Drukarnia Cyfrowa Partner Poligrafia

Białystok

Opinie o Drukarnia Cyfrowa Partner Poligrafia

Oszukany 2015-07-23 16:30:37
Wszystkich przestrzegam przed pracą w tej firmie. Szef to straszny choleryk, który swój zły humor rozładowuje na pracownikach. Nie szanuje swoich pracowników, a wszyscy go szanują, bo muszą. Klimat w pracy prawie zawsze grobowy. Najniższa krajowa na umowie, a reszta do ręki. Jak mu się zechce to reszty nie zobaczysz i dostaniesz wypowiedzenie. Ewentualnie na czarno i cała wypłata do jego kieszeni.
Serdecznie NIE POLECAM !
Christopher 2016-04-16 23:26:41
Płaczesz bo szef cie wywalił.Zapomniałeś że non stop byłeś [na jarany] i miałeś sraczkę:))). Przyszedłeś do pracy o 11:30 i powiedziałeś że zaspałeś , teraz piszesz bzdury,portal jak papier wszytko przyjmie.Na twoje miejsce automatycznie został zatrudniony Radzio i pracuje do dnia dzisiejszego.A ty co robisz? bezrobotny.Powodzenia w szukaniu nowej pracy!!!!! z pozdrowieniami Chłopaki z introligatorni. :}}}}}}
Zostaw swoją opinię o Drukarnia Cyfrowa Partner Poligrafia - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drukarnia Cyfrowa Partner Poligrafia