Geodis Calberson Polska Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Geodis Calberson Polska Sp. z o.o.

zxc 2012-01-13 22:45:29
Zarobki w porównaniu na okolice są niezłe, ale nie w porównaniu z tym jak ciężką robotę wykonują panowie na magazynie. Oczywiście była obiecana podwyżka na luty/marzec ale jak to wyszło teraz nowy kierownik nie chce o tym słyszeć... Z resztą to kolejna niespełniona obietnica w tej firmie - podwyżki były obiecywane już na początku, otwarcie mówiono prosto w oczy pracownikowi i dupa, chłopakom jest ciężko, mieli zatrudnić więcej osób i gówno, mówiono o jakiś szkoleniach językowych, logistycznych, o pasach na kręgosłup dla magazynu i gówno. Co chwile tylko jakieś obiecywanki, które tak na prawdę nadają się tylko na przemiał... Co do ekipy to ogólnie nie ma zastrzeżeń oprócz jednego brygadzisty i administratorki, karierowicze i [usunięte przez administratora].. Ogólnie w firmie nastroje robią się coraz gorsze, nie dziwie się jak zacznie ekipa uciekać
Loki 2013-01-30 19:20:34
Co możesz powiedzieć o dziale spedycji jaka atmosfera zarobki tak ogólne...?
Dzięki
barnaba 2014-02-09 00:54:39
zapytajcie Mariana w Strykowie, obiecanki to Jego domena :)
kierowca 2014-05-16 21:05:11
A może coś o kierowcach którzy oczekują na załadunek po 20 godzin, nie ma odpowiedniego zaplecza- sanitarnego (jedna ubikacja na ponad 50 kierowców) nie ma automatów z ciepłymi napojami.Obsługa przy okienku jest również nie miła a już nie wspomnę że brak im profesjonalizmu bo kierowca też człowiek a oni potrafią zamknąć okienko przed nosem.
gruby z szczecina 2014-06-18 19:40:20
firma jak firma nie jest zle plac troche maly kierowca
mmm 2015-03-16 14:31:33
Jak wygląda praca w Strykowie spedytora? Jaka atmosfera pracy, jakie zarobki?
gosc 2015-05-07 22:03:58
Jak wygląda praca i płaca na magazynie w czeladzi?
Janek Geodis 2016-05-16 21:00:21
Nie polecam zarobki niskie dopiero co podwyrzka byla a dwa dni pozniej zmienili warunki premiowania na gorsze atmosfera fajna oprucz jednego brygadzisty karierowicza ktory zniecheca do przychodzenia do pracy do tego zatrudnili idiote od jakosci ktory chodzi i wnerwia wszystkich ogolnie to nawet w amazonie lepiej firma kieruje sie ku plajcie nie polecam w firmie malo kto pracuje dluzej niz 3 miesiace.
paulo 2016-06-28 22:47:37
Francuska firma i nie dajecie z nimi rady SZOK.W Francji zaraz zorganizowany strajk i podwyżka jest albo jej nie ma i po robocie niech sobie sami te fotele noszą skandal u nich można a u nas nie jak to Kużwa jest
zniesmaczony pozdro
Kolo 2016-08-16 13:08:06
13 brutto za pracę w magazynie? Chyba jakieś jaja! Szkoda czasu!
sławek 2016-08-16 14:29:32
na pewno nie ma u nich łatwej pracy ale jest jedna jako Handlowiec Spedycja Morska i/lub Lotnicza i tu można dobrze zarobić.
obcy 2016-12-07 12:16:57
Od 1.12.2016 ruszył magazyn pod Wrocławiem . Bałagan totalny , brak wszystkiego , jeden wielki matrix .
Zostaw swoją opinię o Geodis Calberson Polska Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geodis Calberson Polska Sp. z o.o.