WUP Poznań

Poznań

Opinie o WUP Poznań

ja 2013-03-19 11:29:25
Skrajnie (usunięte przez moderatora)środowisko, pracownicy są zmuszani do podejmowania decyzji sprzeczych z ich etyką i przepisami unijnymi: "lepiej dla ciebiue żeby ten beneficjent otrzymał dofinansowanie", nieustanny stres, polowa pracowników na psychptropach chodzi do pracy lub jest tak wykończona, że ma myśli samobójcze.
wupowiec 2013-04-06 19:58:44
Jak umiesz się podporządkować i nie masz własnego zdania i jesteś gotowy na robienie pod dyktando to praca jest dla Ciebie.
Atmosfera fatalna i ciągłe wymuszanie odpowiedniego oceniania projektów podstawianych przez Dyrektora i zastępców, któe to projekty muszą dostać środki unijne.
Jak się nie podporządkujesz to pracę tracisz a na Twoje miejsce w pseudo konkursie podstawią kogoś nowego. Nie wiesz z kim możesz pogadać, kto z kim jest powiązany towarzysko lub rodzinnie i kto Ci świnię podłoży, kto na Ciebie doniesie. Córki, synowie, ich partnerzy owstawiani przez innych pracowników lub inne osoby ze świata polityki.
Ja jeszcze pracuję ale mam już cała listę wypromowanych projektów i zastanawiam się co z nimi zrobić.
ulek 2016-04-24 23:04:12
romak, ale chyba mowa jest o pracy w samym WUP, a nie o korzystaniu z ich ofert, ja tam przynajmniej rozumiem temat. Jak slyszalem atmosfera jest tu ok, ale trudno się dostac bez znajomości.
Zostaw swoją opinię o WUP Poznań - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WUP Poznań