olga

Czy zmieniło się cos w firmie w kwestii tych umów o pracę? Mam zamiar aplikować i ten temat powstrzymuje mnie!!!

Iza

@Alan - czy jesteś nadal związany zawodowo z Centrum Szkoleniowe/Hotel Twins? Czy sytuacja w firmie poprawiła się? Aktualne informacje o zatrudnieniu będą na wagę złota dla osób zainteresowanych ofertami pracy w Warszawie.

Alan

witam zgadzam sie w 100 procentach z opiniami Barney, Barbie,Mac_ki. Firma zatrudnia ludzi na czarno, jesli juz dadza umowe zlecenie to max na 1000 zł, wynagrodzenie jest zawsze takie same niezaleznie czy przepracujesz 168 czy 200 godzin, kierownictwo ( pseudo bo kompetencje sa zerowe) klamie spekuluje oszukuje knuje , jest nieobiektywne, cenia sobie pracownikow ktorzy donosza na wspolpracownikow, generalnie kierownictwo robi co chce i kiedy chce a obsługa gosci z ich strony zenada.

Mac_ki

Kłamcy, oszuści i spekulanci pracowników mają za nic ,co chwila zmienia się personel nikt tam długo nie popracuje . rodzinny biznes którym zarządzają osoby niedouczone bez kwalifikacji !!!!

lechooo

no dobra, ale jak z pracą, bo nie widze nowych ofert od nich w ogóle.

Duża swoboda działania, z drugiej strony kierownictwo mota się i nie umie podjąć decyzji w kryzysowej sytuacji. Niejasne wytyczne dotyczące wykonywanych obowiązków. Żadnego wsparcia od przełożonych. Brak umowy, latami nie można się doprosić, a jak już się dostaje to na pół etatu. Pracownicy bez umowy zwalniani z dnia na dzień, bark stabilności zawodowej. Wyczerpujące zmiany 24 godzinne. Wynagrodzenie takie same niezależnie od ilości przepracowanych godzin (180-240)Recepcja jest typowym "przynieś, podaj, nadstaw tyłek".

Barney

Ostrzegam przed pracą w Hotelu Twins. Chora atmosfera podejrzeń, szczucia i nienawiści wytwarzane przez 2 Panie i ich syna (Mikołaja). Chociaż sympatyczny chłopak -ale tak wygląda biznes rodzinny. Unikać kontaktu z tym hotelem i tymi ludźmi - zatrudniają ludzi na czarno i starają się oszukać. I ta spiskowa atmosfera....dajcie spokój:)

Barbie
@Barney

Rok 2017 nic sie nie zmieniło na lepsze nadal kłamstwa ,spekulacje, praca na czarno, godziny kazdy miesiac inaczej ( zarobki te same),rotacja pracowników w zastraszajcym tempie,kadra zarzadzajaca dramat brak jakichkolwiek kompetencji , brak znajomosci , rozeznania w prowadzeniu firmy.

xxxx

kłamcy i jeszcze raz kłamcy.najlepiej jakby pracowac bez przerwy,c (usunięte przez administratora)

Kadra zarządzająca bez profesjonalizmu. Spiskujący za plecami ludzie.

Aramcia

jak nie doprosisz się o umowę to oszukają

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Szkoleniowe/Hotel Twins - Warszawa

Centrum Szkoleniowe/Hotel Twins
2.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Weteranów 44
    03-172 Warszawa