Geodis Calberson Polska Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Geodis Calberson Polska Sp. z o.o.

zxc 2012-01-13 22:45
Zarobki w porównaniu na okolice są niezłe, ale nie w porównaniu z tym jak ciężką robotę wykonują panowie na magazynie. Oczywiście była obiecana podwyżka na luty/marzec ale jak to wyszło teraz nowy kierownik nie chce o tym słyszeć... Z resztą to kolejna niespełniona obietnica w tej firmie - podwyżki były obiecywane już na początku, otwarcie mówiono prosto w oczy pracownikowi i dupa, chłopakom jest ciężko, mieli zatrudnić więcej osób i gówno, mówiono o jakiś szkoleniach językowych, logistycznych, o pasach na kręgosłup dla magazynu i gówno. Co chwile tylko jakieś obiecywanki, które tak na prawdę nadają się tylko na przemiał... Co do ekipy to ogólnie nie ma zastrzeżeń oprócz jednego brygadzisty i administratorki, karierowicze i [usunięte przez administratora].. Ogólnie w firmie nastroje robią się coraz gorsze, nie dziwie się jak zacznie ekipa uciekać
Loki 2013-01-30 19:20
Co możesz powiedzieć o dziale spedycji jaka atmosfera zarobki tak ogólne...?
Dzięki
barnaba 2014-02-09 00:54
zapytajcie Mariana w Strykowie, obiecanki to Jego domena :)
kierowca 2014-05-16 21:05
A może coś o kierowcach którzy oczekują na załadunek po 20 godzin, nie ma odpowiedniego zaplecza- sanitarnego (jedna ubikacja na ponad 50 kierowców) nie ma automatów z ciepłymi napojami.Obsługa przy okienku jest również nie miła a już nie wspomnę że brak im profesjonalizmu bo kierowca też człowiek a oni potrafią zamknąć okienko przed nosem.
gruby z szczecina 2014-06-18 19:40
firma jak firma nie jest zle plac troche maly kierowca
mmm 2015-03-16 14:31
Jak wygląda praca w Strykowie spedytora? Jaka atmosfera pracy, jakie zarobki?
gosc 2015-05-07 22:03
Jak wygląda praca i płaca na magazynie w czeladzi?
Janek Geodis 2016-05-16 21:00
Nie polecam zarobki niskie dopiero co podwyrzka byla a dwa dni pozniej zmienili warunki premiowania na gorsze atmosfera fajna oprucz jednego brygadzisty karierowicza ktory zniecheca do przychodzenia do pracy do tego zatrudnili idiote od jakosci ktory chodzi i wnerwia wszystkich ogolnie to nawet w amazonie lepiej firma kieruje sie ku plajcie nie polecam w firmie malo kto pracuje dluzej niz 3 miesiace.
paulo 2016-06-28 22:47
Francuska firma i nie dajecie z nimi rady SZOK.W Francji zaraz zorganizowany strajk i podwyżka jest albo jej nie ma i po robocie niech sobie sami te fotele noszą skandal u nich można a u nas nie jak to Kużwa jest
zniesmaczony pozdro
Kolo 2016-08-16 13:08
13 brutto za pracę w magazynie? Chyba jakieś jaja! Szkoda czasu!
sławek 2016-08-16 14:29
na pewno nie ma u nich łatwej pracy ale jest jedna jako Handlowiec Spedycja Morska i/lub Lotnicza i tu można dobrze zarobić.
obcy 2016-12-07 12:16
Od 1.12.2016 ruszył magazyn pod Wrocławiem . Bałagan totalny , brak wszystkiego , jeden wielki matrix .
były 2017-01-04 17:35
Miałem nieszczęście tam pracować . Jednak odpuściłem po miesiącu . Wszystkim chętnym odradzam , chyba że ktoś lubi hardcore :) Kierownik ma takie wizje jakby się naćpał jakiegoś super zioła a nie potrafi zapanować nad tym co się dzieje na magazynie . Towar jest upychany w regały bez wcześniejszego przyjęcia i wprowadzenia do systemu tylko po to żeby zrobić wolne miejsce na kolejne dostawy . Zmiany decyzji w ciągu dnia to norma , bałagan nie do opisania . Sprawy socjalne to totalna porażka : toaleta w kontenerze poza halą , brak szatni , jadalnia śmiechu warta . No i jak wszędzie : coraz więcej Ukraińców .
Łąki 2017-03-15 00:02
Nie mam dobrego doświadczenia z ta firma.
woda 2017-03-30 23:38
@Łąki dlaczego?
Loka 2017-04-19 11:40
Praca dla tej firmy to hardkor, mają wymagania jakby startowali w olimpiadzie gdzie nagroda jest lizanie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] swojego managera. P.Lukasz J.zachowuje się jak by zjadł wszystkie rozumy aa tak naprawdę jest tylko na usługach p.Grzegorza. Tylko parę osób jest ok.robią swoje i nie zajmują się pierdolami. Np.p.Karolina z recepcji. Magazynierzy są leniwi i jak nikt nie widzi siedzą na telefonach lub organizują sobie wyścigi na wózkach.Masakra na to patrzeć. W ogóle nie szanują pracy innych.NIE POLECAM!!!!
Zostaw swoją opinię o Geodis Calberson Polska Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geodis Calberson Polska Sp. z o.o.